Svadobný DJ do 300 eur

1. okt 201917

Ahojte,
odporučte svadobného DJa do 300€ 🙂 Máme viac menej presné požiadavky čo kedy hrať... Svadba bude 10.9.2016 v Leviciach.
Ďakujem 🙂

• Dobrý večer. Som tu pre Vás bližšie info. v IP.

• si tam teda postavte jukebox...🙂

• odporučam DJ čuky, zahrá to čo budeš cchieť, tak ako aj nám" som náročná, ale dal to!

• Sponzor fóra
  • nejde o to zahrat co ty chces. kazdy vlacime so sebou hdd plne mp3 (ja konkretne cca 70 000 skladieb). hlavne ide o to zabavit ludi.....moj nazor.

• Moj bratranec robi svadobného DJ.a a ked mu niekto urci hrat 40 skladieb,tak si za to pyta priplatok 50€-pretoze hazarduje so svojim menom a náladou vsetkych svadobcanov...to si tam radsej zober nejakého zaciatocnika,alebo nejakého loosera ,ktorému ide hlavne o to,aby si zarobil...

• Hudobne naroky ludi na svadbe su rozne, no kazdopadne DJ je tam na to, aby hral PRE NICH. Ak nepovazuje nejaku poziadavku za nevhodnu alebo nie je na blackliste novomanzelov, nevidim dovod, preco nepotesit hosti zelanymi skladbami 😎

• Dobrý deň, ako som tu už raz písal, z môjho pohľadu je odporúčanie na DJ-ja alebo starejšieho fajn... určité merítko kvality sú aj jeho referencie. Oveľa lepší náhľad na kvalitu práce Vám dajú aj prezentačné videá a fotografie. Ale okrem toho by si každý klient mal pozrieť jeho prácu osobne a porozprávať sa s ním... najlepšie je ísť na prezentáciu služieb, kde Vám každý profesionálny DJ, či starejší vie ukázať viacero videí zo svadieb, viete sa ho pýtať na detaily súvisiace s Vašou svadbou. A na základe takého osobného stretnutia si už viete urobiť podstatne lepší názor, ako len čítať referencie, či subjektívne názory iných klientov . Cenové relácie sú veľmi podobné a preto by si ľudia mali vyberať toho DJ-ja, ktorý sa práve im páči, ktorý im na základe jeho štýlu práce a hovoreného slova najviac vyhovuje...

• Tak potom si potom pozicajte potrebné vybavenia a urobte si to sami. A máte po probléme. Veľa šťastia pri vybere

• @lussy12355   Myslím, že len požičanie aparatúry je viac ako 300€....

• Mladomanželia su klienti, oni platia, ak budu xciet zahrat cokolvek od metalu po punk , nevidim dovod im nevyhoviet, kazda svadba je ina..... (Na 70-80% hraju DJ-i svoje overené veci, zvysok je na ludoch a požiadavkách ) , pytat príplatky za skladby je choré...

• ...ze nehazardoval so svojim menom 🙂 jemine uz dlho som sa tak nezasmial 😎 ak chce odo mna mladomanzelsky par IMAGINE DRAGONS, PLACEBO alebo IRON MAIDEN, tak to ponorim do dramaturgie vecera tak ze mi na to budu tancovat aj 60 rocni hostia a pritom vobec nemusia vediet o co ide 🙂

myslim, ze tvoj bratanec eerikka hazadruje so "svojim menom" ovela viac ak nema MIDNIGHT OIL, AC/DC a napr. STEPPENWOLF

• @djkorytar  záleží aký budú náročný a aké budú požiadavky 🙂

• Ahojte. Hľadám DJ-a na moju svadbu. Termin 17.11.2018. Prosím Bánovce nad Bebravou a okolie alebo TN a okolie. Za odpovede už teraz ďakujem. 🙂

• Dobry deň @evik1988  , posielam IP.

• Ahojte viete mi odporučiť nejakého DJ z Východného Slovenska s ktorým mate dobre skúsenosti a ktorý vie zahrať aj redovy tanec keďže u nás je to tradícia.. Ďakujem za odpoveď

• Sponzor fóra
  • @anawi1987  my odporúčame DJ Peter&Patrik, sú z PO, nájdete ich medzi profesionálmi. Hrali na našej svadbe, boli sme veľmi spokojní aj s prístupom. Zahrajú redový, nemajú problém cestovať po východnom Slovensku 🙂

• @anawi1987  , zdravím ponúkame kombinácia DJ a harmonikára a hlavne ,, krásný folklórný Redový tanec" taký ktorý nemá žiaden DJ na Slovensku .

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Čuky
    Nové Zámky
    Profesionálny DJ na svadby s vyše 35 ročnými skúsenosťami.
    DJ Braňo
    Prešov
    DJ pre Váš event...
    Hudba pre Vás
    Bratislava
    Hudba na svadobný obrad. Sme profesionálny hudobníci a náš repertoár obsahuje diela klasickej, jazzovej, tanečnej a filmovej hudby.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov