Hľadám hudbu na termín 21.10.2017

11. júl 20178

Hľadám hudbu na svadbu:termín 21.10.2017.Hostina je v Novej Bani,viete mi nikoho odporučiť?Ďakujem

• Dobrý deň,

záleží od toho či zháňate živú hudbu alebo DJa. Kapiel je tu dosť, DJov ešte viac.

Môžem Vám odporučiť svoju vlastnú kapelu (prekvapivé, že? 😃 ), hráme akustické covery posledných 70tich rokov, od rock n rollu až po moderné hity 🙂 V prípade záujmu pozrite náš web 🙂

• Ahojte ponúkame kombináciu DJ aj harmonikára čiže 2 v 1

• Dobrý deň , termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte cez profil alebo e-mailom.

• Sponzor fóra
  • Zdravim, termin mam zatial volny, rad Vam pridem zahrat. 🙂

• Zdravím , pokiaľ hľadáte živú kapelu v plnom obsadení , skúste pozrieť aj na náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley.

• @katikax  Dobrý večer prajem, poslal som vám internú poštu.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @katikax  dobry den na vas datum zatial nemam ziadnu akciu pozrite si moj profil pripadne FB fanpage ,WEB a ak by ste mali akukolvek otazku na mna nevahajte ma kontaktovať spozdravom DJ STRELA

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý Deň,

Ako majiteľk svadobnej agentúry spolupracujem s viacerími hudobními kapelami. ako by si mala záujem viem ti pozisťovať informácie a aj o volných termínoch.

s pozdravom Flasková

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Čuky
    Nové Zámky
    Profesionálny DJ na svadby s vyše 35 ročnými skúsenosťami.
    Profesionálny DJ na vašu svadbu.Ozvučenie,osvetlenie, bohatý hudobný archív...
    DJ STEVE
    Liptovský Mikuláš
    DJ na vašu svadobnú párty.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov