Hľadám Dj na 14.6.2014 do Modry

21. feb 201413

Viete mi pls poradit dobreho DJ na 14.06.2014 do Modry? Dakujem 🙂

• Dobrý den.Pozriťe si moju ponuku prosim.Nieje problém pricestovať a zahrať vám svadbu s pozdravom Marián Kováč Deejay Majk.

• dobry den nech sa paci pozrite si moj profil a stranku.

• @1111monika  odporucam - DJ Sladecek,alebo DJ Cuky ( tu medzi PRO ) 😉

• Sponzor fóra
  • @111monika  my budeme mat v modre mareka zalesaka LeOne. bude nam aj moderovat, ma kopec dobrych napadov a tesim sa aj na svetelne efekty. svadbu mame 7.12. tak potom ti mozem povedat ako to dopadlo

• @kapelafantom  obaja su obsadeni 😞 skuste ine tipy 😉

• @1111monika  TAK zarucit sa mozem este za DJ N tonyo...ten je z vychodu,ale nema problem vycestovat kdekolvek....

....potom uz iba my - ak by ste vedela prehodnotit svoj vyber a dat Vasu svadbu do nasich ruk 😎 ...termin mame zatial volny 😉 😉

• @kapelafantom  dakujem za tip, nad kapelou sme neuvazovali, ak zmenime nazor, ozvem sa 🙂

• @1111monika  no nie je kapela,ako kapela 😉 😉 😉 ...ale samozrejme,rozhodnutie je na Vas...

• @1111monika  tak mi budeme mat svadbu v Modre tiez, a este nemame isteho Dj-a, ale co nam bol odporuceny, tak je "eugen Sly Huska" na FB, a vrja je dobry, Este nevieme cenu, nevieme nic, pojdeme sa s nim stretnut asi nabuduci tyzden.
    Ak chces, tak potom podam info

• @lucia_lucia  tak daj potom pls vediet 🙂 ja mam buduci tyzden stretko s DJ Marekom Zalesnakom, zatial mam z neho dobry pocit a tu na stranke mal okrem jednej, celkom dobre recenzie, len trosku starsie

• @1111monika  no vidis, tak si vymenime info 🙂

• @1111monika  tak ja mam dnes stretko s DJ Eugenom, tak ti dam vediet 🙂 ako si ty dopadla s DJ Marekom?

• Dobrý deň,
    DJ Kisso - Marián Streit / skvelý DJ, moderáto a zabávač 🙂 3v1 😃 Dlho s ním na svadbách spolupracujem ako fotografka 🙂
    S pozdravom

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Turcar
    Bratislava
    Svadby, firemné akcie, eventy, stužkové, oslavy, ozvučovanie, karaoke, bublinková show, snehová show, osvetlenie....

Ponúkame produkciu rôznych hudobných žánrov. DJ / VideoDJ s Projekciou / KARAOKE / Ozvučenie / Osvetlenie / Dekoratívne LED nasvietenie ...
    Profesionálny Dj na svadby:hudobná produkcia,moderovanie,osvetlenie,ozvučenie,karaoke atď.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov