Zháňam DJ-a alebo kapelu na 16.9.2017 v Michalovciach

Zháňam hudbu na termín 16.9.2017. Či už DJ alebo živá hudba scim máte skúsenosti. Za rozumnú cenu. Svadba bude na Zemplínskej šírave - Motel Kamenec takže hudba asi najskôr z okolia Košic, Michaloviec, Trebisova alebo aj ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
Môžem ponúknuť DJ za rozumnú cenu..prosím kontaktujte ma v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
@masveronika Dobrý deň, radi vám ponúkneme svoje služby.Skúste pozrieť našu web stránku, prípadne nás kontaktovať telefonicky.
Odpovedať
Profilova fotka
@masveronika Živá hudba na Vaše spoločenské akcie - CIMBALOVKA Diamond Band - Cimbalovka Kvalitná hudba na firemné akcie, rodinné oslavy, svadby a plesy. Organizovanie kultúrnych podujatí. Naštívte si našu stranku na Moja svadba.sk - DIAMOND BAND Tešíme sa na spoluprácu, Váš Diamond Band.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
pokojne sa ozvite , radi spravime vasu svadbu peknou a jedinecnou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, hrám v kapele Wooders, náš repertoár sú moderné hity posledných 50 rokov, sme mladí chalani do 25, pre viac info správa alebo pozrite náš profil a web :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer ! Váš termín svadby ,áme ešte voľný vrátane špičkového osvetlenia ! V Michalovciach hrávame veľmi radi, dobré referencie Vám dajú všetky michalovské top hotely na nás ! Neváhajte nás kontaktovať !
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemné nedeľné ráno. Môžem Vám ponúknuť na Vašu svadbu skúsenú kapelu zo Svidníka EPILÓG... ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
BANKROT Snina. Ak chcete , pozrite si náś "fejsbuk" : "hudobnaskupinaBANKROT" ; VĎAKA ;
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den prajem. Termin mam momentalne volny. V prípade záujmu ma nevahajte kontaktovat cez profil, e-mailom, alebo telefonicky. Kamenec na Sirave poznam velmi dobre a odohral som tam uz zopar svadieb. Pozrite si moj profil a ak Vas zaujal, nevahajte ma kontaktovat. Dakujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?