Hudba na svadbu 9.11.2019 v Prešove

Dobrý deň, hľadám živú hudbu, DJ alebo kombináciu na svadbu, termín 9.11.2019 v Prešove. Poprosím do správy vaše portfólio a cenu. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@greska2 patrik a peter su priamo z presova zarucena zabava ako dj a nenormalne nasvietenie saly :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@greska2 Termin mam zatiaľ volný,tak kludne si pozrite môj profil.
Odpovedať
Pozrite si moju prácu termín mám voľný.
Odpovedať
Ja by som Vám odporučil Pohoda live ale oni všetko naživo hrajú a perfektné. Keď s DJ skúste cimbalovku Stropkoviani.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín mám voľný. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma. Spolupracujem s Ľudovou Hudbou Kontra z Vlača.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame DJ aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1, s pozdravom Šenky.
Odpovedať
V prípade , že hľadáte živú kapelu v plnom obsadení , skúste pozrieť na náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley z Trebišova.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj , pozri nás profil , vieme dotiahnuť aj cimbalovku na striedačku peter@patrik music @martinleo ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pôsobím v akustickej kapele Wooders. Náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho :) Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajeme, Váš termín máme voľný a v prípade záujmu veľmi radi spríjemníme Vašu svadbu! :) Pekný deň!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?