Je 300 eur za Dj v Bratislave dobrá cena?

Je podľa vás dobrá cena za DJ v Ba 300 eur? Nie je to veľa?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulka14 skor by som povedal,ze POZOR ;-) ...skoro malo... profik nikdy nejde pod cenu...mozno mi to neprislucha, kedze som tiez z "branze" a uz vobec si nechcem a nepotrebujem si prihrievat polievocku - ako sa hovori, ale z vlastnych skusenosti poznam vela "pribehov", ked ludia chceli usetrit prave na hudbe, kamere, fotografovi...a vysledok bol velmi smutny - pokazeny jeden z najkrajsich dni v zivote...svadba stoji XYpenazi a ci uz usetrim nejaku stovku,dve, je naozaj na seriozne zvazenie.
Odpovedať
@kapelafantom aka je podla vas adekvatna cena? Ja zatial len robim prieskum trhu a mam ponuky cca 300 - 350 eur, plus navyse ak specialne nasvietenie interieru saly.
Odpovedať
Myslim ze aj za 300 moze byt Dj kvalitny a dobry. My bereme za 250 DJ z 1 dobrej DJ-ovskej agentury.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulka14 zamyslite sa nad tym, kolko stoji cela svadba, SPOLAHLIVY DJ za 300€ je z toho povedzme si otvorene omrvinka... (len menu na jedneho cloveka niekedy presahuje 30€) - a to hovorim stale len o jedle. ale aby som odpovedal na Vasu otazku... keby som mal DJ-a hladat ja, kazdy POD hranicou 250€ (so zakladnou vybavou - 2x svetelny efekt, dymostroj) by sa mi zdal podozrivy resp. podozrivo lacny 8-) a ako som uz niekde pisal... umelec stoji tolko na kolko si sam ceni svoju pracu, pri ktorej zohladnuje vsetky vase predstavy, poziadavky a niekedy aj tuzby... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sslavulka myslim, ze cca tych 300 - 350 eur je OK, ale to je skor otazka na kolegov DJ's... S nasvietenim saly - no teraz asi nahnevam nejakych "kolegov" ... ale myslim si, ze je to obycajny marketingovy tah - k hudbe nasvietenie zdarma...vo vybave naozajstnych profikov, dnes uz nechyba ani kvalitna svetelna technika, u nas je to standard a tiez u DJ's ktory maju svoje meno a cenu...samozrejme, nechcem pausalizovat, v individualnych pripadoch so specifickymi poziadavkami to moze byt ine...ale,standard musi byt ... nedajte sa nachytat ;-) ....
Odpovedať
@kapelafantom presne tak. konečne niekto uprimny. Si myslim, ze Dj-ovia to aj dost prehanaju s cenami.. ale povedzme si rovno, nie len oni. Vsetci, co sa týka svadby.
Odpovedať
u nas na orave davame dj 220 eur a to niesme mesto :-)
Odpovedať
@djhusenica Treba sa zamysliet, ze vacsina mladých ludi nemá na zbytočné ,,vyhadzovanie,,. Nie všetkým platia VŠETKO rodičia.. Mladí ľudia vedia po svadbe peniazky vyuzit na uzitocnejsie veci. A myslim, ze aj kvalitný DJ prehánaju s cenami, ked si pýtaju 600 eur!
Odpovedať
My sme mali DJ v Bratislave za 280,- a boli sme veľmi spokojní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie je velmi vhodné sa vyjadrovat k tejto citlivej teme,ako profesionál,ale na druhej strane zase nie je vhodné ludí uvádzat do zbytočných omylov.....Ako Dj Vám viem povedať, že cena cca 350 eur za komplet svadbu s osvetlením,moderovaním a ozvučením, je myslím si vhodná.Ako napísali chalani z kapelyfantom,pokazit si svadbu zlým výberom DJ alebo kapely,len kvôli cene, je hlúposť.Každý nech si urobí názor na to aký chce.....
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulka14 neviem ci predavacku v potravinach zaujima ci mi na rozky dali peniaze rodicia alebo su to moje peniaze :-) mam pocit ze ste frustrovana z toho ze niekto si dovoli pytat 600€ za akciu,,, pytali ste sa toho cloveka aj co konkretne je v cene? ak vam totiz napisal ze interierovy led parkovy dazd s farbami od vymyslu sveta, desiatimi otocnymi hlavami a troma lasermi tak to je potom normalna cena :-) nikoho neobhajujem len zijem v realite, treba vediet ake su moje financne moznosti, preskumat trh a najst niekoho/nieco vhodne na moju akciu a pokial mozno v najlepsom pomere cena/vykon... ale to plati asi u vsetkych sluzieb.
Odpovedať
ja mam Dj v Bratislave za 350 EUR, a patri medzi tých, ktorých si tu ludia najviac chvalia.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@djhusenica nebudem sa k vam vyjadrovat. Poznám takí typ ludi ak ste vy.. Pýtajte si aj 1000, nech s vam dari.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulka14 nehnevajte sa na mna, ale nevidim nic zle natom co pise djhusenica a naviac, on podla mojho nazoru rozhodne patri medzi profikov .... neberte to v zlom a uz vobec nie osobne ;-) ... chceme iba poradit...
Odpovedať
Napokon, ja som chcela vediet nazor od zien, ktore uz mali a ktore mat svadbu budu, ze za kolko to maju oni, aby som mala prehlad a nie aby sa tu obhajoval NAJVACSI PROFIK z DJ-ov.-krásna reklama :D Baby, caute..
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna v pohode cena :) my mame za 230 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa sa nedá presne určiť čo je a čo nie je dobrá cena .... v Lučenci môže napríklad DJ o honorári 200€ len snívať, Levice alebo Nitra je priemer niekde medzi 250-270€, Bratislava je iný cenový diapazón .... no už som tu čítal aj niekde príspevok nevesty, ktorá napísala, že DJ-a pod 280€ by ani neoslovila, lebo to je musí byť nejaký amatérsky šuflikant .... tiež netreba rátať s tým, že nezoberiem DJ-a z Blavy za 350€ ale nájdem niekoho napr. zo Zvolena za 250€ a zoberie fakt 250€ ... nezoberie ... tá cena sa dotiahne aj na cenu bratislavského, ak nie viac ..... pretože do sumy si zaráta cestu a čas navyše, lebo ísť hrať svadbu vo svojom okolí má časovo inak rozrátané na presun, rozloženie aparatúry pred svadobnou hostinou a po hostine zbalenie a odchod domov, ako ísť hrať o 200km ďalej .... a pri cenovom priemere by som sa zameral asi ako na referencie, fotky, nejaké videá ak má k dispozícii (nie každý mladomanželský pár alebo kameraman je ochotný poskytnúť video z odohratej svadby) tak aj na jeho technické možnosti alebo akú techniku používa ..... veľa Vám napovie asi aj fakt, keď mu stačí prísť hodinu pred hostinou .... jednak toho asi veľa mať zo sebou určite nebude a podľa mňa ani nebude prikladať nejakú vážnosť Vášmu dňu, nakoľko mu neostáva časový priestor pre nastavenie dobrého zvuku, svetelného parku a iných detailov, ktoré potom v celku môžu vyznieť ako zlý sen
Odpovedať
Profilova fotka
zuzulka14 djhusenica asi chcel povedať že nové a drahé led svetlá a všelijaké drahé svetelné hlavy nového typu urobia úplne inú svetelnú atmosféru než DJ s blikačkami a starými svetelnými hlavami, čo sa ale prejaví samozrejme v cene. Keby djhusenica išiel hrať s výbavou ako spred 10 rokov tak by 600€ nepýtal, takto som to ja pochopila. Zbytočne je sa hneď urážať a urážať ľudí ktorí tomu rozumejú :-| Dnes všetko niečo stojí veď to vidíme denne v obchodoch. Nikto nenakúpi za tisíce EUR novú modernú techniku aby ju potom prenajímal za rovnakú cenu ako iný DJ starú výbehovú techniku.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulka14 citit z Vas zaujatost, zavist,,, frustraciu, dokonca si myslim, ze ta vasa otazka v tomto fore patri medzi tie zbytocne a zmatocne, kedze uz dopredu viete na nu odpoved... ja som vlastne chcel len pomoct a poradit :) nabuduce sa asi zdrzim reakcie na podobnu temu, urcite som padol ako barancek vhod. 8-) profesionali nie su nenazranci, su to ludia, ktori si robia svoju pracu svedomito, spolahlivo a na urovni...
Odpovedať
Treba si zistiť referencie a čo je v cene... Ja by som asi človeka, o ktorom viem len cenu, na svadbu nechcela... A pýtať si možno za 12-16 hodín roboty 300€, ktoré ešte aj zdaním..Nech každý posúdi sám...
Odpovedať
citit z Vas zaujatost, zavist,,, frustraciu??? Ja si skor myslim, ze odcudzujete DJ, ktorí majú cca za 300, a automaticky musia byt zlí? Aby ste sa nedivil, ze moze byt niekto lepsi.. Ja z vas zasa citim, ze si o sebe myslite, ze ste naj.
Odpovedať
Profilova fotka
@marienkakf presne o tom to je, niekto kto sa v niecom nevie orientovat si predsa urobi prieskum, zhodnoti plusy a minusy, a na zaklade referencii sa rozhodne... toto mi pride logicke, no niekomu asi nie :D potreboval som murara na stierku, priznam sa su veci, ktore si nebudem robit sam aj keby som usetril :-) osloveni murari chceli za izbu od 100 do 800€ bez materialu len cisto za 2 dni roboty... bol som sokovany, no nenapadlo ma niekto odcudzovat za to ze si za pracu chce dat aj riadne zaplatit. prehodnotil som referencie a vybral som si zlaty stred... :-)
Odpovedať
@djhusenica hmm. vidim, ze ste nic nepochopil.. praveze som si ten prieskum robila a vy hned odcudzujete druhých, ked je nieco lacnejsie, je zle.. A tak to tu potom vyzera. Neviem co to tu o mne pisete za veci a vobec sa mi to nepaci. Uplne prekrucate. Nema zmysel vam odpovedat.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulka14 prosim Vas precitajte si moje prve komentare este raz, pomaly... a zistite ze Vam DJa za 300 schvalujem, je to normalna cena. nikde som netvrdil ze som naj, to je Vas subjektivny nazor,,, ti, ktori mi dali doveru su myslim, si ze spokojni a to je pre mna to najdolezitejsie :D
Odpovedať
Ak dokaze aj co-to "odmoderovat", je to fajn cena.
Odpovedať
Profilova fotka
Podme hrat zadarmo.
Odpovedať
Profilova fotka
Nemrhaj svoj čas vysvetlovaním. Ľudia počujú, len to čo chcú počuť!.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?