Chystáte sa na výstavu Perfect Wedding 2019?

Profilova fotka
Ahojte baby, blíži sa výstava Perfect Wedding (Sobota o 10:00 – 18:00 v refinery gallery v Bratislave). Chystáte sa niektorá? :) Na čo sa najviac tešíte a čo konkrétne idete poobzerať? Podľa mňa je to najlepšia svadobná výstava, akú som doteraz navštívila, takže ak ešte nie ste rozhodnuté, tak za mňa určite odporúčam :)
Odpovedať
@janamartish uz tento vikend to je? fuu tak som chcela ist ale akosi som na nu zabudla :-| :-( uvidim, mozno sa mi este podari pomenit plany a ist.
Odpovedať
my sa chystame, ideme pozriet krajcirky, obrucky aj sladke :)
Odpovedať
aj my sa chystame, kedze potrebujeme zopar inspiracii na nasu svadbicku ;-) :-)
Odpovedať
aké tam je vstupné? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@conta22 na webe uvádzajú: Tento rok predstavujeme novinku, máme dva typy lístkov: Štandard 5 Eur/ks Premium 7 Eur/ks Štandard – klasický lístok, ktorý vám umožňuje vstup do hlavnej sekcie so všetkými vystavovateľmi. Premium – prémiový lístok, s ktorým okrem vstupu do hlavnej výstavnej sekcie získate aj vstup na špeciálne workshopy (budú sa konať v dvoch časových blokoch, viac info tu) a do chill out zóny, ktorú sme pre vás pripravili.
Odpovedať
Profilova fotka
@crystalrose na sladké je to super, väčšina dodávateľov robí aj ochutnávky, takže sa máte na čo tešiť :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 12 mesiacoch
ahojte nevesty, mojej polovicke sa nebude dat ist, a hladam nevestu ktora tiez ide sama, a teda by sme sa mohli stretnut a spolu prechadzat vystavou.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?