Menu Forum

Aké sú top farby pre svadbu 2017?

11. máj 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
erika33334
4
Registrovala sa 11. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 108 príspevkov a 5 inzerátov. Má 7 priateľov. Okres Čadca.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
erika33334
4
Registrovala sa 11. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 108 príspevkov a 5 inzerátov. Má 7 priateľov. Okres Čadca.
  • Nevie kedy bude svadba
 Baby ake su tento rok top farby na svadby?Myslite mozu byt aj tmavsie ci len vsetko svetle?dakujem
26. mar 2017 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
noij
Registrovala sa 27. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 349 príspevkov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
noij
Registrovala sa 27. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 349 príspevkov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 @erika33334 farbou roka je greenery, teda farba zelene. Ale nikde nie je predurčené, aké farby by mali a nemali byť na svadbe. všetko to záleží výhradne od VLASTNÉHO VKUSU emoticon
26. mar 2017 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erika33334
4
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
erika33334
4
  • Nevie kedy bude svadba
 @noij no prave mne sa pacia tmavsie tak neviem ci to neni moc na svadbu tmava farba
26. mar 2017 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noij
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
noij
  • Nevie kedy bude svadba
 vôbec nie. už som videla viacero, kde bola hlavnou farbou kráľovská modrá, či bordová a v pohode emoticon nemusí to byť všetko len jemnučké púdrové. pokojne si s nastávajúcim vyberte to, čo sa vám páči.
26. mar 2017 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erika33334
4
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
erika33334
4
  • Nevie kedy bude svadba
 hej super lebo ja chcem fialovu a sa bojim, ze to nebude take svadobne a uz som dostala aj odpovede ze preco chcem taku pohrebnu farbu ze si mam dat radsej zlatu ...ale mne sa zas taka nepaci
26. mar 2017 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noij
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
noij
  • Nevie kedy bude svadba
 ak jej nebude veľa, tak to bude v pohode emoticon a mimochodom, krásne vyzerá aj kombinácia fialovej a zlatej ;)
26. mar 2017 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erika33334
4
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
erika33334
4
  • Nevie kedy bude svadba
 @noij krasne ...take nieco budem mat :D a prosimta co by som mala vsetko ku vyzdobe zladit ??
26. mar 2017 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noij
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
noij
  • Nevie kedy bude svadba
 to je na tebe emoticon pravdepodobne teda tú kyticu, niektoré nevesty zvyknú ladiť k výzdobe aj topánky. čo sa týka sály, postačí niečo na stoly ako na obrázkoch. stačí niečo do stredu (nie celý fialový obrus, to by bolo veľa), kvietky a prípadne servítky. pozor však na odtiene, je ich viac emoticon
26. mar 2017 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janelicious03
52
Registrovala sa 27. mája 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 712 príspevkov a 21 inzerátov. Má 33 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
janelicious03
52
Registrovala sa 27. mája 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 712 príspevkov a 21 inzerátov. Má 33 priateľov. Rakúsko.
 @erika33334 aj ja budem mat fialovu vyzdobu a neriesim emoticon takze v pohodke emoticon
26. mar 2017 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunnyrose7
Registrovala sa 12. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 64 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sunnyrose7
Registrovala sa 12. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 64 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
  • Nevie kedy bude svadba
 Zdravím, ja by som sa, prosím, chcela spýtať skôr na farbu svad. šiat. Kedy sa viac prikloniť k žiarivo bielej a kedy skôr krémové? Ďakujem emoticon
26. mar 2017 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renya3
46
Registrovala sa 3. júla 2010 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 479 príspevkov, 12 albumov a 1 inzerát. Má 16 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
renya3
46
Registrovala sa 3. júla 2010 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 479 príspevkov, 12 albumov a 1 inzerát. Má 16 priateľov. Okres Žilina.
 @sunnyrose7 Podľa toho, čo sa ti hodí. Mne sa napríklad biele vôbec nehodili, dokonca ani off-white, takže som lovila ivory
26. mar 2017 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noij
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
noij
  • Nevie kedy bude svadba
 @sunnyrose7 treba skúšať a odsledovať emoticon nie je striktne dané, že blondínkam ide jedna farba a brunetkám iná. niekomu idú obe, tak potom je to výhradne na neveste emoticon
26. mar 2017 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunnyrose7
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sunnyrose7
  • Nevie kedy bude svadba
 @noij Ďakujem pekne. Nevestička je blondínka a má porcelánovú pleť, teda je dosť biela. Patrí medzi jemnučký jarný typ ženy a chcela by snehovobiele. Ale, ja si myslím, že v nich bude moc biela, že tie pristanú skôr tmavovláskam. Bude ju treba niečím oživiť..., podľa mňa emoticon
26. mar 2017 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beiatriss
10
Registrovala sa 3. októbra 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 313 príspevkov a 2 inzeráty. Má 4 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
beiatriss
10
Registrovala sa 3. októbra 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 313 príspevkov a 2 inzeráty. Má 4 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 @sunnyrose7 Treba skusit, lebo takto je to tazko povedat. Ja som vzdy tuzila po snehobielych a skusala som aj to aj ivory a sama pani v salone mi vravela, ze snehobiele su urcite pre mna to prave ale v ivory nevinikam. Takze treba skusit a uvidi sa emoticon

@erika33334 Podla americkeho svadobneho magazinu co mam doma, su "nadiktovane" pastelove farby na tuo sezonu vraj. Ale neriesila by som to, ved snad si niekto neda farbu vyzdoby, podla toho co je v sezone in, ked sa mu to nepaci emoticon Priznam sa, ze mne sa tmave vyzdoby nepacia, ale ide o vec vkusu, a kedze je to vasa svadba tak by mala byt podla vas emoticon
26. mar 2017 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
migina
Registrovala sa 25. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 169 príspevkov. Okres Topoľčany.
  • Svadba bola 16. januára 2015
fotoportrét
fotoportrét
migina
Registrovala sa 25. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 169 príspevkov. Okres Topoľčany.
  • Svadba bola 16. januára 2015
 @erika33334 podla mna v dnesnej dobe je uplne jedno ake su farby roka. Kazdy si dava taku, ktora sa jemu paci. Ked sa tebe pacia tmavsie farby, tak si daj take. Zalezi hlavne aby si ty bola spokojna emoticon
28. mar 2017 o 10:45  •  Svadba bola v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vieroslavkaxx
Registrovala sa 8. marca 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 60 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
vieroslavkaxx
Registrovala sa 8. marca 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 60 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Nevie kedy bude svadba
 Neviem baby ale ja som toto nikdy az tak moc neriesila. Vzdy som si stanovila a nosila take farby ake sa mi pacia a ake aj viem ze sa mi hodia. Ako samozrejme ze si rada pozriem nejake trendy casopisy ale nie vzdy sa podla nich aj riadim
28. mar 2017 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
edina12
1
Registrovala sa 16. januára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 27 príspevkov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 21. októbra 2017
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
edina12
1
Registrovala sa 16. januára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 27 príspevkov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 21. októbra 2017
    okres Nitra
 @noij môžem len súhlasiť že toto je krásna kombinácia dvoch farieb. Zbožňujem fialovú farbu a preto aj rozmýšľam že takúto nejakú výzdobu by som si dala..
29. mar 2017 o 13:08  •  Svadba bola v októbri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajika88
Registrovala sa 30. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 83 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kajika88
Registrovala sa 30. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 83 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ja som sa zamilovala do farby burgundy, čo sa týka svadobnej výzdoby v kombinácii s nejakou púdrovou..., tiež na mňa kamošky pozerali, že prečo takú tmavú, veď to sa na svadbu nehodí, ale môj názor je, že ak sa to dobre nazdobí a skombinuje, a ak si nedám aj obrusy tejto farby, tak to môže podľa mňa veľmi dobre vyzerať, a kytica v tejto kombinácii je úžasná podľa mňa, ale sto ľudí, sto chutí, takže ak sa páči, tak aj čiernu si dajte emoticon
10. máj 2017 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
magduska92
2
Registrovala sa 12. decembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 37 príspevkov. Okres Partizánske.
  • Svadba bola 20. mája 2017
fotoportrét
fotoportrét
magduska92
2
Registrovala sa 12. decembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 37 príspevkov. Okres Partizánske.
  • Svadba bola 20. mája 2017
 Fialová, cyklamenová, tyrkysová a zelená sú podľa mňa top tejto sezóny. Mne sa tiež veľmi páči ak je nejaký kontrast farieb. no samozrejme to musia byť farby, ktoré sa k sebe hodia. A podľa mňa sa v tejto dobe svadby ani nejak neprezdobuvávajú. V jednoduchosti je krása a také svadby sa mi páčia najviac emoticon
11. máj 2017 o 13:59  •  Svadba bola v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to