Hľadám Dj na 23.8.2014 do Bratislavy

22. feb 201420

Ahojte, hladam DJ na svadbu v Bratislave na 23.08.2014. Mozte mi niekoho odporucit? Co hovorite na DJ Juraj Turcar? Nasla som na neho dobre recenzie, ale su stare par rokov. Poznate niekto jeho brata Jaroslava?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    sme tím ľudí: fotografka, kameraman, DJ, vizážistka a zaoberáme sa aj výzdobou. Ak by ste chceli akýkoľvek kontakt na niektorého člena našej firmy rada poskytnem a odporučím 🙂 Juraja Turcara nepoznám spolupracujeme s DJ Kisso - Marián Streit.
    S pozdravom

• V piatok 14.2. som hral Bál snov v BA,v sobotu v Rovinke ples,pred tým v Dunajskej Lužnej dva plesy....Vyguglujte si Čaplák. Termín ešte mám volný.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame Vám profesionálne ozvučenie a trendové osvetlenie Vašej svadby, vrátane kvalitných DJ´s služieb podľa Vašich predstáv !
    Kvalitný DJ so serióznym prístupom a nadšením. Dôraz kladiem na aktívnu komunikáciu, prispôsobenie hudby vašim hosťom a efektné nasvietenie sály.
    DJka eLLy d, Ozvučenie svadobného obradu, Prenájom svetelnej steny, LED nasvietenie/osvetlenie sály, Prenájom zvukovej techniky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov