Kapela a DJ v jednom na 19.10.2019?

Profilova fotka
Ahojte, hľadám hudobnú kapelu na termín 19.10.2019 ( aspoň trojčlenná ), ktorej aspoň jeden člen je DJ ! (to je podmienka). Nechcem čisto kapelu ani čisto DJ ! Prosto mix :) Vedeli by ste mi poradiť? :) Ďakujem pekne za všetky odporúčania.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš príspevok je ukázom toho, kam do **** smeruje hodnota ľudskej práce a remeslo DJ/kapely. Rozumiem tomu, že byť DJ je jednoduché a šikovnejší chalan alebo aj ja urobím zábavu s iphonom a nepotrebujem drahé mašiny a spravim top zábavu ale nie je to trošku degradujúce aby muzikant čo hrá dajme tomu na klávesoch aby robil aj DJ-a. Je to na jednej strane pochopiteľné, že ak dáte za kapelu napríklad 400-1000€ tak už daľších 300-600€ za DJ asi už nechete dať, takže rozumiem, že financie sú veľmi dôležitý faktor, verím tomu že skúsenejši muzikat, tkorý Vám pustí zopár hitoviek od Helenky, Miška Davida či Despacito naplní Vaše očakávania o DJ-ovi len pre mňa ako profesionála jeto vyslovene urážka a poniženie profesie DJ (myslené všeobecne). Taká kapela existuje je od BA, hrá za 700€ + 100€ osvetlenie + 150€ DJ = do 1000€ sa vojdete, princíp je ten že som im vynadal ako malým chlapcom že degradujú hodnotu ľudskej práce, pretože nasvietenie, ktoré robia má hodnotu cca dvojnásobok a tak isto aj práca DJ-a. Čo to znaméná pre nás "profesionálov", že nemáme čo žrať! keď to poviem tak vulgárne. Poviem Vám reálny príbeh z vlastnej skúsenosti, nevesta si odo mňa obiednala len osvetlenie, ved kapela bude páštat aj pesnicky a urobia DJ-a. áno, bolo to tak cez prestávky na svadbe mastili Horkýže slíže a iné Punk, Rock pesničky, uplne "idealne" na prestávku, a cez tanečné kolo kedy akože mali urobiť DJ-a tak im tam pustili Megamix z Youtube že oldies 80-90" best of mix :) nakoniec ja z iphonu a mikrofonom v ruke som im spravil šou a kapelu som zbalil do vrecka... Tak dávajte si pozor, koho si vyberiete, dobre Vám radím, ak si dávate maximálne zálezať na vašej svadbe a hudbe, určite nedovoľte aby niekto, kto sa chce hrať na DJ-a Vám pokazil večer... Ak ste menej náročný klient a bude tam super publikum, tak to je jedno, to sa hrá samo a stačí zapnúť radio a ide to samo od seba... S pozdravom DJ Dušan
Odpovedať
Profilova fotka
uplne suhlasim je to dehonestujuce ...a je takych kapiel vela co kazia meno a pracu ,,,,idme do muzikeru si kupit cimbal :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Iba aby si vedela kto to tu moralizuje o degradovani ludskej prace. Tento pan @dudo12334 tu ponuka 3v1 uplne bezne. Je to DJ/Fotograf/Kameraman/. Ak by si chcela tuto kombináciu prvy by tu maval rukou a krical vyber si mna. Ale keďže na svojom iphone nezahrá zivú kapelu tak teraz sa mu nepaci jeho vlastná medicina :). Zrazu je to degradovanie ludskej prace, ked chcete niečo čo neponuka. Ale sám robi presne to isté :D. To ze tu riesi v kazdej druhej vete ze je najlepsi na svete a mobilom kazdého strci do vrecka uz ani nekomentujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1, s pozdravom Šenky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ponúkam live SAX show and akordeón & DJ, mám zatiaľ voľný tento termín, viac info v mojom profile. S pozdravom, Peter Hlaváč
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň,kombinácia DJ+ živá ľudovka na termín 19.10.2019 sme k dispozícii.V prípade záujmu ma môžte kontaktovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?