Poraďte kapelu na svadbu 23.9.2017 v Snine

25. apr 201760

Ahojte dievčatá, viete poradiť nejakú hudobnú skupinu na tento dátum? Ďakujeeem

• @vladik66 Esta, Panter Hazard, gerock,šudikovci .... mnohi dalsi ... len treba zistit ci je vobec niekto volní 😃

• Ja zháňam na tento dátum hudbu už mesiac a všetci dobrí sú obsadení :-/ september je žiadaný všade..

• @1slniecko1  ani mi nehovor 😞 DJ by som veľmi nechcela, tak hádam sa niečo nájde

• Sponzor fóra
  • @vladik66  no my asi nakoniec budeme mať DJ.. tiež som chcela radšej kapelu, ale nedá sa.. a dátum už nechcem presúvať. :/

• Dobrý deň,

hrám v kapele Wooders a termín 23.9. máme ešte voľný. Ak by ste mali záujem o viac informácii, pozrite náš web alebo nám napíšte mail 🙂

• BANKROT Snina . Ak chcete , pozrite si , prosím , náś "fejsbuk" : "hudobnaskupinaBANKROT"

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ a moderátor na svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, firemné podujatia, oldies party, beánie a iné podujatia pôsobiaci od roku 1995.
    Sme dvojica DJ´-ov ktorí uz 26 rokov,hráva po východnom Slovensku SVADBY, JUBILEA a PLESY profi zvuková a svetelná technika, široký repertoár hudby
    DJ a moderátor Igor Habán
    Liptovský Mikuláš
    Top DJ pre Vašu svadbu alebo firemnú párty. Profesionalita, široký hudobný archív, hudobná produkcia podľa Vašich predstáv, moderovanie, spoľahlivosť.