Kapela v Bratislave - rusínske a východniarske piesne

9. sep 201940

Zdravím , prosím neviete mi poradiť nejakú dobrú kapelu na svadbu z okolia Bratislavy čo hrajú aj rusínske a východniarske pesničky a samozrejme vedia spraviť dobrú atmosféru , Dakujem

 • Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.

 • @marhav  Dobrý deň, ponúkame Vam svoju hudobnú produkciu. Jazdíme po celej SR. V repertoári máme ľudovky z celého Slovenska, Kandráčovcov, Kollarovcov, hity z relácií Senzi TV a Všetko čo mam rád....takisto hity od oldies až po rok 2019..V prípade zaujmu píše na náš e-mail. Viac info o nás na webe prípadne tu na MS na našom profile..

 • Dobrý deň. Skúste kapelu GIN-TONIC. Sú to chlapci, ktorí pochádzajú z východu, konkrétne zo Svidníka a pôsobia v BA a myslím, že aj tu sú na stránke PRO. Sú to fakt profíci a zahrajú Vám aj rusnacke, aj východniarske aj moderné a urobia vynikajúcu atmosféru.

 • Dakujem už sme sa dohodli s GIN-TONIC ,

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkame reprodukované a živé hudobné produkcie na svadby, plesy, rodinné oslavy, stužkové a iné slávnostné udalosti.Ozvučovanie. www.svadbapresov.sk
  DJ Dobo
  Liptovský Mikuláš
  Profesionálna hudobná produkcia, nadštandartné osvetlenie, moderovanie, svadobné hry a súťaže
  Kapela Medley
  Trebišov
  Svadby, plesy,firemné večierky, venčeky, rodinné oslavy, stužkové, koncerty, tanečné zábavy a posedenia v baroch . Celé SR.