Dátum svadby 7.10.2017 vsetky sem!:)

Profilova fotka
Ahojte baby 7 oktobrovky ako pokracujete v prípravách? :) Bola by som rada ak by sme si tu davali nejaké typy,triky a vsetko s tym spojene az do nasho velkeho DŇA!!!👌 Pridajte sa❤
Odpovedať
Ahooooj, ja mam tiež 7.10. 2017 :))))) a BOJÍM SA VEĽMI!!! :-D :-D Šaty už máš??? Ja ešte neviem aké chcem... :((( Okrem šiat už máme skoro všetko. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lovebyeve aj ja mam stres !😂 jasne uz mam dala som si sit v polsku 5.5 idem pre ne !!! Strasne sa tesim 😁 a drahy uz ma oblek? Ja este nemam nic na oblecenie ani oblek ani nic 😖
Odpovedať
Waaaauuu!!!! Ty si davas sit?? Ukaz mi fotkuuuuu v IP, daj mi nejaku motivaciu. :D Este nie, a ani neviem, ze odkial ho bude mat. :D a tvoj uz ma??? Obrucky ste uz kupovali???? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lovebyeve poslem ti ked uz budu doma :) moj chce oblek zo Zary on chce taky uzky uplne a v zare maju take biznis, mame vybraté ale este sme si nedali robit ale uz buduci mesiac dame nech mame vsetko a mame pokoj😁
Odpovedať
tak take zakladne veci mam :-) \ akurat naposledy sme dostali ochutnavku kolacov na Velku noc, tak sme ich pekne rozdelili a chutnali s kazdou rodinou :-D najaktualnejsie ja riesim saty. utorok stredu mam dalsie skusky v dvoch salonoch a dufam ze tento tyzden sa rozhodnem, davam tymto dvom salonom velke nadeje :-) akurat obrucky mi robia starosti, tie sme este nevybrali vobec :-( a ani neviem, ci si dat vyrobit alebo kupit hotovku ... oblek este ani nechce riesit ten moj, lebo sme sa dali naspat na chudnutie a cvicenie, kedze za 5 rokov sme sa z lasky prezrali k vacsim cislam, chceli by sme sa ciastocne vratit do povodnej formy, ako ked sme sa spoznali :-)
Odpovedať
Ahojte :) aj my mame tento krasny datum a este nam veeeelmi vela veci chyba vybavit... :-| saty uz mam :) to ma tesi :) mojmu budeme oblek vyberat az august-september chce este trochu schudnut... :-) nemame cukrarku, tortu, oznamenia s pozvankami, oblecenie pre snubenca a nasho synceka, pohare, darceky pre hosti, obrucky a budeme asi poziciavat auto tak ani to nemame, ani sofera a este milion drobnosti... :-(
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?