Hľadám kapelu na 6.7.2013 na svadbu v Košiciach

16. jún 2013100

kapela na svadbu košice?

• Duo Axis - party band - ak ešte stále zvažujete....srdečne vás pozývame na svoj profil na tomto portáli, prípadne na našu webku.
    Hudobná produkcia slovenská, maďarská, česká, zahraničná - od oldies po najnovšie hity 2013
    Ľudovky, Repete, divoké roma - čardáše....
    live pianista.
    akcie po celej SR !!!

• Odporucam AXIS 🙂

• Sponzor fóra
  • @loladesign  Vasa svadobna dekoracia nema absolutne nic spolocne s hladanim kapely

• Odporučam skupinu Trial Moldava nad Bodvou

• Ahoj, dobrá kapela je Skupina Family, len neviem ako su na tom s terminom. Tak skus, posielam odkaz: http://www.family.wbl.sk/

• My sme mali pred 2 tyzdnami cimblovku Popradcan - uplne skveli - ludovky aj moderne, vsetkym sa velmi pacili. 😎

• jednoznacne ESPRIT!

• ja som bola kamoske na svadbe a hrala tak skupina Live boli supeeeeeeeeeer
    odporucam
    nazivo je nazivo,vedia urobit riadnu zabavu
    tu je link keby niečo:livekapela.eu

• odporučam hudobnu skupinu SONIC 🙂 najdeš ich na FB maš aj tam kontakt ak chceš 🙂

• prepač hoci neskoro...ale tak ak mozem ....uz som to pislaa ale v inej sekci....odporučam juno,junior..prospekt exotik..akordic...roland...ale určite sonic by som nebrala....ani medium.....mediu mviem su slavni no precitajte si corobia ako zoberu zalohy a nedojdu....a kolko rano si zapytaju a sonic...tak ty zas ...neviem ale nemam dobri pocit z kapely...ktori ked idu niekde hrat tak stale ina speváčka alebo ten čo sola hraje no proste melodia...nemam rada kapely...ktore povedia vsetko na zivo a polku hraju cez seqencer...a mozno ani daktori tam nevedia hrat...tak ked uz celu svadbu na podklady tak zavolam juno alebo tender....a ci pana viem ze zabava v plnom prude.....a tieto kapely maju aj meno....aspon juno ma.....a radost ich pocut.....dakujem

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Braňo
    Prešov
    DJ pre Váš event...
    DJka eLLy d, Ozvučenie svadobného obradu, Prenájom svetelnej steny, LED nasvietenie/osvetlenie sály, Prenájom zvukovej techniky.
    Ako starejší sa postarám o organizáciu Vašej svadby. Správnu náladu a atmosféru dodám hrou na hudobné nástroje + spev, tradičným/moderným programom.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov