Hudobná skupina na september 2014 do Košíc

ahojte, viete mi niekto poradit nejake hudobne skupiny v okolí Košíc???
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska377 duo Axis-party band - MALÁ kapelka s MEGA repertoárom starých aj nových hitov, ktoré pobláznia každú generáciu :-D Dôverujte nám-zreálnime vašu predstavu o kvalitnej párty/oslave/svadbe, na ktorú sa len tak nezabúda ;-) .
Odpovedať
Odporucam POHODU alebo TREND, len 20.9. maju obsadene (Pohodu mame my ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
akemi nastrojmi disponuju tieto kapely mna by zaujimalo ci riesia aj niewco take ze saxofon akordeon. zazila som svadbu kde pocas prestavok clen kapely chodil medzi stoli a hral na akordeone hostia spievali to bolo neskutocne preto ma to zaujima ak poznate niekoho takeho s kosic alebo okolia za rozumnu cenu dajte echo prosim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Vaša najlepšia voľba
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Odporucam skupinu Pavelcakovci, su super, dokonale zladeni a zahraju vsetko od klasickych ludoviek az po tie najmodernejsie pecky, ktore sa aktualne hraju na diskotekach :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mayka007 skus popcuvat tie pecky a potom original piesen ci najdes nejaky rozdiel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja odporucam len a len skupinu FAMILY, lebo taku zabavu aku oni vedia spravit, to vie malo ktora skupina. ..to pisem z vlastnej skusenosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A koho prosim ta bude na svadbe zaujimat rozdiel medzi tym, co ty tu riesis...pane boze..ked chcem original tak si to pustim doma :D
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska377 my sme kapela zo Starej Ľubovne, ale 15.2. hráme svadbu v Košiciach. Nemáme rpoblém prísť kdekoľvek :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mayka007 prajem Ti aby si si vybrala na svoju svadbu tu správnu kapelu
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?