Hľadám kapelu na svadbu v Košiciach 1.7.2017

12. máj 201770

zháňame nejakú pravú "vychodňarsku" skupinu ktorá zahrá aj stare aj nove piesne a dokaze vytvorit tu najlepsiu zabavu 😉

• Zdravím , skúste pozrieť na náš profil Kapela Medley medzi profesionálmi.

• Ahoj ivka 🙂 Ja ti môžem odporučiť kapelu Extent. Hrajú výborne, majú speváčku a hrajú všetko možné, aj pre starších aj pre mladších 😉 Ak by si chcela kontakt, tak mi napíš správu a pošlem ti 😉

• skúste sa pozrieť na náš profil, prípadne na našu web stránku... Váš termín máme zatiaľ voľný.

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Za mna jednoznacne Esprit, zazili sme ich na dvoch svadbach a su uplne top, velmi sa tesime ako to roztocia na tej nasej 🙂

• Ahoj pozry sa na facebok na kapelu exit z presova su suprovy a hlavne zodpovedny cislo si uz nepametam 🙂

• BANKROT Snina. Ak chcete , pozrite si náś "fejsbuk" : "hudobnaskupinaBANKROT" ; AKÉ SÚ REFERENCIE a ZÁBAVA NA NAŠICH AKCIÁCH . VĎAKA ZA VÁŠ ZÁUJEM ; emoticon

• Ahoj ja tak isto odporúčam kapelu Exit,zotpovedny chlapci vedia zabaviť ludi 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ľudová hudba so širokým repertoárom a profesionálnym prístupom vhodná aj na Vašu svadbu! Neponúkame len hudbu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a ochotu 🙂
    djturcar
    Bratislava
    Svadby, firemne akcie, eventy, stuzkove, oslavy, ozvucovanie, karaoke, bublinkova show, snehova show, osvetlenie....

DJ a moderátor Igor Habán
    Liptovský Mikuláš
    Top DJ pre Vašu svadbu alebo firemnú párty. Profesionalita, široký hudobný archív, hudobná produkcia podľa Vašich predstáv, moderovanie, spoľahlivosť.