Mini svatba jen se svedky 2011 & 2012 - zkusenosti & tipy

26. mar 2015117
  • Tak holky, jak jdou přípravy? ono vlastně ani není moc co zařizovat, když budemem mít všechny malou svatbu, co ? 😃 Ale to je fajn. My mám zatím zamluvený termín na radnici, fotografa a ubytování. Teď se někdy chystáme kouknout na prstýnky a oblek, šaty si nechávám šít. Jinak ostatního nic neřešíme, protože nic nepotřebujeme..... 😃 Jen sami sebe ! 😉

• @rebeka1  tak ja mám teda rovnaké pocity a tiež by som to najradšej podpísala doma v obývačke a v teplákoch 😃

• No @petkave  a odkial su? 🙂

• Sponzor fóra
  • @petkave  som rada, ze nie som sama, ktora zdiela rovnaky nazor 😬 😃

• @lennii  u nas je co zariadovat, nakolko budeme mat par hosti (bohuzial 😬 ) a pohostenie urobime doma.. ale aj tak mam uz 99% veci doma 🙂

• @katmi  Ale jo, ono se to nezdá i na malé svatbě toho je dost co je třeba vyřídit. Zatím nemůžeme natrefit na pěkný oblek, už jsem toho prochodili a všude je to pořád to samé nebo nesedí střih a já taky tedy osobně pořád řeším svoje šaty....grr..pořád nevím jaký střih, barvu....ch jo 😐

• @dione  Myslíš fotografov? Obaja zo Žiaru nad Hronom. Ale môj svadobný fotograf veľa cestuje kvôli svadbám, tak preňho by to nebol problém. Pozri tu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2268870083412.2107042.1298395026&type=3 Má tam kopu svadobných albumov, preklikaj si to. Malo by sa ti to dať v pohode otvoriť. Cenovo však neviem, ako to vychádza, mne spraví kamarátsku zľavu, ale ak by ťa to zaujalo, tak mu pošli správu, že máš záujem o cenovú ponuku.

• Inak, ženy. Dnes sme boli na matrike celá rodinka. Takže už máme vypísanú žiadosť. Vydávam sa 1.6.12 o 15.30 😵

• @petkave  Super, to gratuluju ! A je to za pár !!!! 🙂

• @lennii  Čím skôr, tým lepšie. Nechcela som to zbytočne naťahovať. Je to o 6 týždňov, to je fúra času, mohlo to byť aj skôr, ale museli sme nájsť termín, ktorý by vyhovoval aj svedkom aj môjmu mužovi, keďže je to akurát v období štátnic 😬

• @lennii  ja napr.svadobna saty ani mat nebudem.. nechcem to na sebe ani vidiet 😕 😬 😃 😃 necitim sa v tom vobec dobre a ani jedny mi nesedeli... tak som to vyriesila tak, ze som si kupila spolocenske, ktore sa mi pacili a je to.. drahy oblek nastastie uz ma, ale aj tak ho mat obleceny nebude 😬 😃 my budeme cely taky inii 😃

• @petkave  tak to my sme mali celu ceremoniu, kym sme si vobec vybavili nas termin svadby.. 😦 sme to +/- vybavovali vsetko od cca novembra 2011... hruza.. ale tera somt aka spokojna, ze sa nemusime uz za nicim nahanat, ze sa mozeme venovat este dotahovaniu malickosti 🙂

• @katmi  U mňa bol tiež taký plán, že vyberiem niektoré spoločenské šaty so skrine a šup na úrad.Ale môj starý si vymyslel, že ma chce vidieť v bielom. Tak som si tu na bazári zajednala jedny šaty za pár evri a sedia mi. Takže budem v ozajstných bielych 😮 Mužovi sme oblek kúpili minulý týždeň, bude ho potrebovať aj na štátnice, tak by sme ho tak či tak zháňali. A malému som kúpila iba košieľku, slávnostné nohavice mi preňho požičala suseda. V pondelok som zajednala cez telefón reštauráciu - na hotelke, kde učím. Budeme mať iba večeru a basta. Lenže okrem svedkov nakoniec budeme mať na obrade a večeri aj rodičov a súrodencov, čo som teda nechcela, ale mama to nevedela predýchať, takže som ustúpila 😒 Ale povedala som jej, že ak chce torty a koláče a podobné srákoriny, nech ich vybavuje ona. Mne sa to nechce a nemám na to chuť, čas, energiu a ani peniaze 😃 A ozaj, obrúčky máme objednané z netu... Hotovo. Finito. End. Schluss. 😃

• @petkave  hehe.. obrucky tiez z netu mame.. za par €.. oblek sme tiez v akcii kupili 😃 a moj drahy ma v satach nevidel, lebo to som si kupila nove 😃 a on mi povedal, ze nech sa ja citim dobre.. ze on na bielej netrva 😉 tak som rada, ze mam takeho super muza 😛 🙂

• @petkave  dakujem, pokukam a ake mate saty? Aj ja hladam na mimibazari nejake 🙂 A dnes som sla na urad ale som si myslela ze je streda a teda poobede uz bolo zavrete, tam musime ist obaja?Koli zajednaniu terminu?

• Sponzor fóra
  • @dione  ja som si zajednala tu na bazári, použité svadobné, lebo priateľ trval na bielych a ozajstných svadobných. Ale keby som nenašla, tak určite pozriem nejaké bledoružové, biele či krémové spoločenské. Páčia sa mi však aj farebné od ever pretty, svadba bude v lete, tak by som si to celkom v pohode vedela predstaviť a na MMB je ich toľko pekných... Aj za 50 € kľudne.

Na úrade sme dnes boli obaja - museli sme doniesť rodné listy (aj dieťaťa) a matrikárka klepkala asi 10 minút žiadosť na písacom stroji 😃, ktorú sme potom obaja museli podpísať. Prvýkrát,keď som sa bola pýtať na termín, tak mi vyslovene nakázali, aby sme prišli obaja s rodnými listami a občianskymi, príp. ak nemáme tituly v občianskych, tak aj s diplomami 😵

• @petkave  Sranda, my sme prisli s diplomami a povedala ze ked to nemame v OP, tak smola 😃
    Kazdopadne ano, musite prist obaja, RL Vase + dietata, OP a pripadne rozhodnutie o rozvode/umrti predchadzajuceho manzela/ky, ak to nie je prvy sobas jedneho, alebo oboch z Vas..

• @alexandra  mňa sa spýtala, či mám titul v občianskom a že ak stihne muž dovtedy zoštátnicovať a dostane diplom, tak má prísť s ním. Ale svadba bude pred štátnicami, takže je to jedno 😬

• @petkave  Tak to sme asi mali smolu a budeme sa sobasit beztitulovani 😃

• @petkave  a inak my mame svadbu v piatok 😉 vy mate v sobotu?? 🙂 nechce sa mi kukat do kalendaru, ze kedy je 1.6. 😃

• @katmi  nieee, jasné, že je to piatok. 😃
    @alexandra  to mi nehovor, že ma budú oslovovať pri obrade titulom?

• @petkave  nooo.. s tym titulom.. asi hej.. 🤔 lebo aj moja segra jak sa vydavala, tak ze Ing. ta a ta.. a potom meno zenicha.. no poviem ti teda bolo to otrasne 😦 hlavne mi to pride take priserne divne,ked iba jeden ma titul napr. a oni mu ho povedia pri obrade... alebo ked si da dakto tituly este aj na oznamko 😕 🤔

• @katmi  no o tých tituloch na oznamkách je tu jedna diskusia, aj som sa zapojila, hoci oznamká nebudeme mať. No čo už... Tak budem otitulovaná počas obradu - hlavne, že titul takmer nepoužívam. Iba v práci, ak treba.

• @petkave  Tak to si pis ze budu 😃 Mozes ich skusit poziadat aby ho napouzili...
    A tituly na oznamkach, bleee

• @petkave  my sme si oznamka dali urobit, ale stali par € a mame ich len par... 🙂

• @katmi  akože mne nešlo o peniaze, ale vôbec sa mi nechce nikomu to oznamovať. Rodine to povieme osobne, kamarátom až po a ostatní sa dozvedia cez FB, keď si zmením stav a meno 😃 Ja si celkovo nepotrpím na takého zaužívané "hlúpostičky". 😵

• @katmi  Jj, to já chápu. Já se v těch všech šatech co nabízejí půjčovny taky necítím a rozhodně ne dlouhé. 😐 Nechám si spíš ušít nějaké takové, abych je pak mohla vynosit i do společnosti. Pořád se snažít zlomit přítele, aby tak úplně netrval na světlé barvě 😦 , tak uvidíme...Klidně bych do toho šla jen v nějakých letních šatech, ale to mi zatím nechce schválit 😃

• @petkave  my taky oznámení mít nejspíš nebudem, rodině jsem to řekli a ostatní se to dozvědí buď taky od nás něbo časem... 😃

• Ahoj holky, mohla bych se k Vám přidat se svou malou svatbou? Máme zamluvený termín na 22.9.2012 a budem tam jen my dva a dvě svědkyně. Jedna nám do toho otěhotněla, tak tam možná bude mít přítele, v té době už možná manžela 😉 . Jo a vlastně ještě fotografa, to si nemůžu odpustit, abychom na ten den měli nějakou vzpomínku a co ukázat rodičům 😉
    Akorát mám strach, co na to pak řeknou naši, když táta už roky schovává slivovici na svatbu 😒
    A taky řeším, co vlastně budeme odpoledne a navečer dělat. Jaký máte naplánovaný program po obřadě Vy?

• @ladun  My se po obřadě budeme ještě určo fotit, aby jsem i na tu naši malou svatbu měli pár vzpomínek 😉 Pak si dáme nějakou baštu buď jen sami dva nebo se svědky. Co bude pak to nijak zvlášť neplánujeme...možná se budeme jen tak toulat po parku a okolí Valtic, kde se budem brát. Večer si dáme romantickou večeři... 😉 Nechceme žádný speciální program, ale jen budeme spolu a užívat si svatební den, aby nám moc rychle neutekl.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov