Hľadám hudbu na termín 21.10.2017

11. júl 20178

Hľadám hudbu na svadbu:termín 21.10.2017.Hostina je v Novej Bani,viete mi nikoho odporučiť?Ďakujem

• Dobrý deň,

záleží od toho či zháňate živú hudbu alebo DJa. Kapiel je tu dosť, DJov ešte viac.

Môžem Vám odporučiť svoju vlastnú kapelu (prekvapivé, že? 😃 ), hráme akustické covery posledných 70tich rokov, od rock n rollu až po moderné hity 🙂 V prípade záujmu pozrite náš web 🙂

• Ahojte ponúkame kombináciu DJ aj harmonikára čiže 2 v 1

• Dobrý deň , termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte cez profil alebo e-mailom.

• Sponzor fóra
  • Zdravim, termin mam zatial volny, rad Vam pridem zahrat. 🙂

• Zdravím , pokiaľ hľadáte živú kapelu v plnom obsadení , skúste pozrieť aj na náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley.

• @katikax  Dobrý večer prajem, poslal som vám internú poštu.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @katikax  dobry den na vas datum zatial nemam ziadnu akciu pozrite si moj profil pripadne FB fanpage ,WEB a ak by ste mali akukolvek otazku na mna nevahajte ma kontaktovať spozdravom DJ STRELA

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý Deň,

Ako majiteľk svadobnej agentúry spolupracujem s viacerími hudobními kapelami. ako by si mala záujem viem ti pozisťovať informácie a aj o volných termínoch.

s pozdravom Flasková

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dj Mike - Profesionálny DJ & moderátor (sk/eng) - svadobný program, osvetlenie a hudba na mieru. CELÁ SR
    Husenica DJ
    Liptovský Mikuláš
    Ponúkam kvalitnú párty hudobnú produkciu na vašu svadbu, oslavu, ples, firemnú akciu v rámci celého Slovenska.
    DJ ANAVI
    Bratislava
    Music 4 your Wedding. Top music, sound and light.
    Moderovanie v nemeckom aj v anglickom jazyku.
    Moja vášeň, Vaša spokojnosť