Menu Forum

Svadba 26.9.2015 - DJ + osvetlenie (POPRAD a okolie)

26. feb 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
moray (32 r.)
Registrovala sa 11. februára 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 6 príspevkov. Okres Poprad.
  • Svadba bola 26. septembra 2015
    Starý Smokovec, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
moray (32 r.)
Registrovala sa 11. februára 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 6 príspevkov. Okres Poprad.
  • Svadba bola 26. septembra 2015
    Starý Smokovec, okres Poprad
 Svadba bude v Starom Smokovci. DJ som chcela DJ Doopo, ale bol už obsadený.. Vopred ďakujem za prípadne tipy!!
18. feb 2015 o 15:03  •  Svadba bola v septembri 2015  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
matka32 (30 r.)
1
Registrovala sa 26. februára 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Okres Kežmarok.
  • Svadba bola 14. novembra 2015
    Komárno, okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
matka32 (30 r.)
1
Registrovala sa 26. februára 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Okres Kežmarok.
  • Svadba bola 14. novembra 2015
    Komárno, okres Komárno
 Páni P&P vôbec nechápem váš spôsob prezentácie na fóre. Správate sa ako chrapúni ako som videla aj v iných príspevkoch a témach. A musím povedať, že ma to dosť poburuje. Určite nepatríte do Pro aspoň čo sa komunikácie týka. Možnože aj hráte dobre ale spôsob akým sa ponúkate vraj "bejby" a to tykanie - no paráda. V živote by som vás neoslovila hrať. Áno čítala som, vraj nie ste závislí od takých čo vás kritizujú - máte vraj dosť akcií. Dúfam, že takýmto správaním ich bude čoraz menej.
26. feb 2015 o 10:28  •  Svadba bola v novembri 2015  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (41 r.)
Dj Majk,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Dj a moderátor PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
67

“POZOR!!!Uvoľnené termíny na Jún 29!!Júl 6!!! 2019..V prípade záujmu ma prosím kontaktujte telefonicky!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (41 r.)
Dj Majk,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Dj a moderátor PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
67

“POZOR!!!Uvoľnené termíny na Jún 29!!Júl 6!!! 2019..V prípade záujmu ma prosím kontaktujte telefonicky!”
(Dnes)

Kludne sa ozvite,ak máte zaujem a mozno sa dohodneme.Pozrite si moj profil a v nom najdete aj telefonicky kontakt priamo na mna.Prajem pekny den.
fotoportrét
fotoportrét
lukas55555
2
Registroval sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridal 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lukas55555
2
Registroval sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridal 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ja odporucam pozrieť aj jednu výbornu kapelu FANTOM emoticon ....urcite ludi zabavia ovela viac ako DJ emoticon ...osvetlenie a svetla ? Treba pozrieť fotky (ani výborný DJ nenosí tolko osvetlenia a taku aparaturu jak oni) emoticon
18. feb 2015 o 18:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
44

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

44

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 3 mesiacmi)

Volaj bejby, zazijes hudobny orgazmus P@P
18. feb 2015 o 21:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dj_toudy (31 r.)
DJ Toudy - pôsobenie na celom území SR!
DJ Toudy- posobenie KE,MI,PO,PP,TV,VT PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
14
fotoportrét
fotoportrét
dj_toudy (31 r.)
DJ Toudy - pôsobenie na celom území SR!
DJ Toudy- posobenie KE,MI,PO,PP,TV,VT PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
14
 Zdravim ... Temin mam zatial volny. Viac info (profesionali) ;)
18. feb 2015 o 22:21  •  www.djkosice.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 5 rokmi)

Pozrite na môj profil alebo stránku - termín zatiaľ voľný emoticon
21. feb 2015 o 09:10  •  www.djcuky.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slavodj
SLAVODJ
SLAVODJ PRO

PRO Shop: 2 inzeráty
4

“Volne termíny 13.6 a 27.6 a 11.7 a 18.7 cele Slovensko Dj + led nasvietenie priestorov Vašej svadby”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
slavodj
SLAVODJ
SLAVODJ PRO

PRO Shop: 2 inzeráty
4

“Volne termíny 13.6 a 27.6 a 11.7 a 18.7 cele Slovensko Dj + led nasvietenie priestorov Vašej svadby”
(Pred 4 rokmi)

pozri si moj profil alebo môj web pripade otazok ma kontaktuj emoticon
21. feb 2015 o 23:46  •  www.slavodj.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
17. aug 2015 o 10:06 • djmilano12