Piesen na tanec Otec Nevesta

13. sep 201410

Moj ocino zboznuje Beatles a ja ich mam tiez rada, takze som sa rozhodla pre nich. Ale neviem sa rozhodnut medzi tymito dvoma:

https://www.youtube.com/watch?v=XNnaxGFO18o

Mne osobne sa lubi viac prva, ale neviem ci sa hodi. Nie koli slovam, tie mi celkom pasuju, ale neviem, ci sa na nu bude dobre tancovat.

 • Beatles je Beatles....
  ale toto vyznanie je asi najkrajšie a najtrefnejšie, z tých čo sme zatiaľ počuli a ktorému určite porozumie každý svadobčan....
  Mimochodom ak sa správne načasuje....má krásnu atmosféru ....my sme to zažili na jednej svadbe, kde nás o túto skladbu požiadal práve otec nevesty......
  Nevesta s otcom na parkete práve pri tejto skladbe ....rozplakali nejedno oko..... 😉 Bol to najsilnejší zážitok večera 😉
  Touto skladbou nič nepokazíte, práve naopak....
  Veľa šťastia. 🙂

  PIESEŇ PRE DCÉRU - Pavol Habera

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Cimbalovka Diamond Band Vám ponúka vynikajúcu hudobnú produkciu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a sochotu na Vaše podujatie kdekoľvek na Slovenku!
  Ponúkam Vám hudobnú produkciu,rôzneho žánru,cez ľudovky,oldies,súčasné disco,repete....niekolko ročné skúsenosti zaručujú dobrú zabavu a náladu!
  DJ a moderátor na svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, firemné podujatia, oldies party, beánie a iné podujatia pôsobiaci od roku 1995.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov