Menu Forum

Hľadáme DJ na svadbu, 6.7.2019, Košice

19. okt 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
miruska1122
Registrovala sa 22. septembra 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
miruska1122
Registrovala sa 22. septembra 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň emoticon
Vedeli by ste mi niekto poradiť nejakého dobrého DJ na svadbu 6.7.2019 v Košiciach? Za váš čas, ponuky a odpovede vopred ďakujem 😊😊
6. okt 2018 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
janelicious03
52
Registrovala sa 27. mája 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 712 príspevkov a 21 inzerátov. Má 33 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
janelicious03
52
Registrovala sa 27. mája 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 712 príspevkov a 21 inzerátov. Má 33 priateľov. Rakúsko.
 urcite DJ JaMal z promoaudio.sk emoticon nam bol na svadbe v rovnaky datum ale tento rok emoticon
6. okt 2018 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miruska1122
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
miruska1122
  • Nevie kedy bude svadba
 @janelicious03 ďakujeme emoticon
6. okt 2018 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
 @miruska1122 Dobrý deň prajem! Volám sa Dušan Dojčár, som svadobný VideoDJ a Moderátor (starejší). Veľmi rád prídem na vašu svadbu. Stačí ma kontatkovať a rád Vám vypracujem cenovú ponuku na mieru. Referencie najdete na FB Video DJ Dušan Dojčár a video ukážky na Youtube kanály "DJ Dusan Dojcar". S pozdravom.
7. okt 2018 o 03:48  •  www.facebook.com/djdusandojcar/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 1 inzerát
6

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

PRO Shop: 1 inzerát
6

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 6 mesiacmi)

Ahoj kľudne sa ozvi
15. okt 2018 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
brano_seman (35 r.)
DJ Braňo
Branislav Seman PRO

6
fotoportrét
fotoportrét
brano_seman (35 r.)
DJ Braňo
Branislav Seman PRO

6
 Nech sa paci. Kludne sa mi mozte ozvat. Viac info v mojom profile..
18. okt 2018 o 12:19  •  www.branoseman.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 7 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 7 mesiacmi)

Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma. Z Vášho okolia by som tiež odporučil DJ JaMal z promoaudio.sk alebo Dj Spayble
19. okt 2018 o 21:24  •  www.djnasvadbe.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to