Svadba bez DJ-ja plusy a mínusy

Profilova fotka
Ahojte, mali ste niektorá svadbu bez DJ? My tak plánujeme, že si len zostavíme play list a ten bude hrať. Samozrejme, že sa budú striedať žánre, aby si každý našiel to svoje. Boli ste s tým potom spokojné? Aké boli reakcie?
Odpovedať
Neporadím, lebo som ešte nemala svadbu. Ale plánujeme nejak tak to urobiť aj my, dúfam, že to bude fajn... Nedávno som bola na svadbe s DJ-om, ktorý fakt nehral najlepšie a ľudia sa nudili... Tak prečo si nezostaviť vlastné playlisty so žánrami, že? Každopádne, nie ste v tom sami a dúfam, že sa niekto, kto tak svadbu mal, vyjadrí, aby sme boli o niečo múdrejšie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@rapunzell presne, ja som ešte asi nezažila svadbu, kde by DJ dobre hral. Stojí to kopa prachov a viac škody ako úžitku. Keď sme aj za ním išli aby nám zahral niečo podľa našich predstav, tak povedal, že to nemá. Ako nechápem v dnešnej dobe, ale neriešim.
Odpovedať
@zuzkalujza ahoj, my sme to tak chceli tiež. Naši nás odhovárali, hovorili že boli na svadbe, kde nebol DJ a nebolo to dobré... že sa tam stále dohadovali akú hudbu pustia a ani sa netancovalo. My sme si nakoniec zajednali DJ-a, poznáme ho a je dobrý ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikakon daj tip na dobreho djka🙏🏼
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikakon naši známy tak mali, my sme tam neboli,lebo sa nám to križovalo s inou svadbou, ale oni boli práve spokojný a aj hostia. Kým tam boli aj starší tak sa hralo podľa aj ich predstáv a neskôr, keď zostali už len mladý tak sa hralo už inak samozrejme. A u nás to bude podobne si myslím. Naviac, my sme všetci tak viac zaťažený na techno, haus, dramáč a tak a to malé kto hrá 😎
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?