Hľadám DJ-a z Prešova na 10.8.2019

Profilova fotka
Ahojte, poprosila by som o pomoc pri hľadaní toho správneho DJ-a s ktorým ste boli spokojné a viete ho odporúčiť. Najlepšie by bolo aj kebyže je ochotný moderovať svabu a pri prosbe zahratia niečoho "moderného" ako napr. Twenty one pilots na mňa nevypleštil oči že čo to je :-D rovno aj ak viete posunúť kontakt/cca cenu. Ďakujem! :)
Odpovedať
@jamka291 DJ´s Peter@Patrik z PO, skvelí vo všetkom :-) sú aj tu medzi PRO. Cena tiež veľmi fajn
Odpovedať
Profilova fotka
@jamka291 Pozdravujem Vás, rád by som napísal svoj názor, ktorý určite nie je naj naj naj ale rád by som sa oň podelil. Hladanie ideálneho DJ-a je ako hladanie ideálneho partnera, nedá sa napísať inzerát hladám muža taký, onaký, makový... každého osloví niečo iné, má iné kritériá a možno ten DJ čo nepozná Twenty one pilots bude super DJ, moderátor zabávač len akurát tento stýl muziky mu veľmi nejde do uší... Preto všetky rady, tipy a názory ktoré na fórach čítam sú veľmi subiektívne a mi nevieme kto ich v skutočnosti písal. Či to bol niekto, kto sa aspoň trošku vyzná a vie čo píše alebo len s prepáčením "buran" ktorý sa prišeiel na svadbu opiť, a keď mu DJ nezahral Petra Stašáka, tak ho vyhlási za najhoršieho DJ-a na svete... preto ak môžem doporučiť: pozrite si jeho fotky, videá, referencie - nie jednu ale 20 referencií, a suverejnej najlepšie stretnite sa sním na kávičke a si všetko odkumunikujte. Na záver len dodám, nezjednávajte cenu. Každí dobre vie aký "lacný" život na SK je a že nič nie je dnes zadarmo... Ani v obchode pri pokladni nezjednávate cenu s predavačkou. Vyberajte si rozumne a doporučujem si priplatiť, nakoľko to lepšie stojí vždy o trošku viac, predsa svadbu máte len raz v živote a žijeme len raz ako to povedal Ego. Prajem krásnu svadbu. S pozdravom Dušan
Odpovedať
Profilova fotka
@jamka291 ahoj ak.mozem.doporucit Dj Patrik feat Peter ..chalani su doma maju dobre referencie a urcite dobre ceny uz len koli tomu by som.ich minimalne oslovil....sice nerobia 5v1 ale budete spokojna :-x 8-(
Odpovedať
urcite DJ_Johny...zahra podla vasich predstav ...a bola som na 3 svadbach ...stale plný parket...velka spokojnost
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj pokojne sa ozvi ak ta oslovi naša prezentácia budeme radi @martinleo ďakujem pekne Peter@patrik music
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,termin mam volny,tak kludne kuk aj moj profil :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem, Vas termin mam momentalne volny. Kludne sa ozvite. Hravam vsetko po dohode a osobnom stretnuti s Vami. Urcite sa vieme dohodnut...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?