Svadobný DJ Mino, Nitra. Aké s ním máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... na svadbu som si zajednala DJ Mina z nitry. Mate s nim niektora skusenosti? Aky je?
Odpovedať
Milan ako starejší bola najlepšia voľba, akú sme mohli spraviť na našu svadbu dňa 25.08.2017 v Nitre. Bol milý, vtipný, prirodzený a presne vedel, čo sa v ktorom okamihu na svadbe hodí. Je to pán svojho remesla a odporúčam ho všetkým na spríjemnenie svadobného dňa :) Za nás Milanko...ešte raz ďakujeme. Manželia Humenskí :)
Odpovedať
Mali sme svadbu na ktorej bola velka prevaha bratislavcanov. Musim povedat ze Milan aj DJ boli perfektni a okrem nasho dobreho pocitu mali skvely pocit nasi hostia. Paradne sa bavili, aktivity boli super a nevedeli si celu svadbu vynachvalit. Urcite odporucam tohto starejsieho a DJ kazdemu paru!
Odpovedať
Ahojte, Môžem poprosiť o kontakt na pánov? :-) ďakujem
Odpovedať
Ahoj @peto1133, ja milujem ľudovky ale rada si zatancujem aj na moderné. Plus mladú generáciu, ktorá bude na svadbe, okolo 20-25 rokov a ti majú radi modernú z rádií. Vedel DJ Marek zahrať aj zahraničné, moderné? Ďakujem
Odpovedať
Ahojte baby My riešime svadbu na buduci rok v júli Zháňali sme starejšich aj Dj a veľa Vás tu pîše na Dj Míňa len samé dobre recenzie chcem sa spýtať ohľadom ceny koľko si páni pýtajú aby sme sa vedeli zariadiť kedže trošku balancujeme s rozpočtom Ďakujem pekne
Odpovedať
Zdravim, svadbu sme mali dna 25.11.2017 pripravovali sme ju cca rok a prave aj rok do predu sme zhanali dobreho Dj a Starjsieho , ktori by nam vytvorili skvelu zabavu a dobru atmosferu a prave na zaklade recenzie tu na portali Mojasvadba sme sa rozhodli vybrat si p. Milana Perneho ako starejsieho spolu s jeho kolegom Dj- Marekom. Myslim ze to bolo najlepsie rozhodnutie nakolko obaja pani odviedli skvelu pracu boli velmi profesionalni a zaroven milí , vyhoveli nasim poziadavkam v plnej miere . Vytvorili super zabavu na samotnej svadbe. ako aj pocas odobierky. v dome nevesty, v autobuse hrali na harmonike a zabavali hosti, zahrali nam aj ludove aj moderne piesne kazdemu myslim ze trafili na notu. Dakujeme im velmi pekne a mozeme iba odporucat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@lienka2016 no to by aj mna velmi zaujimalo... 😁 dozvedela si sa to? Prosim napis 😉 dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
@bibi689 hrávam po svadbách uz nejaký ten rok a možem Vam zaručiť ze Milan je jeden z najlepších starejsich akého som mal,stretávam sa s nim dost často a zároveň aj spolupracujem.
Odpovedať
na svadbe v apríli sme mali Milana, Mareka Dragúňa a Janka Hergotta. Chalani vytvorili perfektné trio. Všetko prebiehalo hladko, absolútne o nič som sa nemusela starať, čo naozaj naozaj oceňujem ako nevesta. Svadobčania mi hovorili, že stále bol program, nikdy sa nenudili a skvele sa zabavili. Milan to pekne viedol. Marek hral perfektne, stále sa tancovalo , nebola pieseň čo by sa mi nepáčila. Janko dal skvele svadobný kvíz a hral na gitare. Dokonca sa spontánne na konci zapojil s gitarou do spevu a hrania s mojím ujom a vypálilo to na jednotku. Bola to najlepšia svadba na akej som bola :D a to vôbec nepreháňam. Všetci sme si to užili. Ďakujeme a budeme odporúčať aj ďalej.
Odpovedať
Po pozitivnych skusenostiach na kamaratkinej svadbe sme sa aj my rozhodli pre starejsieho Milana Perneho. Nemohli sme spravit lepsie. Milan je velky profik, ktory nam pred svadbou poslal podrobny svadobny dotaznik, ktory sme si pri osobnom stretnuti presli krok po kroku. Vdaka tomu sme presne vedeli, co mozme ocakavat. Nasa svadba prebehla aj vdaka nemu hladko a hostia aj my sme sa super bavili na roznych aktivitach ktore mal Milan vymyslene. DAKUJEME este raz! :-)
Odpovedať
Dobrý deň :) chcela by som sa podeliť o naše skúsenosti s Milanom Perným ako starejším :) My sme mali svadbu dňa 11.05.2018 a na Milana sme dostali kontakt od nášho veľmi dobrého kamaráta, ktorý je profesionálny fotograf a Milana nám odporúčal na základe toho, že bol fotiť na svadbách, kde ho zažil a vie vytvoriť neskutočnú zábavu :) Toto odporúčanie môžeme len potvrdiť, nakoľko sme si to sami zažili na vlastnej koži :) Milan nám naozaj rozprúdil zábavu a oživil hostinu pestrým programom a vtipnými poznámkami :) Milana sme zažili s jeho kolegom DJ-om Bennym a boli skutočne zohratá dvojka :) Ďakujeme :) Veronika & Celestín
Odpovedať
ĎAKUJEME... Ste naozaj výborní zabávači a muzikanti. Vytvorili ste skvelú atmosféru a zábavu ktorá trvala od začiatku svadby až do rána. Je vidieť, že máte veľa skúseností. Vedeli ste nám poradiť a vyvarovať sa chybám ktoré sa stávajú. Ďakujeme aj za spoluprácu so svadobným scenárom, ktorý nám ušetril nervy. Pre mňa ako vystresovanú nevestu výborná vec, keďže takto som vedela čo ma/nás presne čaká. Hostia a taktiež aj my sme boli veľmi spokojný. Ešte raz veľké ĎAKUJEME.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte všetci...mali sme svadbu 28.4.2018 v reštaurácii Starý orech 🔝 Hurbanovo.Sme nadmieru spokojný so starejšim Milanom Perným alias Miňo... Všetko zorganizoval tak ako sa patrí,nič nechýbalo...Odobierka,vítanie hostí, príhovor pre novomanželov, súťaže, odčepčenie.....proste vrelo odporúčam!!!!Ešte raz ďakujeme Darina a Mišo
Odpovedať
Naša skúsenosť s Milanom len a len pozitívna, svadbu sme mali 12.5.2018 na ranči v Dolných Obdokovciach. Na začiatku roka sme si prešli dotazník, týždeň pred svadbou poriešili harmonogram a v sobotu všetko klapalo ako hodinky :-) Ohlasy hostí boli skvelé..všetci sa zabávali do rána. Vrelo odporúčam! :-) https://www.youtube.com/watch?v=ddO6O...
Odpovedať
Miňa s Marekom sme si vybrali na základe pozitívnych referencii práve na tomto portáli. Skúsili sme šťastie a keď nám odpísal, že má v júni už len jediný voľný termín a to práve ten náš, bolo rozhodnuté. Chalanov sme "dotiahli" o niečo ďalej ako je ich oblasť pôsobenia a to na stredné Slovensko, do Zvolena. O tom, že sa chalani dôkladne pripravujú na každú svadbu, svedčí aj podrobný harmonogram svadby, ktorý od nás vyžadovali. Svadba dopadla na výbornú, Miňo s Marekom sa postarali o zábavu ako sa patrí cez adekvátne dlhú odobierku, veselý svadobný sprievod mestom a privítanie na hostine, vrátane presne tých aktivít, na ktorých sme sa dohodli. Hostia boli na parkete takmer non-stop a po svadbe sme dostávali samé pozitívne ohlasy. Svadbu sme si tak užili nielen my a svadobčania, ale pevne verím aj Miňo s Marekom. Ak zvažujete na svadbu práve túto dvojicu, určite budete spokojní. ĎAKUJEME KRÁSNE ! Manželia Širillovci
Odpovedať
Starejsieho Mina mozeme len odporucat, zabavu vam spravi presne na mieru, bol vtipny, pohotovy, viacero ludi nam ho chvalilo a aj jeho hru na harmoniku s ktorou rozospieval aj tych od ktorych by som to necakala :))
Odpovedať
Fantasticky starejsi Milan a DJ Marek! Neskutocna zabava,vynikajuca hudba,aktivity vyborne nacasovane,absolutne spontanne,uvolnene😊😊😊 Hostia si neskutocne chvalili. Mozme odporucit vsetkymi desiatimi a keby sme si mali este raz vybrat tak ani nevahame!😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Pripojím sa do diskusie. Mali sme svadbu 26.10.2018. Milanka a Mareka som si našla tu podľa recenzii. Určite som mala obavy, že ako to celé prebehne kedže svadbu sme mali v Lehote pod Vtáčnikom, na svadbe kde hrali som nebola. Ale toto bolo najlepšie rozhodnutie aké som mohla urobiť. Boli super všetko čo som chcela splnili. Bolo to všetko urobené "na mieru". Nič nebolo na silu, do ničoho nás netlačili. Zábava perfektná, hranie pri stoloch to bol bonus, ktorý si chvália mladí ešte teraz keď sa stretneme. Ja môžem odporúčať všetkými 10 * !!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, tiež sme mali mať na svadbe Milana Perného a DJ Mareka .. (svadba v lete 2018) .. vybrali sme si ho na základe dobrých referencií od známej, ktorá mala svadbu už dávnejšie ..nakoniec však Milan údajne nemohol tak poslal za seba náhradu Janka Hergotta .. i keď zábavu urobili celkom dobrú, moja recenzia žiaľ nebude celkom pozitívna .. dlho som rozmýšľala či ju napísať alebo nie .. Už zo začiatku sa mi páčil Milanov prístup na osobnom stretnutí lebo bolo vidno, že nás chce troška spoznať, čo je podľa mňa veľké plus oproti konkurencii. Jediné z čoho som mala troška obavy, akonáhle som sa pýtala na cenu/niečo záväzné alebo tak, nikdy nenapísal mailom keďtak zavolal a povedal telefonicky/na osobnom stretnutí. Ale vravím si, nepotrebujem ja nikomu robiť problémy, má na to asi dôvod, snáď bude seriózny. Na osobnom stretnutí som mu jasne povedala, že máme o nich záujem ako o dvojicu starejší + DJ a pýtala som sa na cenu .. povedal nám 300eur (boli sme tam obaja s manželom) Moja protiotázka hneď bola, či 300 dokopy alebo pre jedného. Povedal, že mnohí berú aj viac, ale oni berú 300 dokopy a delia si to rovným dielom po 150eur pre každého. Ešte sme tak aj s ním zhodnotili, že 150 eur/večer je fajn zárobok. Prišla nám to celkom prijateľná cena,a tak sme ani nehľadali ďalej a hneď na stretnutí sa fixne dohodli. V svadobný deň nastal prvý šok keď prídeme do sály a zbadáme niekoho úplne iného, ako človeka s ktorým sme sa dohadovali a komunikovali (dotazník o nás + harmonogram a iné detaily) .. dôvod bol, že Milan sa necítil po predchádzajúcej svadbe zdravotne dobre .. všetci sme len ľudia a stať sa môže každému, samozrejme obavy boli, ale povedali sme si snáď to dobre dopadne .. Prvé čo sme sa dozvedeli, že náš nový starejší je synovec niekoho zo senzusu ... ale na protiotázku či je oboznámený s harmonogramom nám povedal že ho nevidel .. to ma dosť znepokojilo, keďže to bol človek, ktorý tu svadbu mal celú koordinovať podľa našich predstáv .. nasťastie to asi nebola jeho prvá svadba takže svadba prebehla celkom dobre, ľudia sa zabávali a zábavu urobil tiež celkom dobrú .. akurát miesto toho aby si prečítal harmonogram sa stále chodil pýtať, či môže to alebo niečo iné, čo asi nie je úplne snom každej nevesty v svadobný deň (v harmonograme všetko bolo).. ale celkovo sme to zvládli a ich prácu hodnotím kladne .. O polnoci nastal ďalší problém, keď som chcela spojiť 2 bežne známe zvyky (z východu a západu). Keď som to dohadovala s Milanom povedal že jasne, nie je problém, urobia, Janko mi povedal, že oni to tak nerobia, 2-3x si nechal vysvetliť čo vlastne chcem, ale nakoniec som to vzdala, pretože sa stále tváril, že to on nevie oni to tak nerobia .. tak som to potom vzdala a povedala som nech už to hlavne nejak urobia lebo najmä starší hostia už netrpezlivo na to čakali .. tak to nejak dopadlo aj keď vôbec nie podľa mojich predstáv (keďže využili jediný zvyk, ktorý som vyslovene nechcela) .. ale zmierila som sa s tým .. A úplne posledná vec, a teda najväčší šok bol, keď sme im teda povedali, že kľudne už môžu ísť lebo nás už bolo len pár a vypýtali si za večer 700eur namiesto 300 ako bolo dohodnuté .. a šli nás tam presviedčať, že oni vždy berú 700, ešte z nás urobili blbých, že to sme sa asi zle pochopili, a boli naozaj presvedčiví (Milan to isté) .. no boli sme v šoku .. ale presne som si pamätala našu debatu aj manžel, samozrejme doklad sme o tom nemali .. ale bola som si 100% istá.. Keby pôvodne povedal 700 určite by sme hľadali ďalej, keďže sesternica mala za 700 celú kapelu na celý večer až do rána (nejakú známejšiu). Pôvodne som túto recenziu ani písať nechcela, povedala som si možno naozaj blbá náhoda, ale keďže som sa dopočula, že nie sme jediní .. a teda nie sú veľmi seriózni, povedala som si, že za tie nervy v svadobný deň to fakt nestojí, tak radšej upozorním ... Verím, že sú dobrí a ak by došiel Milan ani k priebehu svadby by asi neboli žiadne výhrady aj keď aj Janko ako starejší bol celkom dobrý a vedia spraviť zábavu - po tejto stránke ich určite odporúčam.. koniec koncov aj na našej svadbe ju urobili .. ale netreba ustúpiť keď si finálne vyskúšajú pýtať viac - aj ak budú veľmi presvedčiví .. alebo hneď po stretnutí spísať mail ako ste sa dohodli a poslať ho na schválenie (ja som to nakoniec neurobila, veď sme len ľudia .. ale mala som) so zvyšnými dodávateľmi sme boli veľmi spokojní a nebol žiaden problém .. Možno sme tu aj viaceré s podobnou skúsenosťou .. kľudne píšte (netuším, či to robia občas alebo pravidelne, ale dnes už viem, že určite nie sme prví a jediní.. ) Prajem krásnu svadbu aj ostatným nevestám a verím, že nájdete tých správnych dodávateľov a nebudete mať podobný problém :-)
Odpovedať
Želám pekný deň, veľmi rada by som aj ja niečo dodala..starejší Milanko Perný aj spolu s kolegom DJ Marekom nás veľmi milo prekvapili...celá svadba sa niesla v duchu výbornej organizácie a skvelej zabavy. Ak hľadáte niekoho, kto by Vám urobil svadbu skutočne svadbou je to práve táto dvojica.. Chválim profesionalitu, originalitu, všímavosť a trpezlivost a veľa ďalších vecí...boli ste skvelí, budeme na Vás s radosťou spomínať. Ešte raz, veľká vďaka 🙂
Odpovedať
@bipula uf toto je klasicka slovenska drzost a nenazranost, osklbat. Dnes je bohuzial doba kedy dobre slovo uz davno neplati, vsetko treba mat dohodnute na papieri. Aspon ze ste boli akotak spokojni ale treba neustale upozornovat na nekale praktiky takychto kvazi umelcov !!! Mne len trosku pride divne ze len tak date na ruku niekomu 700€ bez dokladu, cize vedome podporujete pracu na cierno a v podstate ste na to aj doplatili :-| Takze buduce nevesty, velky pozor koho si na svoju svadbu zavolate a to plati o kazdom dodavatelovi. Od kazdeho si pytajte zmluvu a doklad o zaplateni zalohy ak nejaku budete platit. A nezabudnite ze je rok 2019 kedy uplne z logickych dovodov nemoze stat dj spolu so starejsim 300€.
Odpovedať
Čo sa týka spolupráce s Milanom Perným môžeme pokojne povedať, že sa jedná o človeka, ktorý vie čo robí a pristupuje k práci starejšieho veľmi zodpovedne. Prvý dobrý dojem sme z Milana mali už na osobnom stretnutí pred svadbou, kde sme strávili pomerne dlhú dobu rozprávaním sa o samotnom priebehu svadobného dňa. Chcel vedieť, čo na zábave chceme mať, koľko bude ľudí, aká skupina, vek, ale aj to, čo si vyslovene neželáme. Niekto by mohol povedať, že je to zbytočné, a že zábava sa predsa rozbehne tak nejak sama. Nakoniec sa to však ukázalo, ako veľmi dobrá príprava. Predsalen Milan Perný už nejakú tú svadbu absolvoval a aj v tejto fáze nám vedel veľmi dobre poradiť a nasmerovať nás. Počas svadobného dňa to už šlo všetko hladko tak, ako sme si veci so starejším dohodli. Isté malé improvizácie kvôli počasiu sú samozrejme nevyhnutné. Oceňujeme jeho spoluprácu s DJ-om, s ktorým sa nám neskôr postarali aj o výborné hudobné kolá. Tento názor zdieľajú aj hostia, ktorí nám dali iba pozitívne referencie. Z nášho pohľadu stoja za zmienku nasledovné veci: - Prispôsobí zábavu: vedel odhadnúť skupinu a teda, občas trochu dlhšie tanečné kolo, inokedy viac času na jedlo a pitie pri stoloch či dohodnuté activity...proste stále dobrá atmosféra. - Komunikuje počas celej svadby: pred akoukoľvek udalosťou, ktorú má v pláne uviesť prišiel za nami (novomanželmi) a oznámil, poprípade doladil s nami detaily. Nikdy sme neboli zaskočení. Nič v štýle “čo sa to preboha práve chystá?” - Je ho tak akurát - ani veľa ani málo :-): veľmi príjemným spôsobom vie upútať pozornosť a udržať si ľudí, ak to je práve potrebné, na druhej strane vie kedy nemá nič prerušovať, lebo sú ľudia tak povediac vo švungu. - Hudba okolo stola: bola to naša prosba/ požiadavka,keďže mnohí hostia si radi zaspievajú pri harmonike či gitare. Široký repertoár piesní od Milan Perného padol tak isto na úrodnú pôdu. Celkovo ODPORÚČAME všetkými desiatimi! Ono môžete mať aj dobré jedlo aj pitie či výzdobu, no k dobrému zážitku zo svadby veľkým dielom prispeje dobrý starejší! ĎAKUJEME - Lukáš a Evka Dvončoví (Nitra, 3.5.2019)
Odpovedať
@bipula ahoj, tak táto skúsenosť je skutočne zdrvujúca...som hrozne rada, že ste zdieľali svoje skúsenosti...ani ja nemám dobré skúsenosti s DJ-om, ktorý sa mal podieľať na zábave, ale utešujem sa, že pointou svadby je predsa fakt, že dvaja ľudia uzavreli sviatosť manželstva...snažím sa fokusovať na tie pozitíva zo svadobného dňa. Tiež sa cítim využitá a oklamaná, lebo som verila odporúčaniu známych čo sa týka DJ-a, žiaľ čas sa nedá vrátiť späť a ja už s tým nič nenarobím, len budem zbytočne nahnevaná že som zaplatila honorár niekomu, kto si tam vôbec nezaslúžil byť...Ale čo už, som úspešne vydatá a na svadbu mám aj napriek neschopnej práci jedneho indivúa pekné spomienky. Prajem všetko krásne do spoločného manželstva !!
Odpovedať
Musím len odporučiť. Pán Milan Perný nám zo svadby urobil nezabudnutelný zážitok. Hostia ho len chválili a my sme boli spokojný. Urobil krásnu odobierku kde rodicia plakali , hral nám aj na harmonike a na hostine rozprúdil neskutočnú zábavu!!!! Všetko na čom sme sa dohodli aj platilo. Komunikacia prebiehala vädšinou mailom a na osobnom stretnutí sme sa dohodli čo a jako. Takže svadba bola dokonale naplánovaná a vedeli sme čo máme kedy urobiť. Posielame veľké ďakujem!!!!! Svadba 25.5.2019
Odpovedať
Rada by som sa tu podelila o nasu skusenost so starejsim Milanom a DJ Petom, ktori na nasu svadbu prisli ako zohrana dvojka. Na uvod by som rada povedala, ze nie sme s manzelom velmi velki zabavaci, preto sme sa svadby trosku bali a potrebovali sme niekoho, kto by nam s celym procesom trosku pomohol. Milana som stretla na svadbe mojej kamaratky, ktora bola vyborne zorganizovana a nalada na nej bola velmi prijemna, v takom duchu som si predstavovala i priebeh vlastnej svadby. V prvej faze sme si dohodli zakladne veci e-mailom, neskor sme sa osobne stretli. Milan posobi sice svojskym dojmom ale je naozaj profesional a vie co robi a hlavne CHCE robit vlastnu pracu dobre a velmi mu zalezi na vysledku ( co sa nam potvrdilo na samotnej svadbe). K samotnej svadbe, Milan prisiel vo velmi dobrej nalade spolu s DJ, obaja boli sympaticki ale i svojski (v dobrom zmysle slova). Svadba zacala a snazili sme sa riadit Milanovymi pokynmi a musim povedat ze od zaciatku vladla velmi prijemna atmosfera, co bol aj nas ciel. Na Milanovi najviac ocenujem fakt, ze dokazal spojit "mladu" a "starsiu" generaciu velmi nenasilnym sposobom a v case, ked nas program mozno uplne starsej generacii nevyhovoval, zobral harmoniku a pokusil sa rozprudit spevavost skupiny, ktora naozaj zafungovala a zaspievali si naozaj velmi velmi pekne :) Na svadbe sa postupne rozprudilo skupinove sialenstvo dobrej nalady, cize ocenujem vhodne zaradzovanie programovych vsuviek, ktore sa prisposobovalo atmosfere a nie dohodnutej tabulke. Boli zaradene i vsuvky ktore by som mozno uplne zprvu neschvalila, ale naozaj zapadli a atmosfere len pomohli. Urcite odporucam pokial chcete mat na svadbe prijemnu nenutenu atmosferu a priebeh svadby si predstavujete skor prirodzene a nenutene. Vsetci hostia boli velmi velmi spokojni, takze za nas mozem len odprucit:) Milan&Peto DAKUJEME:)
Odpovedať
Pekný deň prajem, aj ja sa s vami podelím o skúsenosť so starejším Milanom. Mali sme svadbu 21.9.2019. Keď sme začínali plánovať našu svadbu hneď sme vedeli ze ideme hľadať starejšieho. Pôvodne sme mali vyhliadnuteho niekoho iného, ale žiaľ mal na nás termín už obsadené. Po dlhom hľadaní a premýšľani sme však našli práve Milana a nič lepšie sa nám ani stat nemohlo. Samozrejme že zo začiatku sme mali obavy, pretože sme nevedeli do čoho ideme, ale hneď po osobnom stretnutí tieto obavy opadli. Na stretnutí sme sa porozprávali o tom ako si to predstavujeme, čo by sme tam chceli mať a na všetkom sme sa podrobne dohodli. Naš svadobný deň prebehol bez problémov, hostia sa zabávali a nebolo jediného hosťa, ktorý by starejšieho nepochvalil. Hneď po svadbe nám volali ako sa dobre zabavili vďaka nášmu starejsiemu. Milan bol veselý, ochotný a vo všetkom nám vyhovel, dokonca nám zahral aj na harmonike čo bolo perfektné. Ak by sme ešte raz mali riešiť svadbu (dúfam ze nebudeme) určite ako prvé volám jemu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Milana sme pred svadbou nepoznali a rovnako, ako mnohí iní, sme dostali na neho odporúčanie (od veľmi dobrej kamarátky). Nemali sme nad čím váhať a oslovili sme ho. :) Keďže sme mali živú hudbu, rozhodli sme sa využiť výlučne Milanove služby (bez DJ-a) ;-) Boli sme veľmi milo prekvapení už na úvodnom stretnutí, ktoré bolo síce neformálne, no veľmi príjemné, ako dobre bol Milan pripravený, resp. detailne s nami "prešiel" svadobný scenár a do ničoho nás nenútil (čo je pre nás najdôležitejšie - mať slobodnú voľbu, keďže ide primárne o "náš" deň). Bolo vidno, že starejšieho vykonáva roky a má množstvo skúseností. Na samotnej svadbe sa odohralo všetko "podľa plánu" a navyše priebeh vyznieval úplne prirodzene. Milan nemal absolútne problém kooperovať prakticky s cudzou kapelou, fotografmi, kameramanom či personálom (vyzeralo to, akoby spolu všetci už dávno pracovali) :-) Ako obrovské pozitívum hodnotíme i jeho flexibilitu, v zmysle automatického prispôsobenia sa súčasnej dobe, upustenia od istých zvykov (my sme napr. odobierku ani nemali, pretože sme sa chceli vidieť prvýkrát až v kostole) a vymýšľania nových unikátnych súťaží. 8-) Ak starejšieho, určite Milana. :) Ďakujeme. :) Zuzana & Juraj (01.02.2020)
Odpovedať
Ahojte.Kdo měl Milana Perného na svatbě,řekněte mi,je opravdu tak malý jak na fotkách vypadá nebo to klame.Kolik tak měří?díky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Nazdar dámy 🙂 mali sme svadbičku túto sobotu (18.07.2020), a teeeda bolo to dokonalé, vrátane výborného starejšieho Miňa. Miňo je skutočný zabávač, výrečný, skutočne vie skvele odhadnúť, čo sa kedy hodí. Hodiny bežali a ani sme sa nenazdali a bolo po čepčení a aj po celej svadbe 🙂 Miňo povyberal a naplánoval výborné aktivity, všetko to malo spád, žiadne hluché miesta a zábava na svadbe skutočne gradovala. Vrelo odporúčam 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
... nemáte každý deň možnosť stretnúť človeka, ktorého vidíte prvý krát v živote a hneď na prvý pohľad viete, že je Vaša krvná skupina a že s ním zažijete niečo úžasné a výnimočné.... Ešte raz veľké ďakujem Miňo za výbornú atmosféru počas celého svadobného dňa a za Tvoju charizmu, ktorú si rozdával až do rána... Ak chcete mať naozaj zážitkovú oslavu, vrele odporúčam...👍
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?