Výber DJ-a

Profilova fotka
Ahojte žienky, vedeli by ste mi poradiť na čo si "dávať pozor" pri výbere DJ-a? 🙂 respektíve ako zistiť, ktorý DJ bude tá najlepšia voľba. Ak máte aj nejaké konkrétne tipy, budem veľmi rada. Svadbu budeme mať v Košiciach 🙂. Ďakujem!
Odpovedať
Zalezi, co od neho ocakavas. Ja som mala DJa ako prveho vybraneho, skor ako salu, lebo som nanho nasla len same skvele recenzie. Je mlady, hrava na akciach, ma bublinky pre deti, ma aj fotokutik, bude aj moderovat, nazvuci nam aj obrad. Je sice drahsi, ale pre dobru zabavu je DJ velmi dolezity, takze som sa snazila najst takeho, co bude podla nasho gusta. Poslal nam teraz aj dotaznik s mnohymi otazkami, aby bolo vsetko pekne naplanovane podla nasich predstav, nie len aku hudbu pocuvame, ale aj viac osobne veci. Som zvedava, ako s nim budeme nakoniec spokojni.
Odpovedať
@kikonky My sme mali svadbu tiež v KE, hrali nám na nej DJ Peter&Patrik, boli sme veľmi spokojní. Nemala som pred svadbou žiadny tip na konkrétneho DJa, našla som ich medzi profesionálmi tu na Mojej svadbe, mali veľa pozitívnych recenzií. Dohodli sme si osobné stretnutie kde sme sa porozprávali o našej predstave svadby, zábavy, hudobných žánroch, Peter nám ukázal rôzne videá zo svadieb na ktorých hrali, ponúkol aj nasvietenie sály, ktoré sme od nich využili. Stretli sme sa potom ešte raz pred svadbou, kde sme mu povedali, ktorú pieseň sme si vybrali na 1. tanec (nevedeli sme akú pieseň dať zahrať pri rodičovskom tanci, tak nám poradil), prešli sme si cca harmonogram (nechceli sme žiadne hry ani kvízy, len tanečnú zábavu), dali sme mu aj zoznam niekoľkých piesní, ktoré sme chceli aby zahral, ale nechali sme to v konečnom dôsledku na ňom, či a kedy ich v priebehu zábavy zahrá. Tiež nám povedal, že chodia dvaja s kolegom, lebo sa navzájom dopĺňajú. Za nás tip top zábava, prístup 🙂 Ak ťa ešte niečo zaujíma, kľudne sa pýtaj 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@radka_svanova mohla by som sa opýtať koho ste mali a či ste boli nakoniec spokojní?
Odpovedať
@jane322 Mali sme toho, čo som písala vyššie - DJ Andress z Martina. Bol ÚŽASNÝ!!!! Veľmi milý, vtipný, ochotný, hral len to, čo si priali hostia (mala som pripravené kartičky, kde mu mohli napísať skladbu, aby si to on lepšie pamätal a aby sa neprekrikovali pri pulte, ako to už býva zvykom 😄 ). Mal skvelé osvetlenie, aj bublinky, aj paru, bolo to krásne.. 🙂 Hral asi do 4h a bol ochotný nechať pustený podmaz, kým si on už balil, asi do 5h 😉 A bol maximálne pripravený, pár dní pred svadbou mi volal a prešli sme si úplne každý detail svadobného dňa os príchodu až po odchod. Pomohol mi aj s prípravami prekvapenia pre ženícha (Iné Kafé), navigoval Vratka tak, aby sme sa neprezradili a pod. Spravil nám aj nejaké fotky a videá navyše (krajšie ako fotograf :/ ) Ja som bola neskutočne spokojná a budem ho odporúčať každému 😄 A to som ho predtým nepoznala, mne ho nikto neodporúčal, hľadala som na nete podľa referencií, fotiek, webstránok a pod.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?