Svadba v Rimavskej Sobote 3.10.2020

Profilova fotka
Dobrý deň, hladáme Dj-a na svadbu kde budú aj hostia z maďarska, takže by sa mohol orientovať trocha aj v maďarskej hudbe, plus byť zároveň aj moderátorom a sem-tam šplechnúť dačo aj po maďarsky. Svadobná hostina by bola v Rimavskej Sobote 3.10.2020 v hoteli Zlatý býk. Za odporúčania a ponuky vopred ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som starejšia z Tornale , s na mieru písaným textom v slovenskom a aj v maďarskom jazyku. mám pripravené rôzne hry. Viem zabezpečiť rôzne veci okolo svadby. Krásny deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@starejsiadarinka Dakujem pekne za reakciu, ale my skor hladame Dj-a ktory by to zmoderoval celé. Ak mi viete dakoho odporuciť budem rád.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, žiaľ neviem o takom. Krásny deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, síce nie sme DJ , ako požadujete, ale ponúkame Vám našu svadobnú slovensko - maďarskú produkciu, s ktorou jazdíme aj do RS a okolia, ďalej okresov LC, RV, NR, NZ, KN atd. Aj kôli slovensko - maďarskej produkcii sme pármi vzhľadávaní v ráci celeho SK. ( robíme takisto číro klasické slovenské svadby a medzi-regionálne svadby - pre páry z rozličných regionov SK PONÚKAME : *slov.-maďarský repertoár *moderovanie slovensko-maďarsky* *aj live piano music *interaktívne vstupy s publikom PONUKA REPERTOÁRU : ( rôzne štýly od svk a čs.popovej scény, cez oldies po hity posledných rokov) *slovenský a český *magyar ( pre slov-maďarské páry, ktoré majú pozvaných maďarsky hovoriacich hostí, alebo na želanie) napr. hity od kapiel a interpretov : Omega, Zambó Jimmy, Balázs Fecó, Edda, Piramis, Republic, Demjén Ferenc, Ismerős Arcok, Dupla Kávé, Mc Hawer, Magna Cum Laude, Jolly és Suzy, Kis Grófo, Notár Mary, 3+2, atď) zahraničná hudobná produkcia ĽUDOVKY z mnohých regionov SR aj západniarske a maďarské čardáše, Kollárovci, Kandráčovci obľúbené relácie REPETE , VŠETKO ČO MÁM RÁD, SENZI TV, divoké cigánske čardáše a hity ( Kmeťo Band, Gypsy Cháve, David Band VIDEO UKÁŽKA : Nélküled - skupina DUO AXIS ( Ismerős Arcok cover ) https://www.youtube.com/watch?v=8aq6I...
Odpovedať
Profilova fotka
@alexander_loska Pekný deň, poslal som Vám výhodnú ponuku do súkromnej pošty. Ak Vás to osloví dajte mi vedieť. S pozdravom Dj Maroš
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?