Last Minute - hudba na svadbu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Si Profesionál-DJ alebo kapela a máš ešte voľné termíny v najbližších 2 mesiacoch? Si nevesta a hľadáš na poslednú chvíľu DJ alebo Kapelu na tvoju svadbu? Pokiaľ si DJ alebo Kapela, ponúkni tu svoje voľné termíny ako "Last minute" a nájdi nevestu, ktorá Ťa hľadá! Uveď aj zvýhodnenú cenu a oblasť SR, kde pôsobíš. Do diskusie môžu prispievať iba tí, ktorí u nás majú profil Profesionála. Pokiaľ si nevesta a potrebuješ rýchlo nájsť DJa alebo Kapelu, napíš do tejto diskusie dátum a mesto, kde sa Tvoja svadba koná! Diskusia nie je určená na doporučovanie DJov a Kapiel, ktorých poznáte alebo Vám hrali na svadbe, alebo pre voľne termíny iných DJov a Kapiel ako sú naši Profesionáli. Ak si DJ alebo Kapela a chceš sa zapojiť, je potrebné sa zaregistrovať ako Profesionál na stránke https://www.mojasvadba-pro.sk/firma/r... Ak chcete reagovať na niektorú z ponúk, napíšte dotyčnému správu do Internej pošty (IP). Tak si podrobnosti dohodnete už medzi sebou a diskusia ostane prehľadná – bude tu iba ponuka a dopyt. ------------------------ Aby sme sa v príspevkoch lepšie orientovali, bude dobré, ak ponuku začnete VŽDY dátumom a miestom: Príklad: DJ alebo Kapela ponúka voľný termin: 3.6. – Banská Bystrica alebo celá SR – na tento deň ponúkam svoje služby na 8 hodín za 400 Eur, doprava v cene. Nevesta hľadá DJ alebo Kapelu: 29.5. – Zvolen – Hľádám súrne DJ alebo Kapelu na tento víkend. Náš DJ nám termín zrušil. Nemáte niekto voľny termín?
Odpovedať
Profilova fotka
Uvoľnenie termínu sobota 11.9.2021,v prípade záujmu prosím kontaktujte ma do správy, príp.telefonicky Jaroslav.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
DJ žilina a okolie na 4.6. tento rok by sa našiel? svadba bude v štefanovej - boboty. Cena do 500€
Odpovedať
Dobrý deň, hľadáme hudbu na svadbu 28.5.2022 (sobota) v Trnave. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
DJ Marshiall (Pôsobnosť pre celé Slovensko) Voľné termíny: (Aktualizované 23.02.2022) • MAREC 2022: 05.03. 12.03. 19.03. 26.03. • APRÍL 2022: 02.04. 09.04. 16.04. 23.04 30.04. • MÁJ 2022: 07.05. 14.05. 21.05 27.05
Odpovedať
Profilova fotka
Posledne dva volne terminy Jun 2022: 11 a 18
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, mám ešte voľných viacero termínov a momentálne ponúkam veľmi výhodné ceny aj na dohodu. V obore som už viac ako 14 rokov. Kvalitná technika, dobré ozvučenie, pestrý repertoár, svetelné efekty a dobré ceny 🙂 Repertoár vopred konzultujem so zákazníkom a rád ho prispôsobím k jeho požiadavkám 🙂 Ak Vás moja ponuka zaujala, čakám na Vašu odozvu. S pozdravom a prianím pekného dňa - Dj Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
Info pre snúbenecké páry. K dispozícii sú neobsadené svadobné dátumy na hudobnú produkciu - "DJ" 2. 7. 16. 7. 13. 8. 20. 8. Viac písomných informácií na WEB-e uvedenom v prvom riadku tejto správy, alebo hlasovo na telefónnom čísle v sekcii KONTAKT (na mojej stránke - viď logo / foto).
Odpovedať
Profilova fotka
Uvoľnil sa mi termín 24 a 25 júl 2022. V prípade záujmu ma kontaktujte DJ Majk Marian Kováč
Odpovedať
Profilova fotka
Aktualizácia - info pre snúbenecké páry. K dispozícii sú voľné svadobné dátumy na hudobnú produkciu - "DJ" / moderátor. 13. 8. (Sobota) 28. 8. (Nedeľa) - ďalší deň je sviatok 31. 8. (Streda) - ďalší deň je sviatok 10. 9. (Sobota) 14. 9. (Streda) - ďalší deň je sviatok Piatkové termíny a dátumy cez týždeň na požiadanie. Viac písomných informácií na WEB-e uvedenom v prvom riadku tejto správy, alebo hlasovo na telefónnom čísle v sekcii KONTAKT (na mojej stránke - viď logo / foto).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ak by niekto hľadal na poslednú chvíľu DJ-a 😉 k dispozícii mám 2 uvoľnené sobotné termíny: 16.07.22 06.08.22
Odpovedať
Profilova fotka
Uvoľnený termín sobota 3.9.2022. Pekný deň , DJ Turcar
Odpovedať
nahodou DJ na 27.8.2022, senec/BA.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaggg Zdravim, na 27.8 som uz obsadený, ale kolega je este volný. V prípade záujmu dajte vedieť, pošlem Vám kontakt. Pekný deň DJ Turcar,
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Uvoľnený termín 17.09.2022,v prípade záujmu prosím kontaktujte ma. Jarik.
Odpovedať
Profilova fotka
Info pre snúbenecké páry. K dispozícii sú voľné svadobné dátumy - "DJ" / moderátor. 8. 10. (Sobota) 29. 10. (Sobota) Piatkové termíny a dátumy cez týždeň na požiadanie. Viac písomných informácií na WEB-e uvedenom v prvom riadku tejto správy, alebo hlasovo na telefónnom čísle v sekcii KONTAKT (na mojej stránke - viď logo / foto).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ...ak je tu voľný harmonikár na 9.9.2022 tak nech ma kontaktuje do správy ...chceli by sme sprievod od domu po kostol a po omši pri gratuláciach ...ďakujem ...sme z okresu Prievidza
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. DJ Andy Moderator/starejsi Mám k dispozícií voľné termíny : Február 11. 18. Marec 4. 18. Apríl 22. 29. S pozdravom Dj Andy
Odpovedať
Ahojte. Tento rok plánujeme svadbu. Miesto máme vybrané, ale keďže majú niekoľko voľných termínov, ktoré by nám vyhovovali, chceme nájsť kvalitného DJ a potom doladiť termín 🙂 Má niekto ešte voľné termíny v mesiacoch august-september? Svadba bude v okrese TT. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň,voľné termíny pre február 2023- 11.02./25.02..Info do správy.Jaroslav
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@domka126 Dobry den. Volne terminy sa este najdu. Kludne ma kontaktujte. Pekny den, DJ Turcar
Odpovedať
Profilova fotka
@domka126 Zdravím, v auguste aj v septembri mám ešte niečo voľné. Napíšte mi, možno práve váš termín budem mať voľný. Rád vás prídem zabaviť. Pekný deň. Berki
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?