Hledáme DJ na svatbu, Spišská Nová Ves, 16.6.2018

1. mar 20186

Mix kultur - česko-slovensko 🙂

• Pozdravujem. Sme česko-slovenská firma. Ideálna voľba 🙂 Určite stojí za to sa pozrieť aspoň na náš web či facebook. Nie je problém moderovať v oboch jazykoch, hudba podľa vašich prianí vrátane vami zvoleného "blacklistu" (teda vecí, ktoré nezahráme ani náhodou) je samozrejmosťou.

• Ahoj pokojne sa ozvite , Česko slovenské nové a hlavne oldies to je naša parketa 🙂

• Dobry den prajem v pripade zaujmu ma kludne kontaktujte vas termín mam volny.Pozrite si moj profil,odporucania od neviest,fotky,videa a nevahajte pisat,alebo volat 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    termín vašej svadby mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte cez profil alebo e-mailom.

• Dobrý deň,tento termín som k dispozícii.Garantujem 100% spokojnosť.Staci sa ozvať.

• Dobrý deň prajem, rád by som vás pozval na moj profil, kde sa môžete dozvedieť viac. s pozdravom Dušan Dojčár Revúca.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    KOŠICE - PREŠOV - POPRAD - Svadby, Plesy, Firemné akcie a pod. Dlhoročné skúsenosti (23 rokov), kvalitná produkcia, ústretový prístup.
    DJ Peter
    Bratislava
    Svadobný DJ, ozvučenie, osvetlenie. Vypracovanie svadobného scenára a realizácia. Moderovanie svadobných vstupov a hier. Hudba, ktorá zabaví všetkych.
    Trio Impression
    Bratislava
    Našou svadobnou ponukou rady prispejeme k nezabudnuteľnej atmosfére Vášho dňa "D". Výber skladieb prispôsobíme podľa Vášho želania.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov