Zháňam DJ na svadbu 27.10.2018 Trnava Hlohovec Sereď okolie

13. jún 20188

Zdravím vás, neviete mi odporučiť nejakého DJa na svadbu na 27.10.2018 za rozumnú cenu
Trnava Hlohovec Sereď

• Pekny vecer prajem!
    V pripade zaujmu som Vam k dispozicii na zabezpecenie Vasej svadby, termin mam volny.
    Posielal som Vam uz aj IP s blizsimi info.
    Rad Vam vyhoviem a vyjdem v ustrety.

• @beruskaanjel  rád by som sa spýtal čo rozumiete pod pojmom "rozumná cena"... termín mám voľný... môžete mi napísať správu a pošlem cenník...

• @dudo12334
    Môžem sa spýtať, že koľko beriete za svadbu a čo je v cene?

• Sponzor fóra
  • @beruskaanjel  píšem Vám správu

• @beruskaanjel  dobrý deň pozrite si moj profil DJ STRELA

• Dobrý deň prajem, tento termín mám zatiaľ voľný, v prípade záujmu ma kontaktujte súkromnou správou pripadne cez facebookfunpage kde najdete aj bližšie info o mne a mojej práci.

• Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, kontaktovať ma a zistíme či moja cenová ponuka je podľa vašich predstáv 🙂 S pozdravom Dj Andy

• mam a ja volne kľudne si pozrite môj profil rad vas prídem zabaviť... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Cimbalovka Diamond Band Vám ponúka vynikajúcu hudobnú produkciu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a sochotu na Vaše podujatie kdekoľvek na Slovenku!
    KV-Production
    Bratislava
    Sme tím DJs a moderátorov. Skvelá parta ľudí, ktorá dáva kus svojho srdca do eventov, na ktorých hráme a ktoré organizujeme.

DJ + starejší,
     moderátor na svadby,Karaoke , plesy, firemné podujatia, Podsvietenie sály , stužkové, a hlavne výborná zábava tešíme sa na vás.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov