Menu Forum

Hľadám hudobnú skupinu alebo DJ-a na svadbu 23.9.2017

26. feb 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
giovannajh
7
Registrovala sa 6. januára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 40 príspevkov a 2 albumy. Má 36 priateľov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 19. augusta 2017
    Haniska pri Košiciach, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
giovannajh
7
Registrovala sa 6. januára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 40 príspevkov a 2 albumy. Má 36 priateľov. Okres Košice-okolie.
 Ahojte zhaname hudobnu skupinu alebo DJ. Svadba bude 23.9.2017 .budem vdacna za typ
7. jan 2017 o 13:54  •  Svadba bola v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Moderátor-Západ SR
PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
6
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Moderátor-Západ SR
PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
6
 Dobrý deň,Váš termin je zatial voľný,neuvadzate miesto konania. emoticon
8. jan 2017 o 14:31  •  www.djnasvadby-stuzkove.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
giovannajh
7
fotoportrét
fotoportrét
giovannajh
7
 Miesto konania Haniska pri KE
8. jan 2017 o 15:03  •  Svadba bola v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
epilog2005
Epilóg - hudobná skupina
Epilóg PRO

Hudba a zábava - Okres Svidník
fotoportrét
fotoportrét
epilog2005
Epilóg - hudobná skupina
Epilóg PRO

Hudba a zábava - Okres Svidník
 Zdravím Vás, hud.skupina EPILÓG zo Svidníka máme tento termín zatiaľ voľný. emoticon
8. jan 2017 o 15:54  •  www.epilog.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
8. jan 2017 o 20:20 • fany3
fotoportrét
fotoportrét
kamapuha
Registrovala sa 15. novembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 12 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kamapuha
Registrovala sa 15. novembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 12 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
 Melody zo Sokolian...5 členovia (4 páni a 1 žena)... cez prestávky idú medzi hostí (gitara, saxofón, bicie...)
2. feb 2017 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
2. feb 2017 o 14:38 • karneval1975
fotoportrét
fotoportrét
lucabiani
Dj Luca Biani
null PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Svadba Michaeli a Emila ;) Svadobnú sezónu som uzatváral na penzióne Driečna a bola to ozaj super svadba :) Video od @radovankotvan https://vimeo.com/304822991”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
lucabiani
Dj Luca Biani
null PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Svadba Michaeli a Emila ;) Svadobnú sezónu som uzatváral na penzióne Driečna a bola to ozaj super svadba :) Video od @radovankotvan https://vimeo.com/304822991”
(Pred 8 mesiacmi)

Dobrý deň ak ešte hľadáte dj-a kľudne ma kontaktujte cez profil alebo e-mailom.
2. feb 2017 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lioncs
LION Creative Studio s.r.o
PRO

Foto a video - Okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lioncs
LION Creative Studio s.r.o
PRO

Foto a video - Okres Žilina
 Pozdravujem Vás, rád by som Vám poskytol naše služby za prijateľné ceny, pre viac info ma prosím kontaktujte
5. feb 2017 o 20:39  •  www.lionstudio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wooders (24 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
wooders (24 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Dobrý deň,

sme kapela unplugged cover kapela Wooders,

prestavu o tom, čo a ako hráme si môžete spraviť podľa informácii na našom webe emoticon
21. feb 2017 o 23:24  •  www.wooders.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
26. feb 2017 o 14:19 • djjuriss
fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

10

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

10

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 3 mesiacmi)

@djjuriss brouku toto je plateny web
26. feb 2017 o 14:23  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2017 o 14:24 • djjuriss
26. feb 2017 o 14:25 • djjuriss
1. mar 2017 o 14:07 • hodosi