Hudobná skupina na september 2014 do Košíc

13. feb 2014100

ahojte, viete mi niekto poradit nejake hudobne skupiny v okolí Košíc???

• @katuska377  duo Axis-party band - MALÁ kapelka s MEGA repertoárom starých aj nových hitov, ktoré pobláznia každú generáciu 😃
    Dôverujte nám-zreálnime vašu predstavu o kvalitnej párty/oslave/svadbe, na ktorú sa len tak nezabúda 😉
    .

• Odporucam POHODU alebo TREND, len 20.9. maju obsadene (Pohodu mame my 😉 )

• akemi nastrojmi disponuju tieto kapely mna by zaujimalo ci riesia aj niewco take ze saxofon akordeon. zazila som svadbu kde pocas prestavok clen kapely chodil medzi stoli a hral na akordeone hostia spievali to bolo neskutocne preto ma to zaujima ak poznate niekoho takeho s kosic alebo okolia za rozumnu cenu dajte echo prosim 🙂

• Sponzor fóra
  • Vaša najlepšia voľba

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Odporucam skupinu Pavelcakovci, su super, dokonale zladeni a zahraju vsetko od klasickych ludoviek az po tie najmodernejsie pecky, ktore sa aktualne hraju na diskotekach 🙂

• @mayka007  skus popcuvat tie pecky a potom original piesen ci najdes nejaky rozdiel 🙂

• Ja odporucam len a len skupinu FAMILY, lebo taku zabavu aku oni vedia spravit, to vie malo ktora skupina. ..to pisem z vlastnej skusenosti 😃

• A koho prosim ta bude na svadbe zaujimat rozdiel medzi tym, co ty tu riesis...pane boze..ked chcem original tak si to pustim doma 😃

• @katuska377  my sme kapela zo Starej Ľubovne, ale 15.2. hráme svadbu v Košiciach. Nemáme rpoblém prísť kdekoľvek 🙂

• @mayka007   prajem Ti aby si si vybrala na svoju svadbu tu správnu kapelu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Andy
    Partizánske
    DJ na Svadbu. Profesionálna zvuková a svetelná aparatúra,koordinácia, štandartne nasvietenie sály, nazvučenie obradu, bohatý hudobný archív a iné..
    Hudba pre Vás
    Bratislava
    Hudba na svadobný obrad. Sme profesionálny hudobníci a náš repertoár obsahuje diela klasickej, jazzovej, tanečnej a filmovej hudby.
    Profesionálny Dj na svadby:hudobná produkcia,moderovanie,osvetlenie,ozvučenie,karaoke atď.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov