Je 400 eur za DJ-a veľa?

je veľa dať za DJ na večer 400EUR ( iba základný balík)? potrebujem sa rozhodnúť rýchlo, inak mi ujde termín, tak ocením skúsenosti
Odpovedať
1
2
co je zakladny balik? akoze na BA napr to je celkom primerana cena ale ocakavala by som v tom aspon nejake osvetlenie alebo nieco.. :-)
Odpovedať
@tina992017 no z mojho pohladu je to dost penazi. Tolko by som osobne za DJ nedala. Aj ked mam kamosku, ktora dala o stovku viac ako chces ty dat a ta to nejako neriesila. Podla mna sa da zohnat aj za lepsiu cenu DJ, len treba hladat. Aj okolo 250-300 sa da zohnat aspon minuly rok sa dal, ale myslim, ze od vtedy sa toho moc nezmenilo ;-)
Odpovedať
27 dj a starejších oslovených... a všetci obsadené. Jediný, ktorému odvolali svadbu .. mne to príde strašná suma ;-(
Odpovedať
my platime 350 a ked mi povedal cenu tak som bola prekvapena ze malo (je nam k dispozicii do kedy budeme chciet a cenu to nemeni) cakala som viac..
Odpovedať
@tina992017 este troch vyskusaj, nech to mas do tridsiatky :-) hlavne nevesaj hlavu. Ak nahodou nikoho nezozenies, tak skus s tymto vyjednavat, ze ci by ste sa nevedeli nejako dohodnut. Lebo mne sa to tiez zda akoze dost penazi a nedala by som.
Odpovedať
@zuzzqa posles mi na neho kontakt ? dakujem
Odpovedať
@tina992017 Ked riesis takto na "poslednu" chvilu, tak asi nemas velmi na vyber a budes musiet akceptovat takuto cenu. September byva vybookovany rok dopredu. My sme mali zivu kapelu 5 clennu za nejakych 600 eur, hrali vsetko komplet nazivo do uplneho rana kym neodisli posledni hostia. Aparatura komplet, nasvietenie. Ked to porovnas s jednym DJ, tak trosku nepomer, ale to sa neda uplne takto porovnat...
Odpovedať
@fokuska úúúha ďakujem za podporu :-(
Odpovedať
@tina992017 my mame za 600€ a mam v tom aj moderovanie a osvetlenie a nepride mi to vela, kedze som ho chcela a viem ako hra a moderuje a ze to bude stat za to a nebudem lutovat svoju volbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
nehnevajte sa na mna, ale to ja taka ista otazka, akoby som sa spytal, ci je za auto 30 000 eur vela. no je aj nie je. co vam na to maju ludia povedat? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tina992017 je to dobra cena, taka normalna by som povedala. My sme za DJ-a platili 550€. Byt tebou dlho nerozmyslam a zajednala by som si ho. Za 400€ len malokto pojde na celu noc hrat a este ked to je Bratislava
Odpovedať
No tak to je podľa mňa celkom dosť. No zdá sa mi to možno tak aj preto, že nám príde hrať jeden známy, ktorý nezoberie v podstate nič. Bude to niečo také ako náš svadobný dar, čo som v celku rada, lebo keď tu čítam tie sumy, normálne sa mi z nich až hlava zakrútila, koľko si vedia ľudia za niečo také vypýtať
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My máme za 450 a ja som spokojná s tou sumou. Podla mna sa za kvalitu platí. Je pravda ze náš DJ robí zároveň aj starejšieho, ale mala som aj viac vyššíh cenovych ponuk. A myslim ze hudba na svadbe je velmi dolezita vec, takze by som neriskovala niekoho kto tl spravi za 200 a ludia sa nebudu bavit lebo nebude zabava.moja rada: Ber!
Odpovedať
Profilova fotka
Bude asi z tych drahsich ale ako pisali tak na Bratislavu je to asi take primerane co ja viem. Tiez mam kamaratku, ktora si nasla muza na vysokej skole v BA a brali sa asi rok a pol dozadu a vsetko sme preberali spolu tak viem, ze oni dali tiez za DJa asi 450€ takze je to asi normalne no. Viem, ze u nas sa da zohnat aj za lacnejsi peniaz, my mame napriklad za 320€ a dohodli sme sa nim, ze nam on urobi aj osvetlenie. Celkom dobre sme este obisli
Odpovedať
@fokuska nemylsim si ze je to na poslednu chvilu, nie kazdy riesi ako blazon svadbu rok a viac dopredu @tina992017 pozeram ze si z Ba, my mame Dja z kosic, cize to ti asi nepomoze
Odpovedať
@tina992017 @zuzzqa Napisala som len, ze faktom je, ze septembrove terminy su vybookovane aj viac ako rok dopredu. Co sa tyka najvychytenejsich sal, fotografov, kameramanov, DJov, kapiel a pod. A cim sa tento termin blizi, tym su viac vybookovani aj ti lacnejsi, alebo mensi profesionali, menej skuseni atd. Z tohto hladiska je riesenie DJa v maji (ked svadba je v septembri a svadobna sezona sa prave rozbehla) naozaj takmer na "poslednu chvilu". Na zaklade toho ked uz je 27 DJov obsadenych, tak sa musim zmierit, ze bud vezmem to co ostalo za cenu aka je, alebo riskujem ze budem hladat dalej a bud sa postasti, alebo naopak bude este vacsi problem niekoho zohnat. Podporit ta mozem, ze neboj, urcite najdes a pod. ale fakty su fakty. 400 eur nie je vela podla mna. Na BA uz vobec nie.
Odpovedať
@tina992017 400€ je ok cena za dobreho DJa. Len si zisti ci je ozaj dobry a cena nie je navysena len za pekny septembrovy termin
Odpovedať
Profilova fotka
Cena 400 ecok je v norme...najlepsie ked sa dohodnete na cene cca 400 ecok a potom pride nejaky sedlak ja to zrobim za 200 este vam aj salu nasvietim takych treba strielat...a potom nevesta povie sustalo to chrcalo to nehral co sme chceli za 200 ecok je to v norme
Odpovedať
Profilova fotka
400€ to mozes byt rada, ze ti ponukli takuto cenu a nemala by si cakat. Ak vies, ze je to dobry DJ tak si ho zajednaj. Je to normalne cena aj my sme tak platili. Dokonca sa mi zda ze si vypvytal 450€
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
my máme za 400€ a podľa mňa je to veľa.... a dokonca to je už znížená cena...
Odpovedať
Ja myslím, že ak je to BA, tak je to primeraná cena, a závisí aj od jeho kvality. Iste, môže prísť aj niekto za 250€, ale čo bude hrať, a aký bude speaker, to nevie nikto, a potom sa ani nemôžte sťažovať. Na východe idú DJ od 300 hore pokiaľ viem. A napríklad, ak to chceš porovnávať s kapelou, kde Ti prídu minimálne 4 a zoberú toľko, tak nad tým sa ani nezamýšľaj, lebo neviem či je vôbec kapela, ktorá berie tento rok 400€, a ešte takto "tesne pred". Takže podľa mna, cena je primeraná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako citam prispevky som prekvapena ze 400 sa vam zda vela. Ja riesim dj za 500 eur aj s nasvietenim a moderovanim a mala som pocit ze je to dobra cena na jeho skusenosti a referencie. Teraz uvazujem ci je to vela alebo malo...
Odpovedať
Profilova fotka
vec ma aj dalsiu stranku. pri DJovi nejde iba o to, ci pekne hra a ci svieti. dolezite taktiez su typ a stav techniky, ktoru pouziva. ak sa totiz budete stazovat pri odovzdanom videu, ze je tam nekvalitny zvuk, tak si spomente na DJa a skuste patrat aj jeho smerom, nielen smerom ku kameramanovi :)
Odpovedať
Profilova fotka
je to normálna cena podľa mňa :-) Neviem či si sa osobne s vašim DJom stretla alebo ťa zaujímala iba suma. Keď si náš DJ so mnou prešiel celý program večera, tak som si povedala že tie peniaze si naozaj zaslúži a doslova odmaká. Nie je to iba o tom, že bude púšťať pár pesničiek, on bude celý ten večer riadiť, všetko sledovať, prispôsobovať sa situáciám a ľuďom.
Odpovedať
Profilova fotka
Je to dosť málo 😂 ja platím 1000€
Odpovedať
ahoj, no my máme DJ za 300 a to len preto, lebo je to kamoš... pri dj.ovi neide len o to či zahraje ale hlavne to že ako čo a kedy..či vie kedy čo ma zahrať a ako to "vygradovať"aby sa každý bavil...presne ako fotograf či kameraman... nestačí že má foťák/kameru ale hlavne je či vie stými vecami robiť tak, aby si neľutovala ani jeden cent čo si za nich dala....
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj zalezi od toho, co v tom zakladnom baliku je a hlavne ako hraje. My sme mali overeneho DJ zo svadieb sesternic a v PO sme zanho dali 370 e. Takze 400 v BA mi pride OK.
Odpovedať
Keďže si z Bratislavy, tak mi tá cena naopak príde celkom pohodová. Záleží od toho, čo vlastne obsahuje ten základný balík a aj to , či už mal povedzme úspešné akcie alebo s ním pôjdeš do risku. Ja by som povedala, že by si si ho mala zajednať, lebo sa ti môže stať, že už potom nebude voľný a jediného čo potom nájdeš bude ešte drahší ako tento.
Odpovedať
veľa rád ktoré smerujú k väčšinovej odpovedi... je to normálna cena...400-450€... takže buď si to zarezervovať alebo si potom búchať hlavu že niekto dlho váha a potom mu všetko újde pred očami
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?