Menu Forum

Živá hudba na svadbu - Banská Bystrica, 18.8.2018

23. feb 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
denisa288
1
Registrovala sa 12. júna 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 24 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 18. augusta 2018
fotoportrét
fotoportrét
denisa288
1
Registrovala sa 12. júna 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 24 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 18. augusta 2018
 hlqdam zivu hudbu na svadbu na sliaci na buduci rok 18.8.2018
14. aug 2017 o 10:31  •  Svadba bola v auguste 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
7

“Https://www.youtube.com/watch?v=qFUg6ccgdLo”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
7

“Https://www.youtube.com/watch?v=qFUg6ccgdLo”
(Pred 2 rokmi)

Zdravím, pokiaľ hľadáte živú hudbu v plnom obsadení skúste pozrieť na nás medzi profesionálmi - Kapela Medley.
15. aug 2017 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wooders (24 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
wooders (24 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
 Dobrý deň,

pôsobím v akustickej eventovej kapele Wooders. Sme v zložení spevák/gitarista, sólový gitarista, basgitara a cajón (akustické perkusie), náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho emoticon Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe emoticon
15. aug 2017 o 08:29  •  www.wooders.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zofka5
Registrovala sa 18. júla 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 34 príspevkov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
zofka5
Registrovala sa 18. júla 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 34 príspevkov. Okres Malacky.
 Trio Excellence. Odporúčam!
15. aug 2017 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aninka2233
Registrovala sa 2. februára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 20 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
aninka2233
Registrovala sa 2. februára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 20 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Nevie kedy bude svadba
 Sway band. Zažila som ich na svadbe, boli jednoznačne top !!
15. aug 2017 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zizisisi
Registrovala sa 21. novembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 12. augusta 2017
    Donovaly, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
zizisisi
Registrovala sa 21. novembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 12. augusta 2017
    Donovaly, okres Banská Bystrica
 Odporucam
mladeho talentovaneho chalana- Matej Bartko- moderny playlist- ed sheeran, imt smile, bruno mars,james arthur, tomas klus, adam durica a pod. Prekrasne hra na klavesoch a spieva. Kontaktujte ho cez fcb emoticon
17. aug 2017 o 23:01  •  Svadba bola v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hudobna_skupina_trevis
Trevis
PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
1

“Https://www.youtube.com/watch?v=InzrpXnxF-A&t=68s”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
hudobna_skupina_trevis
Trevis
PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
1

“Https://www.youtube.com/watch?v=InzrpXnxF-A&t=68s”
(Pred 1 rokom)

Ak ešte nemáte, termín je voľný. Trevis.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “reklama”
17. nov 2017 o 19:33 • mm14
fotoportrét
fotoportrét
simushka77
1
Registrovala sa 24. marca 2013 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Banská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simushka77
1
Registrovala sa 24. marca 2013 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Banská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň hľadám živú hudbu na svadbu 29.9.2018 v Banskej Bystrici poraďte Dakujem emoticon
22. feb 2018 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
22. feb 2018 o 19:41 • djstreladj
fotoportrét
fotoportrét
swayband
Sway Band
Sway Band PRO

Hudba a zábava - Okres Prievidza
9
fotoportrét
fotoportrét
swayband
Sway Band
Sway Band PRO

Hudba a zábava - Okres Prievidza
9
 Dobrý deň. My sme živá kapela SWAY BAND a sme zoskúpenie výlučne profesionálnych hudobníkov. Všetky skladby hráme úplne naživo, nehráme zo žiadnych karaoke ani MIDI podkladov. Náš repertoár tvoria najväčšie hity 80.,90. rokov, ale i súčasné hity rôznych žánrov - tanečné i pomalé. Viac informácii o nás sa môžete dozvedieť na našej webovej stránke. Taktiež si tam môžete prečítať referencie od našich spokojných slovenských i zahraničných klientov.
23. feb 2018 o 08:31  •  www.swayband.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
9. máj 2018 o 20:01 • annaparobkova