Ochotný DJ na svadbu - Trenčín a okolie, 25.7.2020

Ahoj nevesty, bojujem pri výbere vhodného DJ. Svadbu budeme mať 25.7.2020 v obci Vlachovice (Morava). Stretli sme sa už s tromi DJ, ale žiaden nie je ochotný vyhovieť našim požadavkám. Nemyslím si, že sú prehnané. Mám spísaný približný zoznam interpretov, ktorých by sme chceli na svadbe hrať. Bolo by mi to jedno, ale nakoľko bude polka svadobčanov z ČR a polka zo SR, urobila som výber oblúbených z jednej aj z druhej strany. A nástrel hudby, ktorý si predstavume pri jedle. Nehľadám moderátora, chcem iba niekoho, kto bude ochotný uviest krájanie torty, svadobný taniec a pod. O zvyšok sa postará družička. Snažím sa vyberať naozaj svedomito, aby sme mali o zábavu na svadbe postarané. Máte skúsenosť s niečim podobným a neviete odporučiť v tejto lokalite šikovného a ochotného DJ? Trenčiansky / Zlínsky kraj. Ďakujem
Odpovedať
Skus napisat Lukasovi Kutišovi, je sice starejsi ale robi aj Dj alebo potom Master Sound, nájdeš ich na Fb.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň,termín máme voľny.Ak Vás osloví kombinácia DJ+ živá hudba sme Vám k dispozícii.Jaroslav
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?