Menu Forum

Hľadám duo husle+violončelo alebo DJ na svadbu v Senci 4.5.2019

16. máj 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenkalienka27
Registrovala sa 15. mája 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 3 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 4. mája 2019
fotoportrét
fotoportrét
lenkalienka27
Registrovala sa 15. mája 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 3 príspevky. Okres Bratislava.
 Hľadám najlepšie duo, keďze ide o malú svadbu v Senci (40 hosti) v kombinácii husle a violončelo, pripadne iný nástroj, ktorý, by nám zahrali v kostole pri obrade a na zábave valčík a aj par klasických skladieb do tanca. Pokiaľ nenájdeme vhodných hudobníkov nahradili by sme zivú hudbu na zábave DJ-om, ktorý by už aj moderoval zábavu. Ak máte niekto niečo ešte volne a za rozumnú cenu na termín prosím napíšte.
15. máj 2018 o 22:47  •  Svadba bola v máji 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
 @lenkalienka27 Dobrý deň prajem, termín mám voľný, veľmi rád prídem na vašu svadbu ako DJ a moderátor. Pozrite si môj profil, kde sa dozviete viac, prípadne ma kontaktujte na mobil alebo emal. s pozdravom Dj Dušan
15. máj 2018 o 23:13  •  www.facebook.com/djdusandojcar/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkalienka27
fotoportrét
fotoportrét
lenkalienka27
 @dudo12334 Dobrý deň, ďakujem za rýchlu reakciu. Mohla by som dostať cenovú ponuku od Vás? Môj email je slusnal@gmail.com.

Ďakujem.
15. máj 2018 o 23:16  •  Svadba bola v máji 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
13

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
13

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 6 mesiacmi)

Ahoj som.z oklolia Sc poslal.som.ti.spravu.martin
15. máj 2018 o 23:31  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pianistask
Svadobný pianista Peter Zbranek
Peter Zbranek PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
12

“Nahral som romantický videoklip, sprevádzal som viac ako 20 svadieb. Pozrite si, aký bol môj hudobný rok 2019 v tomto článku. https://www.pianista.sk/Clanok/hudobny-rok-2019”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
pianistask
Svadobný pianista Peter Zbranek
Peter Zbranek PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
12

“Nahral som romantický videoklip, sprevádzal som viac ako 20 svadieb. Pozrite si, aký bol môj hudobný rok 2019 v tomto článku. https://www.pianista.sk/Clanok/hudobny-rok-2019”
(Dnes)

@lenkalienka27 Dobrý večer, Váš termín mám zatiaľ voľný. Som svadobný pianista a svojou hudbou romanticky sprevádzam svadobné obrady, dokresľujem atmosféru počas svadobných hostín a hrám aj do tanca (nie len) k prvým mladomanželským tancom. Pre viac info navštívte, prosím, môj profil alebo web, a ak Vás moja ponuka osloví, pokojne sa mi ozvite. emoticon
Peter
15. máj 2018 o 23:51  •  www.pianista.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkalienka27
fotoportrét
fotoportrét
lenkalienka27
 Dobrý deň, vaša ponuka ma naozaj oslovila a chcela by som sa opýtať na cenovú ponuku. Hráte aj na organe? V kostole je organ k dispozícii, klavír však nie. Môžte mi prosím napísať cenu a nejaké bližšie info na môj email slusnal@gmail.com?

Dakujem.

Lenka Slušná.
16. máj 2018 o 00:06  •  Svadba bola v máji 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to