Svadba 26.9.2015 - DJ + osvetlenie (POPRAD a okolie)

26. feb 201570

Svadba bude v Starom Smokovci. DJ som chcela DJ Doopo, ale bol už obsadený.. Vopred ďakujem za prípadne tipy!!

• Kludne sa ozvite,ak máte zaujem a mozno sa dohodneme.Pozrite si moj profil a v nom najdete aj telefonicky kontakt priamo na mna.Prajem pekny den.

• Ja odporucam pozrieť aj jednu výbornu kapelu FANTOM 🙂 ....urcite ludi zabavia ovela viac ako DJ 🙂 ...osvetlenie a svetla ? Treba pozrieť fotky (ani výborný DJ nenosí tolko osvetlenia a taku aparaturu jak oni) 🙂

• Volaj bejby, zazijes hudobny orgazmus P@P

• Sponzor fóra
  • Zdravim ... Temin mam zatial volny. Viac info (profesionali) 😉

• Pozrite na môj profil alebo stránku - termín zatiaľ voľný 🙂

• pozri si moj profil alebo môj web pripade otazok ma kontaktuj 😉

• Páni P&P vôbec nechápem váš spôsob prezentácie na fóre. Správate sa ako chrapúni ako som videla aj v iných príspevkoch a témach. A musím povedať, že ma to dosť poburuje. Určite nepatríte do Pro aspoň čo sa komunikácie týka. Možnože aj hráte dobre ale spôsob akým sa ponúkate vraj "bejby" a to tykanie - no paráda. V živote by som vás neoslovila hrať. Áno čítala som, vraj nie ste závislí od takých čo vás kritizujú - máte vraj dosť akcií. Dúfam, že takýmto správaním ich bude čoraz menej.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné kvarteto - nezabudnuteľnà atmosféra, čarovný zážitok.
    Ľudová hudba so širokým repertoárom a profesionálnym prístupom vhodná aj na Vašu svadbu! Neponúkame len hudbu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a ochotu 🙂
    DJ Peter
    Bratislava
    Svadobný DJ, ozvučenie, osvetlenie. Vypracovanie svadobného scenára a realizácia. Moderovanie svadobných vstupov a hier. Hudba, ktorá zabaví všetkych.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov