Hľadám kapelu, DJ-a na 26.8.2017 v Spišskej Novej Vsi

9. jún 20178

Ahoj, moc prosím o pomoc. Potřebovali bychom na 26.8.2017 svatební kapelu do Spišské Nové Vsi. Spousta kapel má obsazeno, proto to zkouším touto cestou. Máme zájem o lidovky i o moderní písničky (nejlépe CZ&SK, ale i anglické nebudou na škodu). Pokud bude kvalita odpovídat ceně, asi si i připlatíme... Nějaké tipy? Nebo máte případně někdo dobrou zkušenost s DJ? Jak to udělat s DJ, aby byli spokojení mladší i starší?

Děkuji moc za rady, Katka 🙂

• Zdravím pokiaľ by ste mali záujem o živú kapelu v plnom obsadení, skúste pozrieť náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley.

• Máte tento termín volný?

• Prejeme pekný deň ! My sme živá kapela SWAY BAND a sme zoskúpenie ôsmych profesionálnych hudobníkov. Všetky skladby hráme úplne naživo, nehráme zo žiadnych karaoke podkladov. Náš repertoár tvoria najväčšie hity 80.,90. rokov, ale i súčasné hity rôznych žánrov - tanečné i pomalé. Viac informácii o nás sa dozviete v našom profile, na FB alebo na našom webe emoticon

• Sponzor fóra
  • 26.8.2017 má voľný termín hud.skupina EPILÓG zo Svidníka. Do Sp.N.Vsi chodíme hrať často. Náš repertoár je šitý na takúto spoločnosť 😉 .

• @katatoty  Dobrý deň, ponúkame Vám svoju hudobnú produkciu. Na Spiš jazdíme často a velmi radi.Je tam správne originálne publikum jedno z našich najlepších na ktoré sa stale tešíme.....
    Na Morave sme hrali v istej dobe často, takže čo sa týka českých popových vecí a nášho domáceho repertoáru, tých máme dosť.Slovensko-české svadby robíme alebo ak chcete teda východniarsko-české svadby robíme bežne. Správny výber anglických, resp. zahraničných hitov zaberie vždy a všade
    a naozaj neuškodí.
    V repertoári máme takisto novinky posledných rokov až po r. 2016 čo má zase rado naše mladšie svadobné publikum, ale veľakrát aj staršia generácia ostáva na parkete. Všetko je naozaj o správnom výbere skladieb.
    Skúste pozrieť náš profil, prípadne webku alebo nás kontaktujte telefonicky, radi zodpovieme vaše ďalšie otázky.
    Na zábere publikum na východniarsko-českej svadbe (Praha) Foto : Rastislav Jílek : http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/jilekproduction/

• Ahoj, my máme skupine REWO z Harakoviec. Berú 450€ 🙂 A tiež máme svadbu v SNV, len o týždeň skôr 🙂 🙂

• @katatoty  dobrý den ja mam volno zatial na ten datum ak mate záujem nevahajte ma kontaktovať DJ STRELA

• Dobry den prajem. Termin mam momentalne volny. V prípade záujmu ma nevahajte kontaktovat cez profil, e-mailom, alebo telefonicky. Blizie info najdete v mojom profile ci na osobnej stranke.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ + starejší, ozvučenie a osvetlenie na svadobné zábavy. Na mojej stránke nájdete všetky informácie, ako aj foto či aktuálne videá zo svadieb...
    DJ Pohoda
    Bratislava
    Profesionálny DJ, moderovanie, ozvučenie a osvetlenie Vašej svadby.
    Hudba pre Vás
    Bratislava
    Hudba na svadobný obrad. Sme profesionálny hudobníci a náš repertoár obsahuje diela klasickej, jazzovej, tanečnej a filmovej hudby.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov