Odporučte hudobnú skupina na svadbu v okolí Trenčína

15. aug 201620

Dobrý deň, vedeli by ste mi odporučiť dobre hrajúcu (viac žánrov - aj ľudovky, moderné..) skupinu z okolia TN, ktorej členovia zároveň vedia rozbehnúť zábavu, sú komunikatívni a pohotoví? Rada privítam vlastné skúsenosti od nevestičiek. Ďakujem 🙂

 • Ahoj, ja môžem odporučiť skupinu BOSS z Udiče (kúsok od PB).. www.boss-music.sk Je to otec so synom a speváčka, chodia hrávať aj počas odobierky aj pred kostol, ak chceš. Taktiež robievajú aj začepčenie a súťaže/hry na hostine, čiže fungujú aj ako moderátori. Hrajú ľudovky, oldies aj moderné (klávesák je zároveň aj DJ). Počas prestávok chodievajú s harmonikou/ozembuchom pomedzi stoly, takže si aj babky a dedkovia môžu zaspievať, ak nevládzu tancovať 🙂 Cenu majú super, okolo 420€ do 4tej rána +doprava a prípadne teda čo všetko od nich chceš.

  Videli sme ich aj na plese aj na 2 svadbách u kamarátov a podľa nich sme si my zariadili termín našej svadby, aby mali voľno.

  Snáď som pomohla 🙂

 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

 • Ahoj,čo tak skúsiť niečo viac profi? Priplatíš stovku alebo dve a máš istotu že to bude všetko na 101% . Na svadbu sa naozaj oplatí buď Zunaband alebo Disk od TO to sú kapely ktoré to jednoducho vedia, majú aj profesionálnu výbavu aj vhodný repertoár odohrajú vystrájačku a hlavne majú dostatok skúsenosti lebo hrajú stále a často aj väčšie akcie. Máš istotu že sa nejdú na Tvoju svadbu učiť ale hneď ako prídu poriadne to rozbalia.Nájdi si ich na Facebooku.

 • Sponzor fóra
 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  DJ Braňo
  Prešov
  DJ pre Váš event...
  Hudba pre Vás
  Bratislava
  Hudba na svadobný obrad. Sme profesionálny hudobníci a náš repertoár obsahuje diela klasickej, jazzovej, tanečnej a filmovej hudby.
  Husenica DJ
  Liptovský Mikuláš
  Ponúkam kvalitnú párty hudobnú produkciu na vašu svadbu, oslavu, ples, firemnú akciu v rámci celého Slovenska.