Menu Forum

Hudba na svadbu 9.11.2019 v Prešove

10. júl 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
greska2
Registrovala sa 21. apríla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 9. novembra 2019
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
greska2
Registrovala sa 21. apríla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 9. novembra 2019
    Prešov, okres Prešov
 Dobrý deň, hľadám živú hudbu, DJ alebo kombináciu na svadbu, termín 9.11.2019 v Prešove.
Poprosím do správy vaše portfólio a cenu.
Ďakujem
21. máj 2019 o 12:29  •  Svadba bola v novembri 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
13

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
13

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 8 mesiacmi)

@greska2 patrik a peter su priamo z presova zarucena zabava ako dj a nenormalne nasvietenie saly emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. máj 2019 o 12:37  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (42 r.)
Dj Majk,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Dj a moderátor PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
69

“Dj na vašu svadbu REZERVÁCIE 2020 a 2021 POSOBNOST CELE SLOVENSKO – Ak pre vás zábava na svadbe patrí medzi najdôležitejšie veci, neváhajte a zarezervujte si svoj termín na rok 2020 a 2021. ešte dnes! Zabezpečíme Vám aj starejšieho,kameramana a fotografa Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. Keďže je svadba výnimočná udalosť tak práve pre túto príležitosť máme”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (42 r.)
Dj Majk,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Dj a moderátor PRO

69

“Dj na vašu svadbu REZERVÁCIE 2020 a 2021 POSOBNOST CELE SLOVENSKO – Ak pre vás zábava na svadbe patrí medzi najdôležitejšie veci, neváhajte a zarezervujte si svoj termín na rok 2020 a 2021. ešte dnes! Zabezpečíme Vám aj starejšieho,kameramana a fotografa Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. Keďže je svadba výnimočná udalosť tak práve pre túto príležitosť máme”
(Včera)

@greska2 Termin mam zatiaľ volný,tak kludne si pozrite môj profil.
21. máj 2019 o 12:41  •  www.facebook.com/djnasvadbuceleslovesnko/?ref=settings  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kozak
DJ KoZaK Marek
Marek Kozák PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
4
fotoportrét
fotoportrét
kozak
DJ KoZaK Marek
Marek Kozák PRO

4
 Pozrite si moju prácu termín mám voľný.
21. máj 2019 o 13:34  •  www.facebook.com/djkozakmarek/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Kontaktné údaje sú dostupné v profile PRO ”
fotoportrét
fotoportrét
olivierik
Registroval sa 3. januára 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridal 11 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olivierik
Registroval sa 3. januára 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridal 11 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ja by som Vám odporučil Pohoda live ale oni všetko naživo hrajú a perfektné. Keď s DJ skúste cimbalovku Stropkoviani.
22. máj 2019 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
DJ Andy
Dj Andy PRO

10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 11 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
DJ Andy
Dj Andy PRO

10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 11 mesiacmi)

Dobrý deň. Termín mám voľný. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma. Spolupracujem s Ľudovou Hudbou Kontra z Vlača.
22. máj 2019 o 15:16  •  www.djnasvadbe.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame DJ aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1, s pozdravom Šenky.
fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
7

“Https://www.youtube.com/watch?v=qFUg6ccgdLo”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
7

“Https://www.youtube.com/watch?v=qFUg6ccgdLo”
(Pred 2 rokmi)

V prípade , že hľadáte živú kapelu v plnom obsadení , skúste pozrieť na náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley z Trebišova.
7. jún 2019 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (43 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
petersvana (43 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 10 mesiacmi)

Ahoj , pozri nás profil , vieme dotiahnuť aj cimbalovku na striedačku peter@patrik music
@martinleo ďakujeme
7. jún 2019 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wooders (24 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

fotoportrét
fotoportrét
wooders (24 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Dobrý deň,

pôsobím v akustickej kapele Wooders. Náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho emoticon Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe emoticon
11. jún 2019 o 08:52  •  www.wooders.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
littlecello
Sláčiková hudba - little cello
Sláčiková hudba - little cello PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
littlecello
Sláčiková hudba - little cello
Sláčiková hudba - little cello PRO

1
 Dobrý deň prajeme,
Váš termín máme voľný a v prípade záujmu veľmi radi spríjemníme Vašu svadbu! emoticon
Pekný deň!
10. júl 2019 o 16:17  •  www.little-cello.webnode.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to