Menu Forum

Hudba na svadbu v júni 2019, Prešov

14. nov 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
janka778
1
Registrovala sa 9. augusta 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 10 príspevkov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
janka778
1
Registrovala sa 9. augusta 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 10 príspevkov. Okres Prešov.
 Ahojteee, poradte, odporučte hudbu PO a okolie, nevieme sa rozhodnúť, či kapelu, ak áno, ja nepoznám veľmi nikoho, len podľa recenzií...alebo je lepší DJ? emoticon budeme mať veľa mladých, ale nech sa zabaví každý, takže aj ľudovky, aj oldies, ale aj niečo modernejšie emoticon
ĎAKUJEME emoticon emoticon
4. sep 2018 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djmike
DJ Mike - Profesionálny DJ & moderátor
DJ Mike PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
8
fotoportrét
fotoportrét
djmike
DJ Mike - Profesionálny DJ & moderátor
DJ Mike PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
8
 Milá nevesta, v prípade záujmu si prosím pozri môj profil, kde nájdeš základné info. Aktívne hrám a moderujem celú svadbu. Na hudbe a priebehu svadby sa vopred dohodneme na osobnom stretnutí, tak aby zabavila všetky vekové kategórie. S úctou Dj Mike
4. sep 2018 o 09:34  •  djmike.sk/dj-svadba  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (40 r.)
DJ HSNC
PRO

Hudba a zábava - Okres Liptovský Mikuláš
50

“Tri ostatne sezony spolocnych svadieb s videographerom matejom salatom, malo za vysledok toto video :) ste pripraveni na svadobny party rok 2019? :) https://www.youtube.com/watch?v=WGd3vr90sg4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1TzXkswI3SqqWa3DZapNImaw7Z5PIIJWr7YNWBQs8Z3JhGqWjA2Y06ziw”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (40 r.)
DJ HSNC
PRO

Hudba a zábava - Okres Liptovský Mikuláš
50

“Tri ostatne sezony spolocnych svadieb s videographerom matejom salatom, malo za vysledok toto video :) ste pripraveni na svadobny party rok 2019? :) https://www.youtube.com/watch?v=WGd3vr90sg4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1TzXkswI3SqqWa3DZapNImaw7Z5PIIJWr7YNWBQs8Z3JhGqWjA2Y06ziw”
(Pred 6 mesiacmi)

@janka778 rozpocet vyriesi kazdu dilemu emoticon Z mojich skusenosti je najlepsim riesenim v tvojom pripade mat aj kapelu aj DJ-a, tento tyzden som sa na svadbach striedal s vela kapelami (napr. @wooders) a myslim si, ze kazdy si prisiel na svoje. emoticon
4. sep 2018 o 09:36  •  www.hudbanasvadbu.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
 @janka778 Dobrý deň prajem, Volám sa Dušan Dojčár, som svadobný DJ a Moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu. Moj osobný názor je taký, ze na modernú svadbu pre mladých ľudí patrí šikovný Dj. Ale 100 ľudí 100 chuti. Je to individuálne. Venujem sa technickému zabezpečeniu svadieb ako dekoratívne nasvietenie sály, ozvučenie, bublinky, videoprojekcia, Fotokútik a iné doplnky. Referencie môžete nájsť na Fb Fun Page - odkaz v profile - "Video DJ Dušan Dojčár". Ukážky mojej práce ako svadobného DJ-a najdete na Youtube pod menom "Dj Dušan Dojčár" kam pravidelne pridávam ilustračné videá. Na požiadanie vypracujem cenovú ponuku presne na mieru podľa vašich želaní. S pozdravom DJ Dušan
4. sep 2018 o 10:01  •  www.facebook.com/djdusandojcar/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 7 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 7 mesiacmi)

Ahoj sme k dispozícii emoticon
4. sep 2018 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

PRO Shop: 1 inzerát
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

PRO Shop: 1 inzerát
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
fotoportrét
fotoportrét
nikca101
2
Registrovala sa 20. júla 2013 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 86 príspevkov a 9 inzerátov. Okres Liptovský Mikuláš.
  • Svadba bola 1. októbra 2016
    okres Liptovský Mikuláš
fotoportrét
fotoportrét
nikca101
2
Registrovala sa 20. júla 2013 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 86 príspevkov a 9 inzerátov. Okres Liptovský Mikuláš.
  • Svadba bola 1. októbra 2016
    okres Liptovský Mikuláš
 Z
15. sep 2018 o 00:40  •  Svadba bola v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
14. okt 2018 o 10:55 • epilog2003
fotoportrét
fotoportrét
janka778
1
fotoportrét
fotoportrét
janka778
1
 @epilog2003 ďakujem, hudbu uz máme 😊
14. okt 2018 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankaaakubo
Registrovala sa 15. októbra 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jankaaakubo
Registrovala sa 15. októbra 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 My sme mali DJ Mathia z Prešova. Stál 200eur a bolo to super emoticon
16. okt 2018 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bankrotsnina
hudobná skupina BANKROT Snina
PRO

Hudba a zábava - Okres Snina
1

“Https://youtu.be/C4SaSxC3qIQ”
(Pred 11 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
bankrotsnina
hudobná skupina BANKROT Snina
PRO

Hudba a zábava - Okres Snina
1

“Https://youtu.be/C4SaSxC3qIQ”
(Pred 11 mesiacmi)

Bankrot Snina - výborná zábava a spoľahlivosť - pozri naše videá z konkrétnej svadby.
14. nov 2018 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to