Skupina/kapela 14.11.2015 Žilina

28. okt 201560

Viete mi niekto poradiť/odporučiť dobrú skupinu, na svadbu 14.11.2015 v Žiline?

• Dobry den, termin mame volny 🙂 ...

• Odporucam kapelu FANTOM 🙂

• Jednoznačne Fantom...🙂

• Sponzor fóra
  • Odporúčam Classic musis band. My sme s nimi boli nadmierne spokojní. Závisí však už len od toho, či majú termín volný 🙂
    http://skupinaclassic.webnode.cz/

• Dobrý deň,ja vám môžem odporučiť kapelu Fantom.Sú fakt super!

• Fantom a to bez debaty uplne bezkonkurencna kapela, pri ktorej sa ani jeden host nebude nudit info poskytujem aktualne 24.10 nam hrali na nasej svadbe v kosiciach a s cistym svedomim mozem povedat ze kazdy jeden cent stal za tuto kapleku este na druhy den rano sa nas v hoteli pytali co to kto to ze taku zabavau velmi davno nepamataju a tam su. svadby ako na pase ... ak chcete aby sa vsétci bavili a nemusite sa o to vobec starat necakajte je o nich velky zaujem posobia v ramci celeho slovenska .... neprehanam ale skutocne sme boli vsetci nadseny ludsky priatelsky vtipny akcny ako som uz spominala uplne bezkonkurencny !!!!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame Vám profesionálne ozvučenie a trendové osvetlenie Vašej svadby, vrátane kvalitných DJ´s služieb podľa Vašich predstáv !

DJ + starejší,
     moderátor na svadby,Karaoke , plesy, firemné podujatia, Podsvietenie sály , stužkové, a hlavne výborná zábava tešíme sa na vás.
    Chystáte svadbu alebo inú spoločenskú akciu, rád Vám pomôžem kontaktujte ma email: mdesignstudio@azet.sk  0949667747
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov