Živá kapela ,svadba 30.6.2018 Lozorno

Dopyt - Dobrý deň , viete poradiť nejakú svadobnú kapelu a vlastne DJ-a zároveň? Hľadáme niečo na budúci rok v júni. Mala by to byť vlastne živá hudba,ktorá popri prestávkach bude fungovať ako DJ. Takže nejaká kombinácia,tak by sme si to predstavovali.Boli sme tento rok na takej svadbe a velˇmi sa nám to páčilo .Vopred ďakujeme. Miesto Lozorno, 30.6.2018. Skúsenosti,odporúčania.
Odpovedať
Ja som bola na svadbe kde tak hrala jedna kapela ale boli z vychodu mali cez prestavky NT a hrali rozne moderne mixi, kapela DECENT to boli.
Odpovedať
Profilova fotka
to muselo vyzerat s noteboku ak to chce niekto poriadne tak si zvoli DJ+kapela ....najlepšie dopyt hladame kapelu ktorej sučastou je DJ ...to si neviem predstavit napriklad kandracovcov ze ondro zacne v prestavkach mixovat,,,, a mozno hej ....to je ako DJ a starejsi v jednom ktory este mozno foti a ked mu ostane cas robi aj polnocne video :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
No bolo to dobre Pocuvalo sa to super mas 1000 programov pre PC co hraju ako DJ ale suhlasim s tebou kombinacia kapela a DJ je aj proti mojej srsti
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa našich skúseností je super mať Dja alebo živú hudbu ktorá hrá moderné. Títo zastrešia tanec. Potom sa to doplní ľudovou muzikou, ktorá nabehne medzi ľudí. My osobne robíme túto časť a často krát je to obohatené o odobierku, hranie počas gratulácií, príchodu hostí, uvedenie polievky, začepčenie, Redov a najme rozhýbeme náladu - svadbu. Človek musí vnímať svadobčanov ako sa bavia a podľa toho vstupuje medzi nich. Ak sa to nepodarí Djovi tak ich rozoberieme my. A potom sa to v plnom prúde rozbehne. Videl som ako Dj sa snaží robiť všetko (cez prestávku má harmoniku na sebe), ale tak to nie je veľmi dobré. Aj hrať aj medzi ľudí utekať. Môj názor je aby poriadne hral do tanca a rozmýšľal ako ľudí rozhýbať a muzika nech rieši svadobčanov naplno medzi prestávkami. Keď niekto uvažuje o kapele, ktorá by riešila i prestávky musí to byť väčšie teleso, aby sa vedeli zaskakovať. Je to výdaj obrovskej energie stíhať to v jednom čase. Potrebujú i oddychovať aby únavu alebo polovičný výkon nebolo badať.
Odpovedať
Určite súhlasím ,asi to aj budeme riešiť kombináciou, tiež ma to tak napadlo :) Veď preto som sem písal aby som vedel,žením sa prvýkrát :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pôsobím v akustickej eventovej kapele Wooders. Sme v zložení spevák/gitarista, sólový gitarista, basgitara a cajón (akustické perkusie), náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho :) Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?