Hľadám skupinu / DJ-a na svadbu 30.9.2017 na Spiši

3. dec 20167

Hľadáme hudobnú skupinu alebo dobrého DJ na svadbu 30.9.2017 na Spiši 🙂

• Ahojte,ak máte záujem o hudobnú produkciu,osvetlenie a ozvučenie na Vašej svadbe kľudne si môžete pozrieť môj profil na tejto stránke,prípadne facebook..Nájsť ma môžete pod menom DJ Rasťo Šrobár.Zatiaľ ďakujem a pekný zvyšok dňa Vám prajem.Rasťo.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • už máme aj my DJ objednaného

• Dobrý deň. Spíš nie je tak ďaleko od Svidníka. Preto ponúkam služby skúsenej kapely EPILÓG. Odobierka a zábava pri stoloch - spev pri akordeóne a husliach. Do tanca repertoár od stoviek ľudoviek, cez moderné hity posledných 30-tich rokov až po ROCK. Skúsenosti nám po "2 kolách diktujú, čo máme hrať, aby zábava gradovala" 3x sme hrali v SNV Štefanské zábavy v bývalom kine TATRY a niekoľko plesov ... 😉

• Ponúkame kombináciu DJ a harmonikár ... zábava aj pri stoloch.

• dakujem za ponuky,ale ako som v septembri písala UŽ MÁME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• @darinka60  ved zmaz prispevok 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ a moderátor Igor Habán
    Liptovský Mikuláš
    Top DJ pre Vašu svadbu alebo firemnú párty. Profesionalita, široký hudobný archív, hudobná produkcia podľa Vašich predstáv, moderovanie, spoľahlivosť.
    Kreatívny Dj s profesionálnym prístupom a technikou.

Kapela Medley
    Trebišov
    Svadby, plesy,firemné večierky, venčeky, rodinné oslavy, stužkové, koncerty, tanečné zábavy a posedenia v baroch . Celé SR.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov