Menu Forum

Chystáte sa na výstavu Perfect Wedding 2019?

8. jan 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
janamartish (26 r.)
227
Registrovala sa 31. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 447 príspevkov, 35 albumov a 12 článkov. Má 175 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Lučenec
fotoportrét
fotoportrét
janamartish (26 r.)
227
Registrovala sa 31. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 447 príspevkov, 35 albumov a 12 článkov. Má 175 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Lučenec
 Ahojte baby, blíži sa výstava Perfect Wedding (Sobota o 10:00 – 18:00 v refinery gallery v Bratislave). Chystáte sa niektorá? emoticon Na čo sa najviac tešíte a čo konkrétne idete poobzerať?

Podľa mňa je to najlepšia svadobná výstava, akú som doteraz navštívila, takže ak ešte nie ste rozhodnuté, tak za mňa určite odporúčam emoticon
8. jan o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
adrinika
Registrovala sa 28. marca 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 59 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adrinika
Registrovala sa 28. marca 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 59 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
 @janamartish uz tento vikend to je? fuu tak som chcela ist ale akosi som na nu zabudla emoticon emoticon uvidim, mozno sa mi este podari pomenit plany a ist.
8. jan o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
crystalrose
2
Registrovala sa 23. januára 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 57 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
crystalrose
2
Registrovala sa 23. januára 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 57 príspevkov. Má 2 priateľov.
 my sa chystame, ideme pozriet krajcirky, obrucky aj sladke emoticon
8. jan o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vikaja
1
Registrovala sa 28. februára 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 74 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
vikaja
1
Registrovala sa 28. februára 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 74 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Nevie kedy bude svadba
 aj my sa chystame, kedze potrebujeme zopar inspiracii na nasu svadbicku emoticon emoticon
8. jan o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
conta22
5
Registrovala sa 17. novembra 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 27 príspevkov a 3 inzeráty. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
conta22
5
Registrovala sa 17. novembra 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 27 príspevkov a 3 inzeráty. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 aké tam je vstupné? emoticon
8. jan o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janamartish (26 r.)
227
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Lučenec
fotoportrét
fotoportrét
janamartish (26 r.)
227
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Lučenec
 @conta22 na webe uvádzajú:

Tento rok predstavujeme novinku, máme dva typy lístkov:

Štandard 5 Eur/ks
Premium 7 Eur/ks
Štandard – klasický lístok, ktorý vám umožňuje vstup do hlavnej sekcie so všetkými vystavovateľmi.

Premium – prémiový lístok, s ktorým okrem vstupu do hlavnej výstavnej sekcie získate aj vstup na špeciálne workshopy (budú sa konať v dvoch časových blokoch, viac info tu) a do chill out zóny, ktorú sme pre vás pripravili.
8. jan o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janamartish (26 r.)
227
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Lučenec
fotoportrét
fotoportrét
janamartish (26 r.)
227
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Lučenec
 @crystalrose na sladké je to super, väčšina dodávateľov robí aj ochutnávky, takže sa máte na čo tešiť emoticon
8. jan o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to