Hudobna skupina Presov 9.4.2016

13. jan 201690

Ahojte,

viete mi poradit hudobnu skupinu na moju svadbu? S ktorou mate dobre skusenosti? Dakujem vopred za rady, D.

• ahoj, ja ti odporúčam Rolland, my sme ich mali a boli sme maximálne spokojní, aj hostia si ich veľmi chválili 🙂

• @danielka_  Dobrých skupín je mnoho, lenže či tvoj termín budú mať voľný ... My sme našu skupinu zajednávali rok a pol dopredu a už teraz má rezervované termíny na rok 2017.
    Ale tak skús: Lexel, Nobel band, Ružový panter.

• Odporúčam skupinu Extent. My sme boli veľmi spokojní.

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Velmi pekne dakujem za rady, skusim obvolat 😉

• Skúste si pozrieť našu stránku, kde nájdete všetko potrebné 🙂 V prípaed záujmu nás kontaktujte. Škoda, že v PO hráme až v septembri najbližšie. Mohli by te si nás prísť vypočuť aj osobne 🙂

• lexel su tiež skvelí

• @danielka_  jednoznacne LUDOVA HUDBA MILANA RENDOSA 🙂

• @danielka_  skus @clh_popradcan  alebo kapelu fantom 😎

• Ahoj. Boli sme uz viacej krat na svadbe kde hrali chalani z hudobnej skupiny Kontrast. Ak chces, poslem ti do spravy kontakt na nich, su to v pohode ludkovia, ludsky pristup, vyborna atmosfera ked hraju a vzdy sa da s nimi dohdonut.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívny Dj s profesionálnym prístupom a technikou.

Profesionálny Dj na svadby:hudobná produkcia,moderovanie,osvetlenie,ozvučenie,karaoke atď.
    DJ a moderátor Igor Habán
    Liptovský Mikuláš
    Top DJ pre Vašu svadbu alebo firemnú párty. Profesionalita, široký hudobný archív, hudobná produkcia podľa Vašich predstáv, moderovanie, spoľahlivosť.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov