Je 400 eur za DJ-a veľa?

Zobraz úvodný príspevok
je veľa dať za DJ na večer 400EUR ( iba základný balík)? potrebujem sa rozhodnúť rýchlo, inak mi ujde termín, tak ocením skúsenosti
Odpovedať
1
2
Na Bratislavu az moc dobra cena. U nas v Galante co je jeden DJ si pyta viacej a to nie je ani v hlavnom meste. Byt tebou ani nevaham lebo si fakt potom budes buchat hlavu, ze si si nechala ujst takeho dobreho DJ (teda ak je dobrý a mas s nim dobre skusenosti)
Odpovedať
Ahoj. Poslala som ti Ip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, neviem teda ako sa pohybuju ceny v okoli BA, ale na Liptove je bezna cena za DJa na celu noc cca do 4.00 rana 300-500€ s tym, ze niektori maju v tejto cene aj osvetlenie, pripadne karaoke. Samozrejme ak by to bola svadba na dedine, da sa zohnat aj lacnejsi DJ z okolia, ktory to nerobi na zivnost, ale preto ze je na dochodku alebo to ma ako kseft vedla normalnej prace (v takom pripade ani nema web, ani sa nanho nikde nedocitas recenzie). Alebo si viem predstavit ze by ti daky znamy dal lancejsiu cenu, inac nie. Suhlasim s babami, ze by si skutocne nemala vahat a rezervovat ho, alebo mu zaplatit zalohu, nech mas istotu. Vsak hladat mozes aj potom, v tom ti nik nebrani :-) Na druhu stranu septembrove terminy su dost ziadane (bolo mi povedane ze spolu s junovymi su TOP najviac obsadzovane) a tak sa vobec nedivim, ze mas problem vobec najst volneho Dj (ked uz si obvolala 27). Ak je tento DJ znamy a ma dobre referencie, nespekulovala by som a sla by som do toho.
Odpovedať
Pravda pravduca, nevahaj velmi dlho lebo ti ho niekto vyfukne a nebude nakoniec ziadny. Ja myslim, ze to je v pohode cena na to, ze to mas v Bratislave, mohlo to byt aj horsie. Mozno by sa s nim dalo dohodnut, ze by vam pridal do toho zakladneho balicka (aj ked neviem co v nom mate) aj nejake malickosti navyse, podla mna bude ochotny. Nerozmyslaj uz a chod do toho :-)
Odpovedať
@kikadu mne zas povedali že májové termíny sú top :-) to asi každej neveste hovoria niečo iné podľa toho čo si vyberie :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikadu Dobrý deň. Môžem sa opýtať, ako to bolo konkrétne myslené s vetou: "rezervovat ho, alebo mu zaplatit zalohu, nech mas istotu. Vsak hladat mozes aj potom" ?
Odpovedať
Profilova fotka
@kikadu Dobrý deň. Môžem sa opýtať, ako to bolo konkrétne myslené s vetou vo vašom príspevku: "rezervovat ho, alebo mu zaplatit zalohu, nech mas istotu. Vsak hladat mozes aj potom" ?
Odpovedať
@dj.benny Predpokladam, ze bud: - Zarezervovat, zaplatit zalohu a hladat dalej. Ak sa najde nieco lepsie, tak tohto zrusit a ozeliet zalohu alebo - Neviem o tom, ze zaloha sa nevracia, takze zarezervovat, dat zalohu, najst ineho, zrusit a v konecnom dosledku prist o zalohu
Odpovedať
Profilova fotka
@dj.benny: myslene to bolo tak, ze ak by neskor rozhodla pre ineho a tohoto rezervovaneho zrusila, tak pride o zalohu, pripadne zaplati zmluvu pokutu, to uz zalezi ako to maju dohodnute. Hladat a spekulovat ci dakde zozenie lacnejsieho - to uz je na neveste, branit jej v tom nikto nemoze, je to jej boj a musi si sama v hlave urovnat, ci jej to za to stoji :-) Vychyreny DJ s dobrymi referenciami (co tento zrejme je, ked ma jeden jediny termin volny) nenecha nic na nahodu a necha si podpisat zmluvu a hned poslat zalohu, aby neprisiel o kseft, lebo sa tym zivi. Tolko k vysvetleniu - abyste si nemysleli ze autorke prispevku nejak radim, aby zavadzala viacerych DJ, fer jednanie je zaklad. Na druhu stranu je nutne si uvedomit, ze podaktori DJovia, pripadne kapely robia to iste (co nevravim, ze je Vas pripad, ved Vas ani nepoznam) - tiez rozhodia siete, slubia sa na viacero akcii na jeden a ten isty termin a potom sa rozhodnu pre tu, ktora sa financne oplati najviac. Taketo situacie by prave mala upravovat zmluva, aby clovek nespekuloval :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to sa stalo aj mne predvcerom ako dj som mal polroka ustne zajednanu nevestu za cenu a vola my mesiac pred svadbou sorry nasli sme lacnejsieho moja chyba mal som zobrat zalohu ale bohuzial dosiel som koli nej o dalsie dve svadby. . takych co podliezaju ceny treba vesat do prievanu za vaj....
Odpovedať
Profilova fotka
@martinleo Tak snad ste sa poucili a zacnene s nevestami podpisovat zmluvy. A tak isto aj nevesty by mali trvat na zmluve. @kikadu mate velmi trefne prispevky:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikadu Ďakujem za obsiahlu odpoveď a vysvetlenie. Upresnenie dostalo veci na pravú mieru a vnieslo pravdu do diskusie, lebo z prvého prečítania sa mohlo zdať, že si tú zálohu nevesta mala vypýtať naspäť. Ak je to tak, ako uvádzate, je to v poriadku. Ono to ale v podstate je rezervačný poplatok, nie záloha. Zastávam názor, že zmluva, ako aj ústna dohoda, sa MUSIA dodržať ! Ja osobne si zakladám na spôsobe "ako sa to dohodne, tak sa to zrealizuje." A to sa ani nemusím s objednávateľmi osobne poznať. Keď si pozriete môj pracovný profil (v sekcii profesionáli / hudba), zistíte, že sklamať celoslovensky známich ľudí, pre ktorých som hral, by bolo odradzujúce pre tých, ktorí by mi v budúcnosti chceli dať dôveru, aby som im prišiel urobiť zábavu na ich svadbu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Všetko je to o tom, či na to maš, či chceš toľko dať. Dá sa zohnať aj lacnejší, ale akej kvality, to je fakt otázne. Už som sa stretla aj s prípadom, že DJ za 500€ bol horší jak za 300€, je to povedala by som, že dosť individuálne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Týmto témam som nikdy nerozumel a pravdupovediac hľadať niekoho do určitej ceny mi príde vždy smiešne. Cena nikdy nebola a nikdy nebude meradlom kvality. Nevesty ktoré vždy hľadajú službu podľa ceny idú do rizika. Vždy by mala byť prvoradá kvalita ponúkanej služby. Pri DJ by to mala byť kvalitná technika, nasvietenie sály a hlavne komunikatívny, zábavný DJ a v dnešnej dobe aj starejsi či niečo viac, ako harmonikar spevák, zabávač. Nároky na DJ sa neustále zvyšujú, no nikde nieje napísané že ten za 800 € bude kvalitnejší ako ten za 500 € a opačne. Vyberajte podľa kvality, referencií, spokojnosti zákazníkov a až potom podľa ceny. Prajem veľa šťastia
Odpovedať
Tak nie je to podľa mňa vôbec veľa, keďže sa bude svadba konať v Bratislave. To by som povedala, že je v celku aj málo. Záleží od toho, na koľkých akciách už hral. Vieš, či má nejaké meno vybudované alebo je to len začiatočník. No šla by som do toho, moc riskovať sa neoplatí, aby sa ti potom nestalo, že už nik nebude mať čas
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsie urobis ked sa nanho skusis popytat, popripade by ti aj on mal dat vediet nejaky kontakt na nejake nevesticky, ktorym hral na svadbe a podla toho sa rozhodni :-) ak s nim boli spokojne tak potom je to na Bratislavu primerana cena a nevahaj velmi dlho nech ti ho nevyfuknu :-) moja segra si brala na svadbu dja, ktoreho mala pred tym asi dva roky jej kamaratka takze vedela do coho ide a vedela aj, ze super hral takze jej nevadilo ani to, ze bol trosku drahsi
Odpovedať
@meegi25 tak nejak som jej to chcela napísať aj ja. bolo by najlepšie si o ňom čo to pozisťovať, aby vedela, aké s ním majú ľudia skúsenosti. bo darmo mu aj zaplatí a objedná si ho, keď nakoniec zisť, že to vlastne ani za to nestálo. Za kvalitu by som si priplatila aj ja a niekedy to tak aj robím. Proste si myslím, že cena je to dobrá, len by som si jeho robotu skúsila trocha preklepnúť.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?