Skupina/kapela 14.11.2015 Žilina

28. okt 201560

Viete mi niekto poradiť/odporučiť dobrú skupinu, na svadbu 14.11.2015 v Žiline?

• Dobry den, termin mame volny 🙂 ...

• Odporucam kapelu FANTOM 🙂

• Jednoznačne Fantom...🙂

• Sponzor fóra
  • Odporúčam Classic musis band. My sme s nimi boli nadmierne spokojní. Závisí však už len od toho, či majú termín volný 🙂
    http://skupinaclassic.webnode.cz/

• Dobrý deň,ja vám môžem odporučiť kapelu Fantom.Sú fakt super!

• Fantom a to bez debaty uplne bezkonkurencna kapela, pri ktorej sa ani jeden host nebude nudit info poskytujem aktualne 24.10 nam hrali na nasej svadbe v kosiciach a s cistym svedomim mozem povedat ze kazdy jeden cent stal za tuto kapleku este na druhy den rano sa nas v hoteli pytali co to kto to ze taku zabavau velmi davno nepamataju a tam su. svadby ako na pase ... ak chcete aby sa vsétci bavili a nemusite sa o to vobec starat necakajte je o nich velky zaujem posobia v ramci celeho slovenska .... neprehanam ale skutocne sme boli vsetci nadseny ludsky priatelsky vtipny akcny ako som uz spominala uplne bezkonkurencny !!!!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ a moderátor Igor Habán
    Liptovský Mikuláš
    Top DJ pre Vašu svadbu alebo firemnú párty. Profesionalita, široký hudobný archív, hudobná produkcia podľa Vašich predstáv, moderovanie, spoľahlivosť.
     Svadba je najúžasnejším dňom v živote človeka.
    Výber správnej hudby na Vašej svadbe dokáže vyčariť
    neopakovateľný zážitok a usmev.
    Kapela Medley
    Trebišov
    Svadby, plesy,firemné večierky, venčeky, rodinné oslavy, stužkové, koncerty, tanečné zábavy a posedenia v baroch . Celé SR.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov