Menu Forum

Hudba na svadbu, Snina, 3.8.2019

14. jan 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
alecrama
Registrovala sa 28. decembra 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky. Okres Snina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alecrama
Registrovala sa 28. decembra 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky. Okres Snina.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte,
Hladam DJ a/alebo živú hudbu na svadbu v Snine dňa 3.8.2019. Nejake odporúčania??
29. júl 2018 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ivkam88
5
Registrovala sa 15. marca 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ivkam88
5
Registrovala sa 15. marca 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
 My sme mali fortunu a boli super, dobrý je este Jozko fundak a skupina armis ☺️
29. júl 2018 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “vkladaj max 3 kusy fotografií”
29. júl 2018 o 16:15 • dudo12334
fotoportrét
fotoportrét
00momo
Registrovala sa 10. augusta 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 33 príspevkov. Okres Michalovce.
  • Svadba bola 17. augusta 2019
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
00momo
Registrovala sa 10. augusta 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 33 príspevkov. Okres Michalovce.
  • Svadba bola 17. augusta 2019
    okres Prešov
 Ahoj Armisaci sú zo Sniny boli sme na zábave,kde hrali a keďže sa nám páčili tak sme ich oslovili
16. aug 2018 o 20:05  •  Svadba bola v auguste 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 7 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 7 mesiacmi)

Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, moju Fun Page na FB a kontaktovať ma.
20. aug 2018 o 00:38  •  www.djnasvadbe.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od používateľa simonkaj.
fotoportrét
fotoportrét
simonkaj
Registrovala sa 23. októbra 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 65 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simonkaj
Registrovala sa 23. októbra 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 65 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj skus oslovit Lexel Akordik Decent
Vyborne recenzie na nich su
21. aug 2018 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
14. okt 2018 o 11:08 • epilog2003
fotoportrét
fotoportrét
bankrotsnina
hudobná skupina BANKROT Snina
PRO

Hudba a zábava - Okres Snina
1

“Https://youtu.be/C4SaSxC3qIQ”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
bankrotsnina
hudobná skupina BANKROT Snina
PRO

Hudba a zábava - Okres Snina
1

“Https://youtu.be/C4SaSxC3qIQ”
(Pred 10 mesiacmi)

Bankrot Snina - výborná zábava a spoľahlivosť - pozri naše videá z konkrétnej svadby.
14. nov 2018 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
 @alecrama Dobrý deň želám, volám sa Dušan Dojčár, som svadobný DJ a moderátor na svadby. Venujem sa komplexnému zastrešeniu svadby od ozvučenia, osvetlenia, videoprojekcie, moderovania až po vychytávky ako je bublifuk, konfety, plazivý dym a iné doplnky. Rád pre Vás vypracujem cenovú ponuku na mieru podľa požiadaviek. Viac info o mne nájdete v profile alebo na FB stránke "Video DJ Dušan Dojčár", kde mám referencie od klientov alebo taktiež na Youtube kanály "Dj Dusan Dojcar" kam pravideľne pridávam back stage videa z akcií. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár
29. nov 2018 o 09:55  •  www.facebook.com/djdusandojcar/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 6 mesiacmi)

Ahoj pokojne sa ozvi
19. dec 2018 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem". Poznámka admina: “Kontaktné údaje sú dostupné v profile PRO.”
fotoportrét
fotoportrét
misimm
Registrovala sa 23. júla 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 5 príspevkov. Okres Snina.
fotoportrét
fotoportrét
misimm
Registrovala sa 23. júla 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 5 príspevkov. Okres Snina.
 Skupina Panter emoticon sú zo Sniny/Z. Hamre
23. dec 2018 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djlittle (23 r.)
Michal Barila - DJ LITTLE
Michal Barila PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
14
fotoportrét
fotoportrét
djlittle (23 r.)
Michal Barila - DJ LITTLE
Michal Barila PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
14
 Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Viac info nájdete v mojom profile.
S pozdravom Michal Barila - DJ LITTLE
8. jan o 10:11  •  www.djlittle.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

PRO Shop: 1 inzerát
6

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

PRO Shop: 1 inzerát
6

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.