Menu Forum

Tipy na DJ-a na svadbu, 15. septembra 2019, L. Mikuláš

15. júl 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
struhanka
Registrovala sa 24. marca 2019 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
struhanka
Registrovala sa 24. marca 2019 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte!

Budem vďačná za tipy s kontaktami na DJ na svadbu 15. septembra 2019 v Liptovskom Mikuláši. Vopred ďakujem.
10. júl o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 1 inzerát
6

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

6

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame DJ aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1, s pozdravom Šenky.
fotoportrét
fotoportrét
funrider
FUNRIDER™ fotokútik/fotobúdka/fotobox
Jakub Živný PRO

Foto a video - Okres Považská Bystrica
2

“Hľadáte fotobúdku na svadbu? Rozmýšľate, či je to vhodná zábava? Možno vám pomôže tento článok :) https://www.funrider.sk/blog/fotokutik-na-svadbu”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
funrider
FUNRIDER™ fotokútik/fotobúdka/fotobox
Jakub Živný PRO

Foto a video - Okres Považská Bystrica
2

“Hľadáte fotobúdku na svadbu? Rozmýšľate, či je to vhodná zábava? Možno vám pomôže tento článok :) https://www.funrider.sk/blog/fotokutik-na-svadbu”
(Pred 1 týždňom)

Máte svadbu v nedeľu? emoticon
11. júl o 12:05  •  www.funrider.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
clh_popradcan
Cimbalovka Popradčan
Lukáš Copuš PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
10

“Dnes sú to presne tri roky, odkedy naša Monika vo svadobných šatách zaspievala svojmu manželovi Karolovi túto milú pieseň :-) Želáme Vám krásne výročie svadby, teraz už aj s malým drobcom Matejom! https://www.youtube.com/watch?v=FJ0gpBdGpbE&fbclid=IwAR0YLNJ_Co8Wy6TBLq39p8K64ci9DUfhTt64ttxvqwadMpQeE6Cd_RKXVYo”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
clh_popradcan
Cimbalovka Popradčan
Lukáš Copuš PRO

10

“Dnes sú to presne tri roky, odkedy naša Monika vo svadobných šatách zaspievala svojmu manželovi Karolovi túto milú pieseň :-) Želáme Vám krásne výročie svadby, teraz už aj s malým drobcom Matejom! https://www.youtube.com/watch?v=FJ0gpBdGpbE&fbclid=IwAR0YLNJ_Co8Wy6TBLq39p8K64ci9DUfhTt64ttxvqwadMpQeE6Cd_RKXVYo”
(Pred 2 mesiacmi)

Z Liptovského Mikuláša je napríklad DJ Husenica (@djhsnc - nájdete ho v profesionáloch), viackrát sme s ním na svadbe ako cimbalovka spolupracovali, môžeme ho teda odporúčať z vlastných skúseností emoticon
12. júl o 09:31  •  www.popradcan.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

43

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

43

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 5 mesiacmi)

Ahoj veľmi rad odporúčam @djmartinleo
Ľudia stále spokojní , max profik, vyzná sa vo svojom obore , záruka skvelej zábavy
15. júl o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (41 r.)
Dj Majk,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Dj a moderátor PRO

66

“Komunikacia - rychle odpovede, zaujem, ochota poradit nielen po hudobnej stranke. DJ Majk nas privital mily, usmiaty, dobre naladeny. Bol prisposobivy a ochotny riesit vsetko podla situacie "len mi kyvnite a pridem/spravim/prinesiem". Hudobna produkcia bola vyborna - siroky zaber zanrov, dlzka a zameranie tanecnych kol prisposobena hostom (starsi i mladsi si prisli na svoje), skladby na zelanie, uzasne svetelne efekty”
(Pred 3 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (41 r.)
Dj Majk,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Dj a moderátor PRO

66

“Komunikacia - rychle odpovede, zaujem, ochota poradit nielen po hudobnej stranke. DJ Majk nas privital mily, usmiaty, dobre naladeny. Bol prisposobivy a ochotny riesit vsetko podla situacie "len mi kyvnite a pridem/spravim/prinesiem". Hudobna produkcia bola vyborna - siroky zaber zanrov, dlzka a zameranie tanecnych kol prisposobena hostom (starsi i mladsi si prisli na svoje), skladby na zelanie, uzasne svetelne efekty”
(Pred 3 dňami)

Termín mám volny v prípade záujmu ma kľudne kontaktujte 😉