Hudobná skupina MILKIVEJ - NEODPORÚĆAM

1. dec 201750

Dobrý deň, chcel by som sa podeliť s Vami o negatívnu skúsenosť s hudobnou skupinou MILKIVEJ z Červeníka. V žiadnom prípade neodporúčam, nakoľko sme s nimi jednali po celú dobu seriózne a čo sme povedali všetko do bodky platilo. Zálohu sme zaplatili ihned po dohodnutí termínu ,ktorý bol riadne dohodnutý s manažerom uvedenej skupiny s p. Rastislavom Bielikom. Dátum svadby mal byť dňa 09.06.2018 pričom dohodnutie termínu ako aj zaplatenie zálohy prebehlo dňa 06.06.2017. Poznamenávam, že to je jeden celý rok a p. Bielik s termínom súhlasil a my sme tým pádom spoliehali, že kapelu máme zabezpečenú. Avšak dňa 29.11.2017 nás kontaktoval p. Bielik so slovami, že ho to veľmi mrzí ale idú na inú svadbu a nás tým pádom musí zrušiť. Ale veľmi to pána mrzí to sa muselo uznať,... Nechápem načo sa potom skladá záloha a dohaduje termín rok dopredu, pokiaľ samotný p. manažer skupiny nevie či to odohrať chcú. Takže neodporúčam túto kapelu z dôvodu neseriózneho jednania a pokiaľ nechcete zháňať kapelu na poslednú chvíľu ,tak sa im radšej oblúkom vyhnite. My sme bohužiaľ tieto informácie nemali a popálili sa s nimi.

 • ja som ich pocula hravat u nas na plesoch ale tieto zakulisne info neviem. A preco prijali dalsiu svadbu ked tam mali uz vas?
  Ale budte radsej ze vam to dali vediet este pol roka dopredu mate aspon trosku casu niekoho este pohladat..
  Mne takto zrusila termin fotografka..

 • To je fakt neseriozne, skoro polroka nevedeli, ze tam maju uz zajednanu nejaku svadbu?? Alebo dedukujem vzali nejakych znamych alebo niekoho, kto zaplati viac??

 • Skutočne neseriozne, určite ešte niečo zoženiete, držím palce.

 • Sponzor fóra
 • zaujímalo by ma podľa akých kritérii si vyberajú na akú svadbu pôjdu keď sa im stane, že majú viac svadieb v jeden termín 😒

 • @tomas11111  Dobrý deň,ak by Ste sa rozhodli pre Dja som Vám k dispozícii 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Pôsobnosť – Celé SLOVENSKO DJ na svadbu,moderátor,ozvučenie a osvetlenie.
  Kvalitný DJ so serióznym prístupom a nadšením. Dôraz kladiem na aktívnu komunikáciu, prispôsobenie hudby vašim hosťom a efektné nasvietenie sály.
  Zažite nezabudnuteľnú zábavu na svojej svadbe, oslave, stužkovej či plese kdekoľvek na Slovensku s profesionálnym Dj.