Hľadám Dj na 13.6.2014 do Galanty

27. jan 201511

Hľadám DJa ktorý vie povedať do mikrofónu čo budem potrebovať, mal by mať aj dobrú svetelnú techniku. Svadba bude v Galante od 17:00 do 4:00 Ponuky aj s cenou poprosim do IP, ďakujem

• @lenka1462014  DJ Sladecek,DJ Cuky ( medzi PRO ) .....nevahaj a skus,ci bude mat niektory z nich este volny termin 😉 ...

• Dj marosh, ak chces poslem kontakt. nam hral bol perfis 🙂

• Aj ja hľadám dja v žilinskom kraji na september až od polnoci, pretože, do polnoci chceme živú hudbu,ak by ste o niekom vedeli budem rada 😉

• Sponzor fóra
  • Kludne sa ozviťe nieje problem.

• viktor_vix_balaz ty sa ponukaj na tomto fore az si uhradis reklamu pri vsetkej ucte k tebe a tebe podobnym ...

• Prosim aj ja si prosim kto mate volne na 24.5.2014 do GA

• mam volne pozrite si náš profil rad prídem.. 🙂

• Ahojte, odporucam DJ MATES, my sme ho mali, spokojnost maximalna, je perfektny moderator a zlaty usmiaty chalan, ma spickove svetla a celkovo technicky velmi dobre vybaveny, a zahra Vam naozaj vsetko 🙂 Je zo Senca tak to nebude mat daleko🙂 Keby daco dam Vam kontakt.
    Katka

• Zdravim,kludne sa ozvite,termin je este v juni volny.....pozrite moj profil dakujem 🙂

• Dobrý deň,
    DJ Kisso - Marián Streit. Odporúčam nakoľko je skvelý DJ, zabávač a moderátor. Ako fotografka s ním dlho spolupracujem 🙂
    S pozdravom

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den popozeraj si moj profil pripade dalsich otazok kontaktuj ma 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kapela Medley
    Trebišov
    Svadby, plesy,firemné večierky, venčeky, rodinné oslavy, stužkové, koncerty, tanečné zábavy a posedenia v baroch . Celé SR.
    Ponúkame reprodukované a živé hudobné produkcie na svadby, plesy, rodinné oslavy, stužkové a iné slávnostné udalosti.Ozvučovanie. www.svadbapresov.sk
    Video DJ STEVE
    Liptovský Mikuláš
    Svadobný DJ,VideoDJ + Karaoke+ plazivý dym na prvý tanec. Celé Slovensko.
    23 rokov profi DJ.