Hľadám Dj na 14.6.2014 do Modry

Viete mi pls poradit dobreho DJ na 14.06.2014 do Modry? Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den.Pozriťe si moju ponuku prosim.Nieje problém pricestovať a zahrať vám svadbu s pozdravom Marián Kováč Deejay Majk.
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den nech sa paci pozrite si moj profil a stranku.
Odpovedať
Profilova fotka
@1111monika odporucam - DJ Sladecek,alebo DJ Cuky ( tu medzi PRO ) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@111monika my budeme mat v modre mareka zalesaka LeOne. bude nam aj moderovat, ma kopec dobrych napadov a tesim sa aj na svetelne efekty. svadbu mame 7.12. tak potom ti mozem povedat ako to dopadlo
Odpovedať
@kapelafantom obaja su obsadeni :-( skuste ine tipy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@1111monika TAK zarucit sa mozem este za DJ N tonyo...ten je z vychodu,ale nema problem vycestovat kdekolvek.... ....potom uz iba my - ak by ste vedela prehodnotit svoj vyber a dat Vasu svadbu do nasich ruk 8-) ...termin mame zatial volny ;-) ;-)
Odpovedať
@kapelafantom dakujem za tip, nad kapelou sme neuvazovali, ak zmenime nazor, ozvem sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@1111monika no nie je kapela,ako kapela ;-) ;-) ;-) ...ale samozrejme,rozhodnutie je na Vas...
Odpovedať
Profilova fotka
@1111monika tak mi budeme mat svadbu v Modre tiez, a este nemame isteho Dj-a, ale co nam bol odporuceny, tak je "eugen Sly Huska" na FB, a vrja je dobry, Este nevieme cenu, nevieme nic, pojdeme sa s nim stretnut asi nabuduci tyzden. Ak chces, tak potom podam info
Odpovedať
@lucia_lucia tak daj potom pls vediet :-) ja mam buduci tyzden stretko s DJ Marekom Zalesnakom, zatial mam z neho dobry pocit a tu na stranke mal okrem jednej, celkom dobre recenzie, len trosku starsie
Odpovedať
Profilova fotka
@1111monika no vidis, tak si vymenime info :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@1111monika tak ja mam dnes stretko s DJ Eugenom, tak ti dam vediet :) ako si ty dopadla s DJ Marekom?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, DJ Kisso - Marián Streit / skvelý DJ, moderáto a zabávač :) 3v1 :D Dlho s ním na svadbách spolupracujem ako fotografka :) S pozdravom
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?