Marek Dragúň - DJ. Aké s ním máte skúsenosti?

Nevesticky, ak ste nahodou mali moznost vidiet a pocut pracu tohto DJ, napiste prosim, nejake postrehy a nazory. Dakujem
Odpovedať
1
2
Ahojte, rada by som sa tiez informovala ohladom tohoto DJ... Odporucil mi ho p. Perny kedze v nasom termine mu do toho nieco prislo.... tak neviem ci mam hladat dalej... za kazdu referenciu budem vdacna
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ved sa popytaj popolsky ako to prebiehalo , co vsetko robil a ako s nim boli spokojni .....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
ahojte , prosim prosim surne , aj ja by som rada vedela niečo viac o Dj marekovi, hocico... ako ste s nim boli spokojné, ako zabava ludi,...
Odpovedať
Spýtaj sa tu: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/cic... alebo tu : http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/pop...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte kočky. Svadbu sme mali tento víkend a hral nám DJ Marek a o hostí sa spolu s ním staral starejší, pán Kupča. Môžem na nich povedať len jediné: FANTÁZIA! Boli obaja hrozne milí, zlatí, ústretoví a ozajstní profesionáli. Vrelo odporúčam!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@pr1tt ale na koho tu nenarazim :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
DJ Marek Dragun je proste jednotka. Mali sme ho na svadbe a nevieme si ho vynachváliť . Bol perfektný. Hral tak aby sa každý zabavil či už ty starší alebo mladší. Dokonca nám bolo ľúto že sme mohli byť na hoteli len do piatej rána pretože bola taká zábava že sme tancovali až do úplného konca a myslím že keby to neskončíme tak by sa pokračovalo bohvie dokedy :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
@klorynda vedel zahrať aj moderné?
Odpovedať
Boli sme s nim velmi spokojny.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahojte, my sme mali Mareka teraz a musim povedat, ze lepsie sme si nemohli vybrat. Marek sa trochu zo zaciatku zlakol, ze nechceme starejsieho ale nakoniec sme ho naozaj nepotrebovali (nemali sme ani odobierku ani presuny a hry moderovali druzicky). Marek je maximalne spolahlivy a samoregulacny. Sam prisiel na miesto, sam si rozlozil veci a kym som ja dotukavala vyzdobu tak som len z okna videla ako vonku hra na harmonike pre hosti ktori cakali a zabava ich :D pocas celeho vecera vedel super odhadnut kedy co pustit (ja som si nebola dat zahrat nic lebo vsetko trafil). Manzel sa bal ze bude vela ludoviek ale Marek hral kompletku, aj ludovky, potom najma oldiesky (podla toho ako to videl na ludoch) a potom aj disko. vypracovavali sme mu dotaznik a podla toho aj hral. kazdy sa maximalne bavil. bol snami az do 6 rano a neuctoval si ani cent navyse. ked skoncil tak este pustal sladaky a popritom sa balil cize hudbu sme mali asi tak do 7 rano :D na Mareka naozaj nemam krive slovo, ako som uz pisala - lepsie sme si nemohli vybrat :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
My sme mali svadbu minulý víkend (22.9.18) a Marek nám robil Dja. Hral naozaj výborne podľa našich predstáv. Udržoval super tempo medzi jednotlivými tanečnými kolami čiže neboli ani krátke ani dlhé pauzy. Dokázal medzi svadobčanmi vytvoriť výbornú atmosféru. Môžeme vrelo odporučiť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Ahojte 🙂 Mareka Draguna môžme odporúčať všetkými desiatimi. Hral nám 25.5.2019 na svadbe a takú atmosféru a zábavu akú dokázal spraviť tak to bolo niečo neuveriteľné. 🙂 vedel zahrať všetko od vymyslu sveta. Úžasny DJ. Najskôr hral z každého rožka troska a potom sa už trošku otukal na čo sa ľudia najviac bavia a bolo to super. Stále bol plný parket. Mali sme na svadbe Albánca a aj pre neho zahral tiež pesničky. Marek je naozaj super človek a super DJ a som rada ze som ho mala na svojej svadbe. 🙂
Odpovedať
Marek nám hral na svadbe 1.6.2019 v Necu, v Modre, spoločne so starejším Jankom Hergottom. Obaja úžasní ľudia, výborná zábava, aj keď sme mali pomenej hostí, všetci boli neskutočne spokojní. Marek hral presne to, čo sme si povedali, dopĺňal to svojimi pesničkami, naozaj môžeme len a len odporučiť :) Výborná voľba na akúkoľvek svadbu :) PS - Marek je výborná voľba aj pre rockerov :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
My sme mali taktiež na našej svadbe 24. 8. 2019 dvojičku Mareka so starjším Jankom Hergottom a všetko bolo dokonalé :) Zábava bola fantastická, všetci tancovali do samého rána. Výber pesničiek sme nechali na Mareka a všetci si pochvalovali skvelú zábavu. Nebolo ani jedno tanečné kolo, kedy by nebol plný parket. Marek hrá taktiež na harmonike a Janko na gitare a pred obradom aj počas oslavy nám hrali a spievali, takže sa ľudia bavili aj mimo tancovačky a vytvorili skvelú atmosféru. Sú to naozaj veľkí profesionáli, takže ich odporúčam všetkými desiatimi. Bola to naozaj skvelá voľba!
Odpovedať
Lepšieho už nenájdete od Marečka 🕵 Hral nám na svadbičke a bolo to úžastné od začiatku až po koniec ! Svadobčania maximálna spokojnosť, na čele s nami mladomanželmi... Ešte raz Ti ďakujeme a verim že sa vidime/pocujeme na dalsich svadbach ... Godárovci 💗
Odpovedať
Ahojte Marek hral na našej svadbe 26,10,2019. Napriek tomu, že sme nemali čas sa s ním pred svadbou stretnúť, všetko bolo, ako má byť. Kedže naša svadba bola Slovensko-Maďarská, poslali sme mu zoznam maďarských skladieb, ktoré by mohol zahrať, aby boli všetci vytancovaní, ako sa patrí :-D. Marek síce nevie po maďarsky a veľmi nehráva na maďarských svadbách, ale nemal s tým najmenší problém prispôsobiť sa danej situácii. Hral aj všetky pesničky na želanie, ktoré si naši hostia povedali (hlavne moja sestra :-) ). Takže podla odoziev od svadobčanov boli všetci spokojní. Milé nevestičky, Mareka môžem len odporučiť a keby ste mali nejaké otázky, kľudne mi píšte. ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
veľmi dobrá skúsenosť s DJ Marekom Dragúňom, aj vďaka nemu bol náš svadobný deň vydarený na 1. Pekne sa nám postaral o zábavu, hostia si pochvaľovali. Tiež je s ním super komunikácia.
Odpovedať
Svadbu sme mali 20.6.2020 a boli sme velmi spokojní s Marekom, možme len a len odporúčať. Je s ním veľmi dobrá komunikácia a dá sa vopred si všetko dohodnúť či ujasniť. Postaral sa o hosti pred restauraciou , zahral, zaspieval , urobil perfektnú zábavu a všetci chválili ako sa zabavili.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Marek hral na našej Srbsko-slovenskej svadbe a naozaj sme boli veľmi spokojný. Navyše nám robil aj starejsieho, za čo sme mu veľmi vďačný, pretože vedel ľudí dobre pobaviť a dostať na parket. Hral všetko o co sme ho poprosili, a to si viete predstaviť na Srbsko-slovenskej svadbe, že to nebolo vzdy jednoduché 😁. Ďakujeme Marekovi, aj vďaka nemu bola naša svadba nezabudnuteľná 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky a ženíchovia 🙂) my sme mali možnosť vidieť prácu Mareka 2x, raz ako DJa a raz ako starejšieho, ale ten druhýkrát to už bolo na našej svadbe, pretože sa nám páčila jeho práca už pri prvom raze 😊 Marek vie zaujať miesto DJa, i starejšieho (vtedy chodí s iným DJom, Mariánom), ale v oboch prípadoch je skvelý. My sme boli veľmi spokojní. Vie hrať aj na harmoniku, tak ak hľadáte niekoho 2v1 alebo 3v1, tak on je správna voľba. Nás sprevádzal naším dňom, odčepčil nás a pokračovala zábava. Vždy sme sa vedeli dohodnúť na všetkom, aj keď sme mali naplánovaného viac vecí v programe a nestíhali sme časovo, tak nás ešte upokojoval, že to môžeme vynechať, vôbec nič sa nedeje, je to náš deň a hlavne my máme byť spokojní 😊 má v zálohe aj veľa možných hier a vždy sa dá na všetkom dohodnúť. Zabezpečí aj farebné osvetlenie a mikrofóny. A ak máte ešte nejaké otázky, tak pokojne sa pýtajte 😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte nevestičky,Marek hral na našej svadbe 17.7.21.Úplne bol samostatný, absolutne sme nemali žiadne starosti.Ešte pred svadbou sme mu odoslali playlist aj pesničky na želanie a naozaj všetko z neho zahral.Svadbu sme mali slovensko-madarsku a nemal s tym absolutne problem.Hral aj trošku moderné takže z kazdeho rozku trosku.Aj ked za ním svadobčania chodili,aby zahral na želanie nemal proti tomu nič kazdemu vyhovel.Zostal s nami dokonca dlhšie, pretože videl že na parkete je ešte pár ľudi už si dokonca balil aparaturu a stale medzi tym hral posledne piesne. Skvele sme sa zabavili,kazdy si pochvaloval.Odporúčala by som ho všetkymi desiatimi 🙂)
Odpovedať
Ahojte asi budem jedina a asi mi neuverite ale ja som s nim az tak spokojna nebola. Poslal nam dotaznik ktory sme s manzelom poctivo vyplnili a poviem Vam vyplnali sme ho zbytocne, lebo polovicu z nasich oblubenych piesni nezahral. A tiez pomiesal co kedy mal hrat. Hral ine zanre atd... Hostia sa sice bavili lebo mladi ludia, ale ja som len nechapavo pozerala preco toto hra teraz a preco vobec nezahral to a to..a som presvedcena ze keby hostia videli ten dotaznik tak tiez nechapu . Bohuzial mne dost pokazil svadbu z mojho pohladu, lebo ked raz nemam rada nejaky styl a DJ to poviem a potom to musim pocuvat na vlastnej svadbe tak ma to nastve.. Nehovoriac ze par krat 3x mal organizacne nieco zahlasit a nespravil tak.. Na harmonike nam tiez pomedzi stoly nehral co slubil ze bude. Mali sme program celej svadby len skoda ze si ho neprecital.. Ja by som si ho druhy krat nevybrala. ps: keby ze poviem hraj co chces a ako chces a on to proste hraje nepoviem nic.. Ale dlhe hodiny sme vyberali pesnicky a vypisovali dotaznik a zbytocne... 😞
Odpovedať
Caute, DJ Marek Dragun je fakt bezchybný. Profesionálny, slušný a príjemný človek…a čo je hlavné… skúsenosti z neho priam sršia. Svadbu sme mali 20.8.2021, niekoľko týždňov pred tým sme vyplnili “formulár” s otázkami, aby sa mal od čoho odraziť. Následne sme sa s ním stretli a porozprávali čo a ako, čo by sme chceli a čo nechceli. Keď sme sa nevedeli rozhodnúť, ochotne vysvetlil a poradil. Počas rozhovoru si robil rôzne zápisky a poznámky (to svedčí o jeho dlhodobej praxi), čo ma veľmi milo prekvapilo. Marek je dokonca tak šikovný, že starejší nám ani nechýbal. Zastrešil všetko, čo sa dalo…keď bolo treba, hosťom oznámil, o čo sme ho požiadali. Pobádal do tanca, nerobil príliš dlhé kolá, počas ktorých by tancujúci zomierali od vyčerpania. V jednom kole namiešal zmes rôznych žánrov, takže to celé bolo pekne rôznorodé. Rovnako nerobil ani príliš dlhé pauzy na “Nebolo by od veci…” 😀 , takže aj tu boli vidno bohaté skúsenosti. Skrátka výborný DJ, perfektný harmonikár, skvelý spevák. Počas večera nepúšťal iba pesničky, ale do rúk vzal aj harmoniku a spieval so svadobčanmi. Dokázal vytvoriť neskutočnú atmosféru (keby som niekedy zase zháňal DJ-a, rezervujem si ho aj rok dopredu). S Marekom sme boli naozaj veľmi veľmi spokojní. Nemám mu čo vytknúť a odporúčam ho každému.🙂 P.s: Nikdy nezabudnem na jeho tzv. “Macejko fight - ženy vs. muži” 😀
Odpovedať
@jozef_orech tiež poznám jeho robotu a zažila som svaobnú zábavu v jeho podaní a môžem sa k tebe len pridať, že to bolo super a zabavil nás teda perfektne
Odpovedať
@niki353 Dobrý deň , nemate na neho náhodou kontakt ?Tiez hľadáme dj a nemôžeme si vybrať ,dakujem pekne 😉
Odpovedať
@jozef_orech. Dobrý deň , nemate náhodou na neho kontakt ?Tiež hľadáme dj a nemôžeme si vybrať ,dakujem pekne ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
@majmarfeix dobrý deň prajem, žiaľ telefónne číslo nemám, keďže sme si ho objednali cez starejsieho.Ale môžete mu napísať na Facebook.Nájdete ho pod menom Marek Dragúň,alebo cez e-mailový kontakt marodragun@gmail.com.
Odpovedať
Marek nám hral na svadbe 4.9.2021 a sme s ním tiež maximálne spokojní. Vytvoril úžasnú atmosféru. Hral aj ľudové aj moderné piesne a pridal aj piesne, ktoré sme si sami vybrali. Bola s ním bezproblémová spolupráca, aj počas nášho prvého stretnutia a aj počas samotnej svadby. Dokázal sa prispôsobiť aj nečakanej situácií, kedy nám naši hostia pripravili prekvapenie. Všetci sme sa veľmi dobre zabavili a čo bolo super, že tancovali aj netanečníci 🙂 Tancovalo sa od začiatku do konca. Rovnako robil výborného starejšieho, bez problémov moderoval celú svadbu. Viacerí naši slobodní kamaráti si od nás pýtali kontakt, takže môžeme len odporučiť 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?